gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Spor Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Spor Sözler istiyorum yeni ve güzel Spor Sözleri yazarsanız çok sevinirim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Spor Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk'ün Sporla İlgili Söylediği Sözler

Atatürk'ün Sporla İlgili Söylediği Sözler

atatürkün sporla ilgili söylediği sözler ben türk gençliğinin spor yaparak güçlü olmasını isterim sözünün açıklaması atatürkün sporla ilgili söylediği özdeyişler Mustafa Kemal Atatürk'ün sporla ilgili söylemiş olduğu sözleri sizler için sunuyorum. Ben sporcunun çevik ve namuslusunu severim. Spor, ahlaktır. Türk gençliği, sağlıklı yetişip spor yaparsa ulusumuzun geleceği güvence altındadır....
  2. atatürkün sporla ilgili özlü sözleri

atatürkün sporla ilgili özlü sözleri

kızlar selam olsun hepinize atatürkün sporla ilgili özlü sözleri var mı acaba ?
  3. Atatürk'ün sporla ilgili kısa sözleri

Atatürk'ün sporla ilgili kısa sözleri

atatürkün sporla ilgili sözleri atatürkün sporla ilgili atasözleri atatürkün sporla ilgili özlü sözleri Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün sporla ilgili özlü ve güzel sözlerini merak edenler için ve ilgili üyelerimiz, ayrıca misafirlerimiz için, bu sayfamızda paylaşıyoruz arkadaşlar. Atatürk'ün Spor İle İlgili Sözleri 1 Türk sosyal bünyesinde spor hareketlerini düzenlemekle görevli...
  4. Sporla İlgili Güzel Sözler 2012

Sporla İlgili Güzel Sözler 2012

Spor Sözleri Kısa Spor Sözler Sporla ilgilenen ve spor yapmayı seven meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için face ya da msnde kullanabilecekleri spor sözlereini paylaşıyoruz :) -Yurt Savunması Bakımından Bu Derece Ehemmiyetli Olan İzcilik, Ferdi Ve Milli Eğitim Bakımından Da O Nisbette Önemlidir. -Müsbet İlimlerin Temeline Dayanan, Güzel Sanatları Seven, Fikir Terbiyesinde Olduğu...
  5. Atatürkün spor hakkında sözleri

Atatürkün spor hakkında sözleri

slm arkadaşlar Atatürk ün spor hakkında söylediği sözler arıyorum yardımcı olurmusunuz

Sayfayı Paylaş