Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Handanca merhabalar canım
Ben eşimin tayin işi için baktırmak istiyorum.A caba istediğimiz yer olacak mı?
Teşekkürler

Burçlar belirtilmemiş. Her mesajınızda mutlaka yazmayı unutmayın.

Şuan için hemen olacak bir yer (istediğiniz yer) göremedim canım.
Şuan kafanızda yoksa birkaç yer arasında düşünceleriniz yoğunlaşacak.

Yani şuan düşündüğünüz yerden başka bir yerede odaklanmanız söz konusu olacak.
Eşin bunlar arasında en iyi seçimi yapacak merak etme.

slm handanca, bana hayatın süprizleri olacak demiştin, henüz bir şey yok ama ben bebek için çok hayaller kuruyorum ve inşallah bu süpriz odur diyorum, bu hafta sonu eşim sınava girecek onu çok teşvik ettim sınav için son 3 hafta baya sıkı tuttu, bende destek oldum, şimdi bu sınav konusunda ne diyebilirsin bana, daha önce eşimin az çalıştığını ve başarılı olamayabileceğini söylemiştin...

Bu sınavı kazansa bile bir aksaklık çıkıyor. Ya da istediği yer olmayacak. Kartlar bunu göstersede siz sizin hayrınıza olana odaklanın derim.

merhaba handanca bana daha önce genel bi açılım yapmıştın tşk ettim ama tekrar teşekkür ederim:) şimdiyse senden tekrar bi açılım ricam olucak. 2senelik ciddi ilişkim biranda bitti. çok uğraştım ama geri döndüremedim.4 ay olucak ayrılalı ve ben hala çok seviyorum biliyorumki o da sevdi. ama bitti işte. rica etsem bana geri dönecekmi pişman olucakmı veya bu işin sonu ne olacak? bununla ilgili bir açılım yapabilimisin? burcum terazi onunkisi ise yengeç.şimdiden çok teşekkür ederim bu dar vaktinde bizlerede zaman ayırdığın için iyi akşamlar...

Şimdi anladığım kadarı ile sen o gelsin istiyorsun. Bunun için yapman gereken şey ona yakın insanlarla irtibat kur. ÇÜnki bu insanların sana getireceği haberler seni sevindirecek..

Öncelikle güçlü olduğuna inan. Seni sevmemesi için sebep yok. Önceleri dediğimi yapmak zor gelebilir ama sen kazanacaksın. Sonuç ne olursa olsun.

Ona ulaşmanın SEN yoluna bak. Eğer dönüş olursa o sorumsuz halinden kurtul ve sorumluluk alacak yapını göster ona. Anlayışlı ol ona karşı.

Kişisel korkuların çok fazla. Öncelikle özgüvenini hemen bi kazan derim. Bakış açın olaylara karşı daha iyimser ve yapıcı olacak.

Herşeyden yorulmuş gibisin. Umudunu kesme olurmu. Sana 2 iş çıkıyor. Ya ilk işin olacak tekrar bir iş haberi alacaksın yada 2 iş haberi yakın günlerde olacak. vede sen kararsız kalacaksın. Enerjini hangisinde kolay kullanabileceksen onu tercih et canım.

Bazı kararlarında aksamalar çıkıyor. Bunlarıda sorun yapma. Bundada bir hayır var de geç. Diş problemi şikayetin olabilir. Birde canım uygun bir zamanında sadaka vermeni tavsiye ediyorum. Aşktan ziyada iş konusunda kartlar ağırlıklı çıktı.

çok teşkkürler,emeğinize sağlık.
:)

mrb handanca ben 6 aydır ayrı olduğum erkek arkadaşımın bana karşı olan düşüncelerini hislerini mrk ediorum.ben 22 temmuz o 24 kasım doğumlu.şimdiden tşk ediorum..

Karşındaki kişi duygudan yoksun kalmış gibi. Kendi hislerini kendinden saklıyor sanki. Dışarıya duygularını belli etmeyi sevmeyen biri.

Şuan için çok iyi yada kötü düşünüyo diyemem. Ama seni bugün bu konuda güçsüz ve düşünceli bırakıyorsa ona ulaşmanın tek yolu senin elini uzatmandır. Değmezmi ???

Değmez dersen onun hislerini düşünme canım. Ama onun gelmesini şuan bekleme.
Çıkış yolu bulamıyor. Sorunları ile yoğunlaşmış.

merhaba handanca.. benim burcum aslan sevdigim cocugun ise terazi.. biz yakın bi zamanda ayrıldık tekrar barıscakmıyız onu merak ediyorum.ben geri dönmesini istiyorum ama o bidaha dönmem diyor. barısma olcakmı bizim aramızda

Büyük konuşmasına gerek yok. Ama sen bunaltma canım. Arayarak sorarak bunaltma. Ara ver biraz. Üzerine düştüğün için şımarıyor.

BU şekilde devam ederseniz istenmeyen tartışma ortamları çıkar ve birbirinizden nefret etme aşamasına gelirsiniz. Şuan için geri çekilmeni öneriyor kartlar.
Kesin ayrılık çıkmadı zaten.

merhaba handanca adım yasemin burcum terazi 05.10.77 kartların neler diyor bakalım.dört gözle bekliyorum.

KOntrol edemediğin şeyler sonra karşına sorun olarak çıkıyor. Davranışlarında bu konuda daha hassas olman lazım.

Bir hayalinde gerçekleşme görülüyor. İŞ alanında olabilir.
Bazı olaylar karşısında ise daha ciddi ve istikraralı olman lazım. Hemen düşünmeden karar alma.

İlişkin varmı yazmamışsın ama karşında biri varsa bir menmuniyetsizlik söz konusu.
Oluşacak tartışmalar seni daha çok üzmeden daha akıllıca adımlar atmak lazım.

handanca bana tarot bakabilir misin kova burcuyum iş ve aşk hayatımda beni neler bekliyor genel yorum yaparsan sevinirim şimdiden sana teşekkür ediyorum ve cevabını en kısa zamanda bekliyorum...

Güneşli günler göreceğin gibi fırtınalı günlerde görmen muhtemel. Akıllı davranıp bu fırtınalı günleri atlatırsan önünü daha iyi görürsün.

Bu dönem kendine güvenin daha çok fazla olacak. Tabiki gelecek güzel günleri iyi bir moralle beklemen gerekiyor. Bazende önüne bakmıyorsun. Bu dururmun seni istemediğin ortamlara sokabilir.

İş hayatında insanlar içinde fevri olma. anlamadan tepki verme. Bu çizgin insanların sana karşı tutum değiştirmesini sağlar.

merhabalar..

adım meltem ikizler burcuyum 18 yaşındayımm.. Eğitim , Aşk , ve Ailevi durumlarıma bakarsanız sevinirim..

Şimdiden teşekkürler :)

Hayatındaki öncelikleri bir sıraya koy bakalım. Bazen bu sırayı şaşaırıyorsun.
Kendine çok fazla yüklenme. Yapacağın şey belli. Yapamayacağında...

Sıkıntıların azalmak üzere. Fakat yakınında bulunan herkesede fazla güvenme. Herşeyi çok paylaşıyorsun. Bırak birazda içinde kalsın. Göze geliyorsun çünki.

Birde bir ile ilgili halletmen gereken birşey kalmış içinde sanki. Acele etme. Fevri davranışların seni sıkıntıya sokacağını unutma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri