gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Siyahtan Sarıya Dönmek İstiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Siyah saçlıyım ve artık sıkıldım. Kumrala dönmek istiyorum. Ama saçımda zarar görmesin istiyorum. Tam olarak neler yapmalıyım. Siyahtan sarıya dönen hanımlar fikir verir misiniz sağolun.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Siyahtan Sarıya Dönmek İstiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dönmek

Dönmek

Rüyada basi üzerine döndügünü görmek musibettir. Bir rivayete göre, amiri veya efendisi, rüya sahibinin aleyhine döner. Bir yandan diger yana döndügünü görmek, halinin degismesidir. Arkasina döndügünü görmek, günahtan kaçindigina delalet eder. Rüyada Mevlevi dervisi gibi döndügünü gören, ibadet ile mesgul olur. Basi asagi dönerek yürüdügünü gören, ters ve zarari olan bir is yapar ve bundan...
  2. Abdullah Öcalanın kardeşi Osman Öcalan Türkiye'ye dönmek istiyor

Abdullah Öcalanın kardeşi Osman Öcalan Türkiye'ye dönmek istiyor

PKK'dan ayrıldıktan sonra Kürdistan Yurtsever Partisi'ni kuran, ancak daha sonra bu örgütle de ters düşerek ayrılan terörist Abdullah Öcalan'ın kardeşi Osman Öcalan, kendisi ve çok sayıda eski PKK'lının Türkiye'ye dönmeye hazırlandığını kaydetti. "Vatana dönüş sürecindeyiz' diyen Öcalan, şunları söyledi: 'Daha önce çıkarılan eve dönüş yasası çok dardı. Yasanın genişletilmesini...
  3. Bronzlaştım am kısa sürede eski tenime dönmek istiyorum.

Bronzlaştım am kısa sürede eski tenime dönmek istiyorum.

bronzlaşan ten nasıl açılır bronz teni açmak bronzlaşan teni açmak am istiyorum bronz ten nasıl açılır Merhabalr, Güneşte istemeden biraz fazla kaldım. Yüzüm yandığından çok fazla bronzlaştım.Ben Bronz ten sevmiyorum.En kısa sürede nasıl eski ten rengime kavuşurum. Teşekkürler
  4. Siyah saçtan Kumrala dönmek istiyorum

Siyah saçtan Kumrala dönmek istiyorum

Selam arkadaşlarım siyah saçtan kumrala dönmek istiyorum. Saçlarımı açtırarak kumral yada fındık kabuğu rengi yapmak istiyorum bu hususta önerileriniz var mı. Boya vs tutmaz diyorlar yaptıran varsa fikir rica ediyorum.
  5. Siyah Elbise Modelleri istiyorum

Siyah Elbise Modelleri istiyorum

KIzlar bir kaç aya kaynım evleniyor biraz kilolarım var ve kilolarımı da gizlemek için ve ayrıca o düğün de şık olmak için sizden yeni Siyah Elbise Modelleri istiyorum. Lütfen bana şık ve yeni Siyah Elbise Modelleri sunar mısınız.

Sayfayı Paylaş