Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sevgili handanca ben terazi eşimin burcu belli değil ikizler yada yengeç tarih belli değil 3 yıllık evliyiz çocuk istiyoruz bakarsan memnun olurum tşk ler şimdiden

Handanca selam canım... Ben ikizler burcuyum eşim arslan burcu banada genel anlamda bakarmısın acaba?? uzun zamandır baktırmadım ... Merak ediyorum.... Şİmdiden teşekürler canım...

Selamlar:)banada şöyle bir genel olarak bakar mısın?iş aşk ve çevremle ilişkilerim için.burcum başak.teşekkürler.

canım dillerine sağlık çok teşekkürler inşallah sınavım güzel geçer ve kadroya bir an önce girerim de sana güzel haberler veririm bir de evlilik olur inşallah sevincimi paylaşacağım görüşmek dileğiyle,

meraba handancım yeni başlayan bir ilişkim var 22 mart dogumlu kendisi, bende 17 temmuz dogumluyum ilişkimiz hakkında yorum yapabilirmisin....

sevgili handanca ben terazi eşimin burcu belli değil ikizler yada yengeç tarih belli değil 3 yıllık evliyiz çocuk istiyoruz bakarsan memnun olurum tşk ler şimdiden

Çocuk için açılım istemeyin rica ederim. Bu tarz bir açılımıda karşıyım.

Genel bir açılım yaptım sana. Sen değerlendir artık. Kartlar bir çevre değişikliği yapmanı öneriyor. Bu sefer adımlarını düşünerekk atman gerekecek.

Canım birde sadaka vermeni önerdi kart. Bu san kalmış artık. Bir dileğine karşı gelebilir belki.

Güzel ve mutlu günler kapıda. Nazara gelen bir yapın var. Yaşayacağın mutluluğu çok dallanıp budaklandırma. Hatta sonra paylaş.

Handanca selam canım... Ben ikizler burcuyum eşim arslan burcu banada genel anlamda bakarmısın acaba?? uzun zamandır baktırmadım ... Merak ediyorum.... Şİmdiden teşekürler canım...

Hmm parasal olarak rahatlayacağın bir döneme giriyorsun. Öyleki bazı şeylerin hesabını şimdidien yapmaya başla derim.

Bazı şeylerde yaşadığın monotonluğuda sen kurtarabilirsin canım. Aynı cümleler aynı yerler belki bıktırıyor seni ama herşey senin elinde. Yenilik değişiklik içinse az biraz daha bekle. acele etme.

Eveettt Enerjin yüksek olacağına göre sende kendini göster bakalım. Kararsızlıklar seni karanlığa iter. Önce özgüvenini güçlendir. Görbak nasıl güzel ışıklar yansıyaca sana.

Selamlar:)banada şöyle bir genel olarak bakar mısın?iş aşk ve çevremle ilişkilerim için.burcum başak.teşekkürler.

Öyle bir dönem geliyorki ayağına. Sen bile bu kadar olmaz diyeceksi belki.
Her güzel şey üstüste inan. Sanada bunların keyfine varmak düşüyor artık.

Zaten güçlü bir yapın var. Bunların hepsini kaldırırsın merak etme. Aile yada hanende yaşanacak bazı olumsuzluklar hiç moralini bozmasın.

Bazı cümlelerinde çok kırıcı bu aralar dostlarını kaybetme canım. Yanlızlığı belki seviyorsun ama onlar sana lazım. Paylaşımcı arkadaşlarını hiç kaybetme derim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri