Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
merhaba handanca,benim adım hasret sevdiğimin adı ise hasan,ben onuu cok seviyorum ama beni hic sevmiyor hatta bana seni kardeşim gibi görüyorum dedi,,bundan sonra neler olacak? beni sevecekmii

meraba handanca ben 17 temmuz 1978 dogumluyum erkek arkadaşım 22 mart 1976 dogumlu bakarmısınız....lütfen

merhaba handanca.
ben yay burcuyum sevdiğim aslan 4yıllık bi beraberliğimiz oldu ve benim hatam sonrası bitii. 2 ay sonra konuştum onunla tekarı olmayacağını söyledi ama üzülüyorum diye arkadaş olarak görüşebileceğimizi söyledi. konuşuyoruz beni sevdiğini biliyorum ama tekrar başlamayacağı konusunda kararlı gözüküyor. olanları unutup tekrardan başlar mı ilişkimiz, beni ve onu neler bekliyor?
sayılar:7-26-74
şimdiden teşekkürler.

Canım ben bu ilişki için bitti gözüyle hareket etmeni öneriyorum. Boşa bekleyip kendini üzme. O eskisi gibi olmaz artık sana.

İyimser yönünü kaybedip hayata küsme. Sen etkilendiğinide bu kadar çevrenle paylaşma.
Yakında yaşanacak atlı bir kararsızlıkta seni iyice meşgul edeceğe benziyor. Karşına çıkacak biri seni etkileyecek. Bunun için 3 vakit geçmesi lazım.

Elbetteki seninde geçmişi kafandan temizlemen ve yeni günler için temiz sayfalar jhazırlaman bu günlerin dahada güzel olmasına sebep olacak.

merhaba handanca,benim adım hasret sevdiğimin adı ise hasan,ben onuu cok seviyorum ama beni hic sevmiyor hatta bana seni kardeşim gibi görüyorum dedi,,bundan sonra neler olacak? beni sevecekmii

Site kuralları gereği sitede bulunan konulara 30 mesajla yorum yazmanız gerekiyor.. Talebiniz daha sonra değerlendirilebilir.

Merhaba ablacım,
yengeç burcu olarak bir tarot bakabilirmisin,genel olarak.Şimdiden tşk ederim.

Bazı konular var. etrafındakiler ne derse desin kendi bildiğini doğru sanıyorsun. Bence kabul etmesen bile bir dinle derim. Sonra mantıklı yolu bulup kararını verirsin.

Bir seçim yapman gereken durum çıkacak ortaya. Çok akılcı davranmanı tavsiye ediyor kartlar. Tembel davranma hayat senin hayatın. alacağın karar seni çok etkiliyor çünki.

Olumsuz şeylerde düşünüp enerjini kötü yöne sürükleme. Kötü düşünce kötü şeyleri çağırır. Sen güçlü birisin. Bu yönünü kullan diyorum.

meraba handanca ben 17 temmuz 1978 dogumluyum erkek arkadaşım 22 mart 1976 dogumlu bakarmısınız....lütfen

Sitedeki aktiviteniz düşük. Bunu canlandırmanız gerekiyor. Diğer açılımda dıurmunuz dikkate alınır.

Bazı yerlerde sanki çabaların sonuçsuz kalıyor. Çok aceleci olma derim. Sakin ve mantıklı hareketlerin seni herzaman kazandıracak konumlara getirir.

2 vakte kadar seni sevindirecek gelişmeler olacak. Şuan bir sıkıntın varsada bunu aklıllılıkla halletmeye bak canım. Olacak şeyler seni fazlası ile mutlu edecek çünki.

Birde hanene ualaştıracağın iyi bir haber herkesi mutlu edecek. Hadi bakalım güzel günler seninle olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri