Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
handanca abla benim mesajımı yanıtlamadın:( neyse yine yazıyım iyi yıllar ilk önce sonrasında yay burcuyum iş bulabilecemiyim ve aş hayatım hakkında sorum olcak hayatımda kimse yo şuan ilerisi için bakarmısın evlilik falan varmı ? tşk şimdiden ablam

İş için azdaha beklemen gerekiyor. İş ararkende kazanç kısmında fazla akılı kalma. Bir yerden başla en azından..
Aşk hayatında özellikle yılın 2. yarısından sonra güzel süprizlerle kapında. İş çevrenden biride olabilir bu kişi.
Duyguya önem veren maddi durumu iyi biri bu. ama dediğim gibi zamanı var daha.
Olumsuz hayaller kurup moralini bozma. Kendini iyi hiisset. İyi enerji iyiliği çağırır unutma.

Abla sanirim görmedin benim mesajimi :) cevabinizi bekliyorum

OLumsuz şeyler hem içten hem dıştan etkiliyor seni. Ne dedik iyi düşünelim iyi olsun. Olanların senle bir ilgisi yok canım. Yaşanması gerekiyor vede yaşanıyor.
2010 da kendini yeniden keşfedeceksin. olgunlaşacaksın.
Kendine çok yüklenme. Bu kadar ağır sorumluluk seni hasta eder bak söyleyim.
Bazı aksilikle olabilir. Ama bu hemen moralinizi bozmanı sağlamasın. Akıllılıkla o durumlarda idare et. Çevrenden gelen seslerede kulak ver. Her bildiğin doğru olacak diye bir kaide yok. Hadi bakalım hemen değişim yapıyoruz. Olumsuz düşünceler gitsin artık:)

OLumsuz şeyler hem içten hem dıştan etkiliyor seni. Ne dedik iyi düşünelim iyi olsun. Olanların senle bir ilgisi yok canım. Yaşanması gerekiyor vede yaşanıyor.
2010 da kendini yeniden keşfedeceksin. olgunlaşacaksın.
Kendine çok yüklenme. Bu kadar ağır sorumluluk seni hasta eder bak söyleyim.
Bazı aksilikle olabilir. Ama bu hemen moralinizi bozmanı sağlamasın. Akıllılıkla o durumlarda idare et. Çevrenden gelen seslerede kulak ver. Her bildiğin doğru olacak diye bir kaide yok. Hadi bakalım hemen değişim yapıyoruz. Olumsuz düşünceler gitsin artık:)

Sagol ablacigim cok tesekkürler :)

Merhaba Handanca , yeni yılınız kutlu olsun. Bana genel açılım yapabilirmisiniz. benim burcum ikizler eşimin burcu yengeç , teşekkürler

İş için azdaha beklemen gerekiyor. İş ararkende kazanç kısmında fazla akılı kalma. Bir yerden başla en azından..
Aşk hayatında özellikle yılın 2. yarısından sonra güzel süprizlerle kapında. İş çevrenden biride olabilir bu kişi.
Duyguya önem veren maddi durumu iyi biri bu. ama dediğim gibi zamanı var daha.
Olumsuz hayaller kurup moralini bozma. Kendini iyi hiisset. İyi enerji iyiliği çağırır unutma

ÇOK SAĞOL ABLA TŞK EDERİM..

Merhaba Handanca , yeni yılınız kutlu olsun. Bana genel açılım yapabilirmisiniz. benim burcum ikizler eşimin burcu yengeç , teşekkürler

İstediğin birşey varsa en uygun döneme giriyorsunuz söyleyim. Bazı konularda hala zayıf kaldığını görüyorum. Kendini geliştirmen şart. Birde olgunla karşılaman gereken durumlar olabilir. İdareci olman lazım.
Üzüldüğün bir konudada kararsız görüyorum seni. Tamir eden durumunda ol canım. Bu sana çok şey kazandıracak. Çünkü kırık kalbinin yanında senin çabaların sonucu yükselecek büyük aşkın çanları çalıyor.
2010 bu anlamda size çok değer kaacak. Sağlığınada dikkat et.

burcumu yazmam gerekiyomu bilemiyorum ama ben koç burcuyum eşim başak..şimdiden teşekkürler

2010 genel anlamda iyi görünüyor. Bir olayı çözümlerkende olması gereken gibi değilde sanki farklı bir yol izliyorsun. Bu izlenim sana zaman kaybı yaratabilir.
Maddi anlamda 6. aya kadar sıkıntı olsa bile sonrası daha rahat olacak.
Bazende dediğim dedik tavrın oluşuyor. Farkındamısın bilmiyorum? Bu davranışın sorunları yanlış yöne aksettirebilir.
Bir palanı hayata geçirme aşaması olacak. Buda çok güzel imkanları berebaerinde getircek inşallah.

Merhaba Handan ablacim yeni yilin en icten dileklerimle kutluyorum, umarim yeni yil sana saglik, basari ve mutluluk getirir....

Basak burcu icin yazdigin burc yorumunu okudum gecen yillki kadar kötü birsey yazmamissin, umarim bu yil tüm Insanlara iyi gelir....

...Uzatmayim daha fazla :)

Benim burcum Basak (15 Eylül 1986 ) hayatimda suan icin kimse yok, bilmek istedigim 2010 yili benim icin nasil bir yil olacak, gönlümde yatan bir iki sey var onlar olacak mi, daha dogrusu kolay bi yoldan mi ulasagacim o isteklerime yoksa biraz zorluklar cekecekmiyim.
Is hayatim nasil gözüküyor türkiyeye yerlesme planlarim var ve bu yil gönlüme göre biri olacak mi ?( gecen yil annemlerin tanisdirmak istedikleri cocuga hayir dedim:D sen tanis bir desen bile benim icime pek sinmedi )
Vede en önmelisi Saglik oldugu icin saglik durumumda bir degisiklik var mi ? Son zamanlarda cok sık hastalaniyorum kendime dikkat etdigim halde.

Simdiden yorumun icin cok tsk ediyorum ablacim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri