Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
handanca ablacım benim 15 gün dolduysa bana bir genel acılım yapsana biliyosun cuma günü karne alınıyo güzel mi olucak bi abksan bide biri varmı yokmu ben ikizler

handanca hanım merhabalar yorumlarınızı özledim en son tarotta hasta olucan demiştiniz vede oldum çok iyi bir yorumcusun bunun için tşkler.
sorum size şu bir işe girdiğimi söylemiştim.mesleğimle ilgili değil iş.networker marketıng bilmem bilirmisiniz üye buluyorum bu işte iki kişi sadece ama bende henüz bir ilerleme yok olmadı.maalasef.acaba üyelerimi bulabilecekmiyim.bu işden para kazanabilecekmiyim.işide yazdım ama inş.sakıncası yoktur.bu konuda kartlarınız ne diyor enerjinizle yorumlarmısınız.adım arzu vede kova burcuyum.uzun oldu çok özür dilerim.

Merhaba Handanca Hanım,
bana açılım yapabilirmisiniz? Ben öğretmenim dönemlik bir grup teklifi almıştım o bitti şimdi acaba yeni bir grup teklifi gelir mi çalıştığım kursdan. aslında var bi teklif bahsedildi daha önce ama henüz resmi şekilde teklif etmedi kursun sahibi, bi fabrikada olacaktı eğitim. bi de erkek arkadaşımla evlilik anlamında o mu hayatımdaki insan? biz evlenirmiyiz yoksa başkası mı olacak evleneceğim insan. onun için çok çaba sarfediyorum ama isteyerek, yani mutluyum halimden. o benim için neler düşünüyor?bizim burçlarımız terazi ikimizin de aynı. evlilik düşünüyor mu benimle ilgili ve yakın zamanda resmi bir ilerleme görünüyor mu aramızda?
şimdiden ellerinizle gözlerinize emeğinize sağlık çok teşekkür ederim.

handanca ablacım benim 15 gün dolduysa bana bir genel acılım yapsana biliyosun cuma günü karne alınıyo güzel mi olucak bi abksan bide biri varmı yokmu ben ikizler

Karne durumunu bilemeyeceğim canım. Onu kartlar bilemez. Ama üzücü bi durumda görülmüyor.
Öncelikle 2 vakit içinde bir kararsızlık yaşayacağını söyleyeyim. Ama ercihin ne olursa olsun hayırlı olacak inşallah. 2010 parasal anlamda diğer yıllara göre daha cüretkar..
Şans olaraka açık bir yıl. Piyango bilei al isersen. Bu dönem sana 4 ve 4 lü rakamlarda uğur getirecek.
Başarı anlamındada 2010 güzel. Bazen çok gereksiz hırsa yaptığını görüyorum. Bu sana zarar verir. Herşey için ne kadar gerekiyorsa o kadar tepki göser canım.

handanca hanım merhabalar yorumlarınızı özledim en son tarotta hasta olucan demiştiniz vede oldum çok iyi bir yorumcusun bunun için tşkler.
sorum size şu bir işe girdiğimi söylemiştim.mesleğimle ilgili değil iş.networker marketıng bilmem bilirmisiniz üye buluyorum bu işte iki kişi sadece ama bende henüz bir ilerleme yok olmadı.maalasef.acaba üyelerimi bulabilecekmiyim.bu işden para kazanabilecekmiyim.işide yazdım ama inş.sakıncası yoktur.bu konuda kartlarınız ne diyor enerjinizle yorumlarmısınız.adım arzu vede kova burcuyum.uzun oldu çok özür dilerim.

2010 iş anlamında seni mücadele edici gösteriyor. Bazı durumlarda gücünün bile ükendiğini düşünebilirsin. Sakın özgüvenini kaybetme. Pes etmek senin yapına uymuyor.
Bazı ani tekliflerde yanlış kararla almanı sağlayabilir. Düşünmeden herşeye amam deme..
Gelecek tekliflere karşı sağlıklı karar verdikten sonrada uzlaşıcı yönünü oraya koy. Bu sana emin ol çok şey kazandıracak.
6. aya kadar daha net ve düzgün işler içinde olacaksın inşallah.
Önün açık canım. Güzel bir moralle günlerini geçir.
Korkularının ve endişelerinin hepsi geçici.

Merhaba Handanca Hanım,
bana açılım yapabilirmisiniz? Ben öğretmenim dönemlik bir grup teklifi almıştım o bitti şimdi acaba yeni bir grup teklifi gelir mi çalıştığım kursdan. aslında var bi teklif bahsedildi daha önce ama henüz resmi şekilde teklif etmedi kursun sahibi, bi fabrikada olacaktı eğitim. bi de erkek arkadaşımla evlilik anlamında o mu hayatımdaki insan? biz evlenirmiyiz yoksa başkası mı olacak evleneceğim insan. onun için çok çaba sarfediyorum ama isteyerek, yani mutluyum halimden. o benim için neler düşünüyor?bizim burçlarımız terazi ikimizin de aynı. evlilik düşünüyor mu benimle ilgili ve yakın zamanda resmi bir ilerleme görünüyor mu aramızda?
şimdiden ellerinizle gözlerinize emeğinize sağlık çok teşekkür ederim.

2010 sana çok güzel şeyler getiriyor. İş, aşk evlilik. Dolu dolu yaşanacak bir yıl. Bunun için iyi enerji ile doldur kendini. SEn hazırsan şartlarda sana hazır canım.
Parasal konudada çok güzel kazançlar alacaksın. Beklediğine değecek.
İlişkin için canlılık gerek. Monotonlaşırmayon kendinizi. Küçük süprizlerle güzel mesajlarla onu mulu etmeyi unutma.
İş anlamında kendini gelişir vede ispatla. Farkın belli olsunki daha uzun sözleşmeler ve güzel kazançlar olsun.
2010 da ilişkinde yapıcı olmayı unutma. Elbette sorunlar olacak. Akıllı olup kendi farkını göserirsen istediğin herşey olur.

Merhaba Handanca ben kova burcuyum esim terazi iki oglumuz var 5 ve 4 yaslarindabenim sorum esimin bana deger vermedigini dusunuyorum bazen de kafamda supheler olusuyo beni aldatiyor mu diye..,birde tasinmak istiyorum, burda huzur bulamiyorum yeni evim hayirli olucak mi ne zaman?Birde okulum var onun hakkinda neler olucak basarabilecek miyim istedigim sonucu alacakmiyim vede evlendikten sonra hic calismadim bir is hayatim olucak mi?Bakarsaniz bir sevinirim tesekkurler...(cocuklarimada bakarsaniz sevinirim)

Son düzenleme:
handanca mrb

ben öss ye girmeye karar verdim ve çalışmalara başladım sence durum nolur gibi teşekkürler şimdiden

Merhaba Handanca ben kova burcuyum esim terazi iki oglumuz var 5 ve 4 yaslarindabenim sorum esimin bana deger vermedigini dusunuyorum bazen de kafamda supheler olusuyo beni aldatiyor mu diye..,birde tasinmak istiyorum, burda huzur bulamiyorum yeni evim hayirli olucak mi ne zaman?Birde okulum var onun hakkinda neler olucak basarabilecek miyim istedigim sonucu alacakmiyim vede evlendikten sonra hic calismadim bir is hayatim olucak mi?Bakarsaniz bir sevinirim tesekkurler...(cocuklarimada bakarsaniz sevinirim)

Eşinin hayatında senden başka kimse yok merak etme canım. Değer o vermiyorsa sen değer vererek şımart. Hem kendini hemde onu onutmuşsun bu aralar..
Evet taşınma gerçekleşiyor. BU evinde sana hayırlı gelecek.
Bazı şeylerin gerçekleşmesi için acele ediyorsun. Herşeyin bir zamanı olduğunu unutma.
Bzen sinirlenip psikolojik olarak strese giriyorsun. Hiç bunlara gerek yok.
Hem kendi huzurunu hemde onun huzurunu bozuyorsun. Dha mülayim daha anlayışlı olursan Alaahında izniyle 2010 da 3 dileğin birden gerçekleşecek. Hemde uzun süredir neden olmuyor diye düşündüğün dileklerin gerçekleşecek inşallah.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri