gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Tanışma yıldönümü şiirleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar yarın tanışma yıldönümümüz bana tanışma yıldönümü şiirleri yazıları yada mesajları varsa lütfen gönderin çok özel olsun istiyorum :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tanışma yıldönümü şiirleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tanışma..

Tanışma..

Slm melekler elif ben ..İSTANBUL dan katılılıyorum aranıza burada Zaman gayet iyi gececek bunu ii BİLİYORUM.. herkeze ii eğlenceler..
  2. Yıldönümü

Yıldönümü

evlilik yıldönümü Evlilik yıldönümünün farklı kutlanışı işte :D :orkide::orkide:
  3. En güzel tanışma yıldönümü şiirleri

En güzel tanışma yıldönümü şiirleri

tanışma yıldönümü mesajları tanışma yıldönümü şiir Tanışma yıldönümünü kutlayacak oaln melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, bu yazımızda en güzel tanışma yıldönümü şiirlerine yer veriyoruz arkadaşlarım :) Sonbahara inat ağaç hala yeşermekte, geceye inat gün hala ağarmakta, ben ise kadere inat hala seni sevmekteyim. İnat bu ya, mahşere kadar “seni seveceğim”… Güneşin buz tuttuğu yerde...
  4. Tanışma Yıldönümü Mesajları

Tanışma Yıldönümü Mesajları

Tanışma Yıldönümü Mesajları İki gün sonra tanışma yıldönümümüzü kutlayacaz sizden bunun için Tanışma Yıldönümü Mesajları istiyorum hanımlar:)
  5. Yeni Tanışma Yıldönümü Mesajları Kısa

Yeni Tanışma Yıldönümü Mesajları Kısa

Tanışma Yıldönümü Mesajları Tanışma Yıldönümü Mesajları Kısa Tanışma yıldönümünü kutlamak isteyenler ve kutlayacak oalnlar, sizler için en güzel tanışma yıldönümü mesajlarını bu sayfamızda topluyor ve aşkınız daimi olsun diyoruz :) Geride bıraktığımız onca yılda her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum...

Sayfayı Paylaş