Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öyle bir dönem geliyorki ayağına. Sen bile bu kadar olmaz diyeceksi belki.
Her güzel şey üstüste inan. Sanada bunların keyfine varmak düşüyor artık.

Zaten güçlü bir yapın var. Bunların hepsini kaldırırsın merak etme. Aile yada hanende yaşanacak bazı olumsuzluklar hiç moralini bozmasın.

Bazı cümlelerinde çok kırıcı bu aralar dostlarını kaybetme canım. Yanlızlığı belki seviyorsun ama onlar sana lazım. Paylaşımcı arkadaşlarını hiç kaybetme derim.

çok çok teşekkür ederim.moralim düzeldi saolun:)sözlerime de dikkat edeceğim sanırım insanları kırıyorum ama farkında olmadan:(teşekkürler:)

slm ben 27 ekim ve esimde 20 ocak dogumlu 2 senelik evliyiz ve bir cocuk istiyoruz ve bu aralar cok kavga ediyoruz canim lütfen benimde falima bakarmisin

simdiden cok tesekkür ederim san tatlimm benimm

Merhaba Handanca,
Bana da genel açılım yapabilir misiniz rica etsem?
Benim yaşım 29 terazi burcuyum, hayatımdaki insanın yaşı 34 o da terazi burcu.
çoook teşekkür ederim
saygı ve sevgiler

handancacım canım bende baktırmak istiyorum senesi geldi sanırım en son bana bakalı... :)
sen bana çok iyi geliosun ından uğruyorum arada yanına bitanem...
buaradaa ben aslan eşim kova burcu tatlımm.....

Hmm parasal olarak rahatlayacağın bir döneme giriyorsun. Öyleki bazı şeylerin hesabını şimdidien yapmaya başla derim.

Bazı şeylerde yaşadığın monotonluğuda sen kurtarabilirsin canım. Aynı cümleler aynı yerler belki bıktırıyor seni ama herşey senin elinde. Yenilik değişiklik içinse az biraz daha bekle. acele etme.

Eveettt Enerjin yüksek olacağına göre sende kendini göster bakalım. Kararsızlıklar seni karanlığa iter. Önce özgüvenini güçlendir. Görbak nasıl güzel ışıklar yansıyaca sana.
Ay canım melekler mekanında baktırdıgım en güzel fal... Ne güzel seyler yazmıssın dadlum... Bugun cok mutlu oldum... Hızırr gibim yetiştin motive ettin benii.... heyytt tutmayın beni...:dil:

slm ben 27 ekim ve esimde 20 ocak dogumlu 2 senelik evliyiz ve bir cocuk istiyoruz ve bu aralar cok kavga ediyoruz canim lütfen benimde falima bakarmisin

simdiden cok tesekkür ederim san tatlimm benimm

sanki aynı konular için çıkıyor tartışmalar. Canım sende ne olur biraz daha alttan al. Paylaşmadığı sorunlar var. senide sıkmak istemiyor. sende bunaltma biraz.

Haklı olsan bile idare eden sen ol şimdilik. Maddi sıkıntılarda onu bunaltıyor. Kavga anında asla cevap verme. Güzel güzel rahatlayınca sor neden stresli olduğunu.

Beklemene değercek. Düzelecek herşey. Tabiki taviz veren sen olacaksın. Yoksa hır gür iyiye gitmez söyleyim. Bebek olayına bakmıyoruz canım. Fakat 5-6 vakit (5 ay gibi hissettim ) içinde sana çok beklediğin bir konu ile ilgili güzel çok güzel bir haber gelecek.

Merhaba Handanca,
Bana da genel açılım yapabilir misiniz rica etsem?
Benim yaşım 29 terazi burcuyum, hayatımdaki insanın yaşı 34 o da terazi burcu.
çoook teşekkür ederim
saygı ve sevgiler

siteye sadece fal baktırmak için uğramayınız. 2. açılımınızdan sonra aktivitenize göre açılım yapılır. Siteye konulara yorum yaparak aktivitenizi sağlayın. Daha sonra açılım yapabiliriz.

handancacım canım bende baktırmak istiyorum senesi geldi sanırım en son bana bakalı... :)
sen bana çok iyi geliosun ından uğruyorum arada yanına bitanem...
buaradaa ben aslan eşim kova burcu tatlımm.....

2. açılımdan sonra Sitedeki aktivitenize dikkat ediliyor. Konulara yorum yaparak aktivitenizi artırın. daha sonra açılım yapılacaktır.

siteye sadece fal baktırmak için uğramayınız. 2. açılımınızdan sonra aktivitenize göre açılım yapılır. Siteye konulara yorum yaparak aktivitenizi sağlayın. Daha sonra açılım yapabiliriz.

yakında yurt dışına gidiyorum yorumuna gerçekten çok ihtiyacım vardı. aslında siteyi hergün mutlaka açıp hatta en güzel yemek tariflerini hep burdan deneyerek yapıyorum ama yorum da yazmaya çalışıyorum. neyse umarım bakarsınız Handanca Hanım. teşekkürler

Selamlar .6 ağuustos aslan burcuyumm. Aşk iş ve çewre ilişkilerim için genel olarak bakarmısın... şu yalnızım hayatımda ne zaman biri olacakk :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri