gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sitrup etkisi nedir stroop etkiside olabilir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

stroop yada sitrup etkisi TAM OLARAK NEDİİR KİM TARAFINDAN NE ZAMAN KEŞFEDİLMİŞTİR. KONU HAKKINDA BİLGİ RİCA EDİYORUM.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Forumumuzda bulunan Stroop Etkisi Nedir adlı konumuzu inceleyebilirsiniz. :)

sitrup etkisi nedir stroop etkiside olabilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Placebo Etkisi Nedir?

Placebo Etkisi Nedir?

placebo etkisi placebo ilaç nedir plasebo etkisi nedir effect Benim en çok ilgimi çeken konulardan biri olan Placebo Effect üzerinde sizinle bazı bilgileri paylaşmak istiyorum. Sözlükte farmakolojik tesiri bulunmayan ama hasta tarafından olduğu sanılan ilaç fonksiyonlu madde olarak tabir edilen placebo uzun yıllardır tıp dünyasının üzerinde en çok deney yaptığı kavramlardan bir tanesidir....
  2. Stroop Etkisi Nedir Biliyor musunuz?

Stroop Etkisi Nedir Biliyor musunuz?

stroop etkisi renk testi nedir ne demektir işlevi nedir ile ilgili bilgiler burada melekler Psikoloji biliminde bir çok psikolojik test uygulanır melekler.Bunlardan biri olan stroop etkisi, John Ridley Stroop'un 1935 yılında geliştirdiği bir bilişsel kontrol testidir. Bu testte anlatılan renklerin adlarının aynı renkte kalemlerle yazıldığında okunmasının kolay,farklı renkte yazıldığında...
  3. neden olabilir

neden olabilir

Adettim biteli 3 gun oldu adet olmadan once esimle surekli bilikte oluyoduk bitikten sonrada bilikte olduk suan kasik ve bel agrim var bide midem eksiyo hamile olabilirmiyim
  4. Plasebo Etkisi Nedir?

Plasebo Etkisi Nedir?

plasebo etkisi,plasebo etkisi nedir,plasebo etkisi deneyleri Plasebo, fiziksel olarak herhangi bir hastalığı tedavi edecek içeriğe sahip olmayan, ancak gerçek tıbbi ilaçlara şekil olarak benzerlik gösteren maddelerdir. Halk arasında 'şeker hapı' olarak da bilinmektedir. Kişi kullandığı maddenin plasebo olduğunu bilmeden, hastalığına iyi geleceği düşüncesine olan inancıyla iyileşmesine...
  5. ne olabilir korkuyorum ?  :(

ne olabilir korkuyorum ? :(

süphelı bir birliktelik yasadım ve sabahında ertesı gun hapı aldım . 10 gun sonra inanılmaz karın agrım oldu.1 hafta sonra tatıle gıdecegım için gecıktırıcı kullandım. kahverengı akıntım oldu daha sonra adet oldum koyu bır sekılde tuvalette bosalan sonrasında kahve ve pembe akıntım devam ettı . sonrakı ıkı ay duzenli bir sekılde sadece 2 gun suren sadece tuvalete gittiğimde ped e bulasmayan...

Sayfayı Paylaş