Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
merhaba handanca benim burcum koç,eşimin terazi,kızımın ki akrep,eşimle benim aramızda sorunlarımız var.ayrıca kızımla ilgili problemlerimiz de var,bize genel anlamda bakarmısın hayırlısı ne bizim için.şimdiden çok teşekkür ederim.

merhaba handanca moralım okadar bozukkı anlatamam...

hep aynı olaylar annemın yanına gıtmek ıstıyorum onunla yasmak ısy-tıyorum ama olmuyor . Bu yaz gıdıcektım bılıyosun olmadı. şimdi çok bunaldım sevgılımde askerden geldı çok sukur ama onuda goremıyorum ... ınan hıç bır şeyden keyıf alamıyorum... Ne zamn gecıcek bu gunler dıye dusunuyorum ve sabretmeye calısıyorum. Dısardan çok buyuk bısey yokmus gıbı gorunuyor belkı ama annemın ve babamın arasında mekık dokumaktan bıktım... Bunları yazarken bıle gozlerım doluyor... Bana yardımcı olurmusun ne yapmamı onerırsın... Ilerıde rahat edebılcekmıym merak edıyorum ...tek ıstedıgım annemın ve sevgılımın yanında olmak .. Fikir verırsen bana çok mutlu olurum benı bıraz olsun rahatlatırsın ...şimdiden tesekkurler kolay gelsın

merhaba handanca bana bakalı 15 gunu gecti, tekrar rica etsem ask acısında bakabilir misin? burcum yengec..cok tesekkur ediyorm simdiden, eline saglık..

merhaba handanca.yorumların bir harika.adım yasemin burcum terazi cnm.bekarım.ve hayatımda şu an bir birlikteliğim yok.sene bitmeden evleniceğim insanla tanışma varmı.inş.vardır:)

bir ikinci sorum geçen açılımda bana bir hayalimin yakında gerçek olacağını ve bu hayalimin iş olacağını yazmıştın.çok geçmeden oldu.sayılır.bir iş var henüz başlamadım.ama.bu iş benim için hayırlımı olucak.bu iş hakkında ne çıkarsa kartlarına yazarmısın.

birde sağlıkla ilgili bişeyler dersen sevinirim.inş.cevaplarsın.yarın ki cevabını çok ama çok merak ediyorum.kendine iyi bak.

merhaba handanca.. bana 15 gün önce bakmıstın. erkek arkadasımla ayrıydık bitmis görünmüyor demistin. bana geri döndü sen fal baktıktan sonra. bir kere daha bakarmısın?? gelecek varmı bizim icin bunu merak ediyorum. benim burcum aslan onunki terazi. simdiden tesekkürler.

merhaba ben oğlak eşim koç oğluşum da oğlak
benim tayin hala olmadı bekliyorum bakarsanız çok mutlu olcam rica ediyorum
belirsizlik çok kötü bişey

handan abla lütfen artık bak falımaaa..nolur çok ihtiyacım var.ben 2 kişi arasındayım.benim burcum kova.onalrdan biri yengeç biri koç.ilerisi hangisiyle görünüyor,yada ikisinden biriyle görünüyormu?çok teşekkürler.

Ablacim en son baktiginda bana bir 5 vakit demistin umarim 5 haftadir dedin hatta o 5 hafta doldu suan sikintilarim yok gayet iyim. Kartlara sunu soracaktim ailemin benim icin uygun gördügü biri var lakin ben tanimiyorum o kisiyi tanismami istiyorlar benim ise kafam cok karisik tanimadigim görmedigim biriyle, acaba bu is hayirli olacak mi? Ben ne karar verecegimi bile bilmiyorum tanissam mi hayir istemiyorum mu desem acikcasi iste ne yapacagimi bilmiyorum cünki hala baskasini seviyorum ama onunla da olmayacagini biliyorum ve onu unuta bilmek icin baskasina da ihtiyacim oldgunu biliyorum. Ama Ailemi üzmek veya kirmak istemiyorum. Ben basak burcuyum 15 Eylül 1986 dogumluyum. Söyleyecegin hersey icin simdiden sana cok ama cok tsk ederim ablacim öptm.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri