gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Suskunlar Dizisinde Çalan Sen Hiç Bilmedin Anne Şarkısının Sözleri Buyrun

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Suskunlar Sen Hiç Bilmedin Anne Şarkı Sözleri Sen Hiç Bilmedin Anne Sözleri Suskunlar Dizisi

Ekranların ilgiyle takip edilen dizilerinden Suskunlar dizisinde çalınan parçalardan biri olan Sen Hiç Bilmedin Anne şarkısının sözlerini paylaşıyoruz. Sevenler için Suskunlar Sen Hiç Bilmedin Anne Şarkı Sözleri... :)

Ne Günah İşledimde Tuttular

Dört Duvar Arasına Atttılar

Öylesine Canımı yaktılar

Ben sustum sen hiç bilmedin Anne

Soğuk Hücrelere koydular

Acımasızca üstüme abandılar

Gençliğimi benden aldılar

Ben Sustum sen hiç bilmedin Anne

Islak Havluyla vurdular

İşkenceye doyurdular

Bütün mahkumlar sustular bende sustum

Sen Hiç Bilmedin Anne

Ne Günah İşledimde Tuttular

Dört Duvar Arasına Atttılar

Öylesine Canımı yaktılar

Ben sustum sen hiç bilmedin Anne

Suskunlar Dizisinde Çalan Sen Hiç Bilmedin Anne Şarkısının Sözleri Buyrun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sen hiç bilmedin...

sen hiç bilmedin...

Issız gecem ve ben...Bu şafak ağırır mı?Sanmıyorum.Bekliyorum,bekliyorum.Kulağım duvar saatinin tik tak seslerinde,gözlerimse zamanın yavaş akışını şaşkınlıkla izlemekte,yok bu geceden sabah olmayacak. Yüreğimin daralışını belki ılık bir duş hafifletir düşüncesiyle,suyun altına atıyorum kendimi.Biraz olsun kendime geldiğimde ,bir havluya sarılıp kurulanıyorum ve bir an aynaya dalıyor...
  2. suskunlar dizisi sen hiç bilmedin anne sözleri

suskunlar dizisi sen hiç bilmedin anne sözleri

Suskunlar dizisinde yayınlanan sen hiç bilmedin anne şarkısını arıyorum sözleri var mı acaba ?
  3. Suskunlar Sezon Finalinde Çalan Şarkı Sözü istiyorum

Suskunlar Sezon Finalinde Çalan Şarkı Sözü istiyorum

Selam arkadaşlar dün gece Suskunlar dizisi Sezon Finali yaptı ve dün gece ki Suskunlar Sezon Finalinde Çalan Şarkı Sözü neydi ben o sözleri biliyorsanız benimle paylaşmanızı rica ediyorum.
  4. Karadayı Dizisinde Çalan İnleyen Nağmeler Şarkısının Sözleri

Karadayı Dizisinde Çalan İnleyen Nağmeler Şarkısının Sözleri

Bu konu karadayı dizisi 29 ekimde çalan inleyen nağmeler şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların ilgiyle izlenen yeni sezon dizilerinden Karadayı, ilginç konusu ve sevilen başrol oyuncularıyla reytingleri zorlayacak bir dizi film olmaya aday görünüyor. Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel 'in başrollerini paylaştığı dizinin 29 Ekim gecesi (bu gece)...
  5. benim için üzülme dizisinde çalan sen gülüm idin şarkısının sözlerini yazarmısınız

benim için üzülme dizisinde çalan sen gülüm idin şarkısının sözlerini yazarmısınız

Benim İçin Üzülme dizisi çok güzel ve dizide çalan müzikler de öyler. Geçen bölümde Sen Gülüm İdin diye bir şarkı çaldı.Onun sözlerini yazarmısınız lütfen..

Sayfayı Paylaş