Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba Handanca..
Ben arkadasım içinbaktırmak istiyorum erkekler üye olamadığından kendisi üye olamadı benimde 15 günm doldu umarım bakarsın 03.05.1987 doğumlu boğa burcu yakında askere gidecek genel yorumlayablir misin çok çok teşekkürler şimdiden

Merhaba Handanca..
Ben arkadasım içinbaktırmak istiyorum erkekler üye olamadığından kendisi üye olamadı benimde 15 günm doldu umarım bakarsın 03.05.1987 doğumlu boğa burcu yakında askere gidecek genel yorumlayablir misin çok çok teşekkürler şimdiden

Normalde üyelere bakıyorum biliyorsun. Asker olacak değince kırmak istemedim seni.

Canım Öncelikle maddi harcamalara dikkat etmesi gereken bir dönem. Yıkıcı değil yapıcı bir yapısı var. Buda kendisine verilen her görevi severek yaptığını ve bunun onu mutlu ettiğini gösterir. Bazı tembelce davranışları genel yapısında değil yapmak istediğinden kaynaklanıyor:)

Sezgileride kuvvetli. Birine içi ısınmadımı ısınmıyor. Ama sevdiğini seven biri. Bir kadına karşı zaafı var. annesi olabilir. (yada anne gibi sevdiği biri)

Bazen kendine çok güveniyor. Bunlar güzel şeyler ama. Bu güven gerektiği yerde güzeldir. Doğru zamanda doğru yerde kullanmalı onu.

Normalde üyelere bakıyorum biliyorsun. Asker olacak değince kırmak istemedim seni.

Canım Öncelikle maddi harcamalara dikkat etmesi gereken bir dönem. Yıkıcı değil yapıcı bir yapısı var. Buda kendisine verilen her görevi severek yaptığını ve bunun onu mutlu ettiğini gösterir. Bazı tembelce davranışları genel yapısında değil yapmak istediğinden kaynaklanıyor:)

Sezgileride kuvvetli. Birine içi ısınmadımı ısınmıyor. Ama sevdiğini seven biri. Bir kadına karşı zaafı var. annesi olabilir. (yada anne gibi sevdiği biri)

Bazen kendine çok güveniyor. Bunlar güzel şeyler ama. Bu güven gerektiği yerde güzeldir. Doğru zamanda doğru yerde kullanmalı onu.

Çok teşekkür ederim Handanca yüreğine sağlık

Şimdi anladığım kadarı ile sen o gelsin istiyorsun. Bunun için yapman gereken şey ona yakın insanlarla irtibat kur. ÇÜnki bu insanların sana getireceği haberler seni sevindirecek..

Öncelikle güçlü olduğuna inan. Seni sevmemesi için sebep yok. Önceleri dediğimi yapmak zor gelebilir ama sen kazanacaksın. Sonuç ne olursa olsun.

Ona ulaşmanın SEN yoluna bak. Eğer dönüş olursa o sorumsuz halinden kurtul ve sorumluluk alacak yapını göster ona. Anlayışlı ol ona karşı.

nasıl yani dönücekmi? :) benim ulaşma gibi bi imkanım yok handanca ikimizde ayrı memleketlerdeyiz ve birbirimizi görmemiz imkansız. ben çok denedim geri döndürmeyi ama istemedi o beni keşke dönse o kadar çok isterdimki:( ama dönmeyecek sanırım:( .gene de o kadar tşk ederim ki sana o kadar olumlu ve ılımlı bi yaklaşımın varki gerçekten çok ama çok tşk ederim...allah herşeyi gönlüne göre verir umarım tekrar tşk ederim

KOntrol edemediğin şeyler sonra karşına sorun olarak çıkıyor. Davranışlarında bu konuda daha hassas olman lazım.

Bir hayalinde gerçekleşme görülüyor. İŞ alanında olabilir.

Bazı olaylar karşısında ise daha ciddi ve istikraralı olman lazım. Hemen düşünmeden karar alma.

İlişkin varmı yazmamışsın ama karşında biri varsa bir menmuniyetsizlik söz konusu.
Oluşacak tartışmalar seni daha çok üzmeden daha akıllıca adımlar atmak lazım. ,ğ-

handanca teşekkürler.iş konusunda dediğin olur.inş.kartların yakın zaman mı dedi.acaba???????

birde ilişkim yok.memnuyetsizlik demişsin anlamadım.canım inş.cvp yazarsın.

bu akşam kendimi kötü hisettim.değersizlik hissi galiba bilinçaltımı kemiriyor,dillendirmeye korkuyorum.aslında kendi köşeme yazmalıydım,ama oraya ancak bu akşam salata yerken kendisiyle yarış yaptığım arkadaşımdan ve tabi çekişmeli geçen yemekten bahsedecektim.yarış tek taraflıydı,kızda ne yazık ki kibarlıktan eser yok,salatayı şapur şupur götürüp ekmekle de dibini bir güzel sıyırıyor.ya alt tarafı salata diyebilirsiniz ama mutfağı olmayan küçük bir odada kaldığımı ve kendim için birşeyler hazırlayamadığımı ve en sevdiğim şeyin bol marulul ve limonlu bir salata olduğunu düşünecek olursam,tamamen hayvanlar gibi içgüdülerime kulak verdim,ve salatama sahip çıktım :)
neyse galiba yine değersizlik ,gelecek korkusu sardı içimi.ailem yanımda olsa onların sevgisi yeter,yani uzaktan da seviyorlar tabi ama işte ben aşrı bir memlekette onların yakınlığına ihtiyaç duyuyorum.
handan hanım soracak soru bulamıyorum.bazıları "genel bakar mısın" diye istekte bulunmuşlar.bana da bakar mısın ? :)

doğum tarihim 01.01.1983 burcum oğlak

merak

12 temmuz dogumluyum o da 19 nisan
sennur-fatih...yorumunu 4 gözle bekliyorum karar asamasındayım...tesekkurler..

bu akşam kendimi kötü hisettim.değersizlik hissi galiba bilinçaltımı kemiriyor,dillendirmeye korkuyorum.aslında kendi köşeme yazmalıydım,ama oraya ancak bu akşam salata yerken kendisiyle yarış yaptığım arkadaşımdan ve tabi çekişmeli geçen yemekten bahsedecektim.yarış tek taraflıydı,kızda ne yazık ki kibarlıktan eser yok,salatayı şapur şupur götürüp ekmekle de dibini bir güzel sıyırıyor.ya alt tarafı salata diyebilirsiniz ama mutfağı olmayan küçük bir odada kaldığımı ve kendim için birşeyler hazırlayamadığımı ve en sevdiğim şeyin bol marulul ve limonlu bir salata olduğunu düşünecek olursam,tamamen hayvanlar gibi içgüdülerime kulak verdim,ve salatama sahip çıktım :)
neyse galiba yine değersizlik ,gelecek korkusu sardı içimi.ailem yanımda olsa onların sevgisi yeter,yani uzaktan da seviyorlar tabi ama işte ben aşrı bir memlekette onların yakınlığına ihtiyaç duyuyorum.
handan hanım soracak soru bulamıyorum.bazıları "genel bakar mısın" diye istekte bulunmuşlar.bana da bakar mısın ? :)

doğum tarihim 01.01.1983 burcum oğlak

Neyi paylaştın bu sayfada inan anlamış değilim. Lütfen kendine döndüğünde ve kendini iyi hisssettiğinde yaz.

Merhaba handanca Madem aşk tarotu baktıramıyorum bana genel bi bakım yapabilirmisin ama yine aşk hayatımı merak ediyorum birde işi eğer hakkım varsa tabi :laugh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri