gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sultan Dizisi 4. Bölümde Şeyhmusun Söylediği Türkü hangisiydi?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba kızlar acaba Sultan Dizisi 4. Bölümde Şeyhmusun Söylediği Türkü hangi türküydü o türküyü bilen var mı varsa sözlerini yazar mı?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

sultan dizisi 4. Bölümde çalan türkünün sözleri

Sultan Dizisi Şeyhmus'un söylediği türkü

Bahçada yeşil çınar
    Boyun boyuma uyar
    Ben seni gizli sevdim
    Bilmedim alem duyar

Aman gülüm nananay
    Top kaküllüm nananay
    Nanay kibar yarim
    Nay nanay ay nay

Bahçalarda gül varı
    Var git ellerin yari
    Sen bana yar olmazsın
    Yüzüme gülme bari

Aman gülüm nananay
    Top kaküllüm nananay
    Nanay kibar yarim
    Nay nanay ay nay

Sultan Dizisi 4. Bölümde Şeyhmusun Söylediği Türkü hangisiydi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Annem Dizisi /4. Bölüm Özeti

Annem Dizisi /4. Bölüm Özeti

Zeynep’in Yüreğine Korku Düştü Musa yıllardır kurduğu düşünün gerçekleşmiş olmasından dolayı çok mutludur. Ve artık kızını yanında görmek istemektedir. Amacı sadece Gonca ile beraber olmak, ona şimdiye kadar yapamadığı babalığını yapmaktır. Ama Zeynep, Musa’nın bu düşüncesini anlayamamakta ve ona duyduğu öfkeyi dizginleyememektedir. Zeynep, kızını Musa’ya vermek istemez ama Musa, Gonca’yı...
  2. Sultan 3. Bölümde Çalan Türkü istiyorum

Sultan 3. Bölümde Çalan Türkü istiyorum

Merhaba hanımlar aranızda Sultan dizisini izleyen var mı bilmiyorum ama izlemenizi öneriyorum :) Sultan dizisinin 3. bölümünü izleyenlerden de Karadır Kaşların Türkü Sözlerini yazmalarını rica ediyorum.
  3. Sultan dizisi 3. Bölümde Çalan Karadır Kaşların Türkü Sözleri

Sultan dizisi 3. Bölümde Çalan Karadır Kaşların Türkü Sözleri

Sultan 3. Bölümde Çalan Türkü Sözü Sultan 3. Bölümde Çalan Karadır Kaşların Türkü Sözleri Başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Şahin Irmak'ın üstlendiği Sultan dizisinin 3. bölümünde çalan Karadır Kaşların türkü sözlerini bu yazımızda Sultan dizisi 3.bölüm türküsü isteyen misafirlerimiz için paylaşıyoruz Melek'ler. Karadır kaşların ferman yazdırır, Aşkın beni diyar diyar gezdirir. Lokman...
  4. Ustura Kemal Dizisi Oktay Kaynarca'nın Söylediği Türkünün Sözleri

Ustura Kemal Dizisi Oktay Kaynarca'nın Söylediği Türkünün Sözleri

oktay kaynarcanın söylediği umrunda mı sözleri oktay kaynarca umurunda mı ustura kemalin türküsü Sevgili melekler, çok yakında ekranlara gelecek olan Ustura Kemal dizisi fragmanında Oktay Kaynarca Umurunda mı türküsü hayli ilgi çekti. Biz de bu sayfamızda ustura kemalin türküsü sözlerini sizlerle paylaşalım istedik... Nazlı yar oturmuş gül gölgesine Katmış figanını bülbül sesine...
  5. Sultan Dizisi 13. Bölümde Şeymusun Söylediği Türkünün Sözleri Buyrun Melekler

Sultan Dizisi 13. Bölümde Şeymusun Söylediği Türkünün Sözleri Buyrun Melekler

Sultan 13. Bölümde Şeyhmusun Söylediği Türkü Sözleri Sultan 13. Bölümde Şeyhmusun Söylediği Şarkı Sözleri Sevgili melekler, eğer cumartesi akşamı Sultan dizisini izlediyseniz Şeyhmusun düğünde Sultan'ın gözlerinin içine bakarak okuduğu türküyü de dinlemişsinizdir. Sözlerini merak edenler için işte Sultan 13. Bölümde Şeyhmusun Söylediği Türkü Sözleri burada melekler.......

Sayfayı Paylaş