gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sultan 3. Bölümde Çalan Türkü istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba hanımlar aranızda Sultan dizisini izleyen var mı bilmiyorum ama izlemenizi öneriyorum :) Sultan dizisinin 3. bölümünü izleyenlerden de Karadır Kaşların Türkü Sözlerini yazmalarını rica ediyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sultan 3. Bölümde Çalan Türkü istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uçurum dizisi 3. bölümde çalan şarkının sözleri

Uçurum dizisi 3. bölümde çalan şarkının sözleri

Uçurum dizisi 3. bölümde çalan şarkının sözleri lazım bana lütfen o şarkıyı bilen varsa yazsın.
  2. Arkadaşlar Yer gök aşk 82. Bölümde çalan türkü 28 Mayıs

Arkadaşlar Yer gök aşk 82. Bölümde çalan türkü 28 Mayıs

Yer gök aşk 82. Bölümde çalan türkü 28 Mayıs gününde oynayan bölümde çalan türkü hangi türküydü sözlerini yazarsanız çok sevinirim.
  3. Sultan dizisi 3. Bölümde Çalan Karadır Kaşların Türkü Sözleri

Sultan dizisi 3. Bölümde Çalan Karadır Kaşların Türkü Sözleri

Sultan 3. Bölümde Çalan Türkü Sözü Sultan 3. Bölümde Çalan Karadır Kaşların Türkü Sözleri Başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Şahin Irmak'ın üstlendiği Sultan dizisinin 3. bölümünde çalan Karadır Kaşların türkü sözlerini bu yazımızda Sultan dizisi 3.bölüm türküsü isteyen misafirlerimiz için paylaşıyoruz Melek'ler. Karadır kaşların ferman yazdırır, Aşkın beni diyar diyar gezdirir. Lokman...
  4. Sultan 4. Bölümde Çalan Şarkı neydi acaba

Sultan 4. Bölümde Çalan Şarkı neydi acaba

Arkadaşlar siz Sultan dizisini izliyor musunuz bilmiyorum da izlemiyorsanız izleyin derim tavsiye ederim çünkü dehşet güzel :) Ayrıca sizden Sultan 4. Bölümde Çalan Şarkının sözlerini de istiyorum:)
  5. Sultan 3. Selimin Eğitimi hakkında bilgi istiyorum

Sultan 3. Selimin Eğitimi hakkında bilgi istiyorum

Selam arkadaşlar ben sizden Sultan 3. Selimin Eğitimi hakkında mümkünse bilgi paylaşımında bulunmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş