Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba Handan ablacim yeni yilin en icten dileklerimle kutluyorum, umarim yeni yil sana saglik, basari ve mutluluk getirir....

Basak burcu icin yazdigin burc yorumunu okudum gecen yillki kadar kötü birsey yazmamissin, umarim bu yil tüm Insanlara iyi gelir....

...Uzatmayim daha fazla :)

Benim burcum Basak (15 Eylül 1986 ) hayatimda suan icin kimse yok, bilmek istedigim 2010 yili benim icin nasil bir yil olacak, gönlümde yatan bir iki sey var onlar olacak mi, daha dogrusu kolay bi yoldan mi ulasagacim o isteklerime yoksa biraz zorluklar cekecekmiyim.
Is hayatim nasil gözüküyor türkiyeye yerlesme planlarim var ve bu yil gönlüme göre biri olacak mi ?( gecen yil annemlerin tanisdirmak istedikleri cocuga hayir dedim:D sen tanis bir desen bile benim icime pek sinmedi )
Vede en önmelisi Saglik oldugu icin saglik durumumda bir degisiklik var mi ? Son zamanlarda cok sık hastalaniyorum kendime dikkat etdigim halde.

Simdiden yorumun icin cok tsk ediyorum ablacim.

Sağlık olarak şuan yaşadığın durum geçici. Düzeleceksin merak etme..
Bazı problemler önünde dağ gibi geliyor bazen. Bu kadar büyütmene gerek yok. 2010 sana bunları çözme anlamında güzel fırsatlar getiriyor.

İş anlamında ise kendini yorduğunu görüyorum. Belkide sağlğı tetikleyende yorgun olmandandır. Kendine eziyet etme.
Üretken bir yapın var. Buda sana başarının yolunu açacak.
Aşk içinse onlar uğraşmasın. 2010 4. aydan sonra bu kişi aniden karşına çıkabilir.
sağlıkla kal canım.

emeğine yüreğine sağlık çok teşekkür ederim bazen malesef dediğim dedik oluyorum ama bu huyumdanda nefret ediyorum...değişmem lazım

Sağlık olarak şuan yaşadığın durum geçici. Düzeleceksin merak etme..
Bazı problemler önünde dağ gibi geliyor bazen. Bu kadar büyütmene gerek yok. 2010 sana bunları çözme anlamında güzel fırsatlar getiriyor.

İş anlamında ise kendini yorduğunu görüyorum. Belkide sağlğı tetikleyende yorgun olmandandır. Kendine eziyet etme.
Üretken bir yapın var. Buda sana başarının yolunu açacak.
Aşk içinse onlar uğraşmasın. 2010 4. aydan sonra bu kişi aniden karşına çıkabilir.
sağlıkla kal canım.

Cok güzel seyler yazmissin ablacimmm, cok mutlu oldum insallah dedigin gibi olur...

Tskler, ellerin dert görmesin yüregine saglik....:ar4fd:

Sevgili Handanca

Benim için genel bir açılım yapabilir misin zahmet olmazsa.Çünkü kafam karmakarışık iş problemleri,ailesel problemlerde ha birde sonu belli olmayan bir ilişki...Burcum ikizler.

Teşekkür ediyorum.

Benim içinde genel bir açılım yapabilir misin zahmet olmazsa ablacım burcum aslan 2010 yılı nasıl olucak benim için şimdiden sağol ablacım

ben de istiyoruuummm :boink:

bugün mutsuzum.işler yolunda gitmeyecekmiş,herkes işini halledecek ben halledemeyecekmişim gibi geliyor.çok mutsuzum anlayacağınız.:uhu:

bana da bakar mısınız?işler nasıl olacak.üzülmeye devam edecek miyim?biliyorum elime iyi para geçecek ama ben mutlu olabilecek miyim?

Canım zor bir insan o, Bu ayrılık için kesin ayrılık demeyim ama dönüş olursa senin taviz vermen gerekecek. Üstelik hata sadece sende değil. O biraz bencil biri gibi çıkıyor..

Bu ilişki için kartlar pek onay vermedi. Yürümez gibi görünüyor. Eğer seviyorsan ve ben onsuz yapamam dersen kendini hazırla. Ama kendinden çok şey gider..
Tüm bunlara rağmen karşına çıkacak biride kafanı karıştıracak.. Güzel fırsatlar için hazırıklı ol.
yapma ablam ben ne yaparım onsuz ya çıkmazsa senin bakmanı biliyorum kesin çıkıcak keşke baktırmasaydım ya bozulursa giterse ben ne yaparım

merhaba iyi seneler benm içnde açılım yapabilir misnz? yengeç burcuyum 2 ay oldu sevgilimle ayrıldık tekrar başlayacak mıyız ya da yeni bir aşk olacak mı ne zamn? genel olarak okul aile sağlık durumum nasıl olacak?

Son düzenleme:
Sevgili Handanca

Benim için genel bir açılım yapabilir misin zahmet olmazsa.Çünkü kafam karmakarışık iş problemleri,ailesel problemlerde ha birde sonu belli olmayan bir ilişki...Burcum ikizler.

Teşekkür ediyorum.

Problemler kendiliğinden oluşmuyor. Şöyle bir düşün bakalım. sadece senin katkın olan problemleri halletsen geride nasıl bir problem kalır. Çok önyargılı olma. Senin yapabileceğin şeyler elbette var.

Şöyle bir özgüvenini yakala önce. Gelecek senin çok kötü değil. Ama sorunları saece seyretmekle kalırsan önünde dağ olur unutma. Canım İlişkinde yoluna girecek merak etme. İlişkin içinse renk lasım. Monotonlaşmış artık. Kendini yenile. Farklı şeyler yapın.
Önün açık yeterki sen geleceğini güzel karşıla.

Benim içinde genel bir açılım yapabilir misin zahmet olmazsa ablacım burcum aslan 2010 yılı nasıl olucak benim için şimdiden sağol ablacım

Öncelikle bir düşmana karşı zafer kazanacağın çıkıyor.
Çok heyecan duyacağın bir olay yaşayacaksın. Kararsızlık yaşayabilirsin. Sen kendin için iyi olanı düşünerek kararlarını al.
Haksızlıklar için üzülme. 2010 bu konuda sana daha adil davranıyor. Gözünün önüne bakmayı unutma. Gelecek için yapacağın hedefleri belirle ve bir yerden başla artık.
Senin hak edemeyeceğin bişey yokki.
Çalışıyosan bir dönem huzursuzluk yaşayabilrisin. Ama bu durum geçicidir çok takılma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri