gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sütlü kahve nasıl yapılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım oturmaya gelecek annem de evde yok.Sütlü kahve yapıyordu annem ama ben nasıl yapılır bilmiyorum.Burdan yazarmısınız arkadaşlarıma yapacam :D

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    süt kahve
    şeker

Yapılışı:

Öncelikle kahveleri kişi sayısına göre 1 çay kaşığı olarak koyuyoruz. Ardından fincana göre süt koyuyoruz. Son olarak 2 veya 3 kaşık/adet şeker koyup iyice pişiriyoruz.

sütlü kahve nasıl yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kahve nasıl yapılır

kahve nasıl yapılır

kahve nasıl yapılır en güzel kahve nasıl yapılır güzel tek kişilik iyi Arkadaşlar kahve türk dünyasında çok önem taşıyan bi içecektir ki dinimizcede kahve içmek çok sevaptır kokusu ağızdan çıkana kadar melekler içen kişi için istiğfar edip yanından ayrılmazlarmış.herkesin kahve yapışı farklıdır yazarsanız hepsini deneyip en güzel olanını yaparız bundan sonra bir tatlı kaşığı kahve yarım tatlı...
  2. Sütlü Yumurta Nasıl Yapılır ?

Sütlü Yumurta Nasıl Yapılır ?

Sütlü yumurta tarifi Sütlü yumurta yapılışı Sevgili melekler, özellikle ailecek yapılan pazar kahvaltıları için harika bir seçenek olabilecek sütlü yumurta tarifi ile karşınızdayız :) Sütlü yumurta için gerekli olan malzemeler: 4 adet yumurta 1 çay bardağı süt 1 çorba kaşığı tereyağı 1 tutam tuz Sütlü Yumurtanın yapılışı Yumurtaları az tuzla çırpın. Tavaya tereyağını koyun ve yağ...
  3. Sütlü Zencefil Çayı nasıl yapılır

Sütlü Zencefil Çayı nasıl yapılır

Kızlar sizden biliyorsanız benimle Sütlü Zencefil Çayı tarifini paylaşmanızı rica ediyorum nasıl yapılıyor bu Sütlü Zencefil Çayı lütfen yazın bana
  4. Sütlü Nuriye nasıl yapılır kızlarr

Sütlü Nuriye nasıl yapılır kızlarr

Selam kızlar. Şu pastanelerde yediğimiz sütlü nuriyeyi evde de yapabilirmiyiz. Ben çok seviyorum ve zırt pırt alamıyor insan, evde yapabilesek ne güzel olur. Yapılırmı evde, tarifi nasıl yapılıyorsa ?
  5. sütlü ıspanak çorbası nasıl yapılır

sütlü ıspanak çorbası nasıl yapılır

sütle ıspanağı bir arada düşünmemiyorum ama böyle bir tarif varmış, sütlü ıspanak çorbası , nasıl yapılır bilen var mı ?

Sayfayı Paylaş