Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
iyi günler öncelikle alaknıza teşekkür ederim
hatırlarsanız daha önce bakırmak istemiştim ama siz çocuk için bakmıyoruz demiştiniz
şimdi rica etsem genel olarak bakarmısınız 15 eylül doğumluyum ve başak burcuyum
baksanızda bakmasanızda teşekkür ederim

slm handanca bana geçen haftalar da söylediğin gibi bir genel açılım yapar mısın sana zahmet???hani ne olduğu belli olmayan bir ilişkim den bahsetmiştim...işte yine problem ben onu aramıyor sormuyorum ama o aradığı zaman geriye dönüyorum...ilişkinin adı henüz belli değil ben bu konuyu açtığım zaman offf yine mi aynı şeyler diyor...ama benden de vazgeçmiyor...ne istiyor bilmiyorum...bize bir genel açılım yaparsan sevinirim...şimdiden tşk eder saygılarımı sunarım...

handanca abla benim için de genel bakar mısın, burcum yengeç

Fedekarlık yapman gereken bir durum var. Onda gereken tavizi gösterirsen mutlu olacağını gösteriyor kartlar.

Bu arada sevgi anlamında da sende bir mutluluk sevinci yaşanacak. Süre 4 vakitten az görünüyor.

Sakın kendine olan güvenini kaybetme. Hırsın iyi anlamda olsun. Gelecek güzel görünüyor. Oluşacak aksiliklerde sakın moralini bozmasın canım.

iyi günler öncelikle alaknıza teşekkür ederim
hatırlarsanız daha önce bakırmak istemiştim ama siz çocuk için bakmıyoruz demiştiniz
şimdi rica etsem genel olarak bakarmısınız 15 eylül doğumluyum ve başak burcuyum
baksanızda bakmasanızda teşekkür ederim

Bütün şartlarını göönüne koy ve değerlendir. Kararlarınıda ona göre al. Sanki bişeyler istiyorsun ama olumsuzluklarıda görmezden geliyorsun. İsteklerin ölçülü olsun .

Bu ara yıldızın düşük. uykuların düzensiz sanki.. yaşayacağın kayıplar seni üzmesin aksine güçlendirsin. Derinden düşünüp kendini üzeceğine başka şeylere odaklan bir müddet.

Olmasını istediğin dileğin varsa 3 vakit zaman verdi kartlar. Önün açık umudunu kesme.

slm handanca bana geçen haftalar da söylediğin gibi bir genel açılım yapar mısın sana zahmet???hani ne olduğu belli olmayan bir ilişkim den bahsetmiştim...işte yine problem ben onu aramıyor sormuyorum ama o aradığı zaman geriye dönüyorum...ilişkinin adı henüz belli değil ben bu konuyu açtığım zaman offf yine mi aynı şeyler diyor...ama benden de vazgeçmiyor...ne istiyor bilmiyorum...bize bir genel açılım yaparsan sevinirim...şimdiden tşk eder saygılarımı sunarım...

Olan şeylere bakınca senin de kararsızca yaptığın davranışlar normal geliyor sana göre. Ama bu düşüncelerinle inan bir sonuca varamazsın. Elin hep boşta kalır. Biraz meselende fazla tutarcı olma. beynini temizle. kendine bir düzen ver.

Çünki böyle devam edersen bundan bile mahrum olacaksın. Karar senin. Sen bunu istemiyorsan yol vereceksin. Yok eğer istiyorsan ondan kendinede şans ver. Aceleci olma.

Şuan için için sende net görünmüyorsun. Önce ne yapacağına karar ve uygula. Senin bilemediğin şeyi kartlar bilemez. Gelecek şuan için çıkmadı. .Onu istiyorsan gereken tavizi göstermeli bir müddet üstüne gitmemelisin.

mrb handanca :) yine ben hülya iş iş diyorum başka bişey demiyorum ama bankaların sınavlarına girdim acaba güzel haber gelcekmi yada biyere görüşmeye gitcem gitsemmi gitmesemmi kararsızım şööleee bii genel bakar mıısın cnm teşekkürler

Bütün şartlarını göönüne koy ve değerlendir. Kararlarınıda ona göre al. Sanki bişeyler istiyorsun ama olumsuzluklarıda görmezden geliyorsun. İsteklerin ölçülü olsun .

Bu ara yıldızın düşük. uykuların düzensiz sanki.. yaşayacağın kayıplar seni üzmesin aksine güçlendirsin. Derinden düşünüp kendini üzeceğine başka şeylere odaklan bir müddet.

Olmasını istediğin dileğin varsa 3 vakit zaman verdi kartlar. Önün açık umudunu kesme.
çok teşekkür ederim inşallah önemli kayıplar olmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri