Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eşinin hayatında senden başka kimse yok merak etme canım. Değer o vermiyorsa sen değer vererek şımart. Hem kendini hemde onu onutmuşsun bu aralar..
Evet taşınma gerçekleşiyor. BU evinde sana hayırlı gelecek.
Bazı şeylerin gerçekleşmesi için acele ediyorsun. Herşeyin bir zamanı olduğunu unutma.
Bzen sinirlenip psikolojik olarak strese giriyorsun. Hiç bunlara gerek yok.
Hem kendi huzurunu hemde onun huzurunu bozuyorsun. Dha mülayim daha anlayışlı olursan Alaahında izniyle 2010 da 3 dileğin birden gerçekleşecek. Hemde uzun süredir neden olmuyor diye düşündüğün dileklerin gerçekleşecek inşallah.
Handanca azina saglik canim tesekkur ederim.., sen deger ver o zaman demissin ben haddinden fazla deger verdigim icin zaten adam umursuz ilgisiz,:tik: nasil olsa ben hep onun yanindayim bunu bildigi icin o tavir icinde..
Insaallah dediklerin olur cok ama cok tesekkur ederim canim ya...

merhablar 20 yasındayım kıbrısta ünvte ögrencisiyim birini sevıyorum arkdasım kendısı daha kendısını sevdıgımı dahı bılmıor belkı anlamıstır benden uzaklasıordur yavas yavas.buda benım morlaımı çok bozyor ılerleyen zamanlarda aramızda bırşeyler olacak mı.BENİM BURCUM ASLAN SEVDIGIMINKİ BURCU İKİZLER..

Moderatör tarafında düzenlendi:
merhablar 20 yasındayım kıbrısta ünvte ögrencisiyim birini sevıyorum arkdasım kendısı daha kendısını sevdıgımı dahı bılmıor belkı anlamıstır benden uzaklasıordur yavas yavas.buda benım morlaımı çok bozyor ılerleyen zamanlarda aramızda bırşeyler olacak mı.BENİM BURCUM ASLAN SEVDIGIMINKİ BURCU İKİZLER..

Merak etme. Sorunları var. Daha sonra yaklaşma olacak. Tabiki bunun için zaman var. Aceleci olmayın.
Başkalarının etkisinde kalma. Dikkatli ol ve dikkatli konuş.
2010 sizin için canlı ve heyecan dolu bir yıl olacak. Bu arkadaşınızdan beklemdiğiniz bir anda görüşme olacak. Umudunuzu kaybetmeyin. Fakat şimdiden de fazla bağlanıp kendinizi üzmeyin.
Herşeyin zamanı var. İsteksiz ve keyifsiz kimliğinden çık artık. Herzaman objekif ve enerji dolu yapınla takdir toplarsın bunu unutma.

merhaba handancam..bana eğitim ve iş konusunda bakmanı istiyorum..burcum başak..2010 yılında iş ve eğitimimde beni neler bekliyor..şimdiden kolay gelsin handancam..çok teşekkürler

merhabalar, 4 yıldan fazladır aşık olduğum biri var ve çok gelgitli bir ilişkimiz var. bir ara sözlendik evlenmeyi bile düşündük ama sonra tekrar ayrıldık. onun bana olan duyguları ve tekrar barışıp barışmayacağımız için bakabilir misin (artık hiç bir şeyden emin değilim :()? benim burcum yay yaşım 23, onun burcu terazi yaşı 26. çok teşekkür ederim..

teşekkürler handanca aslında haklısın önyargılarımdan , intikam duygumdam ve kafama herşeyi takmaktan bir türlü kurtulamadım .

merhabalar, 4 yıldan fazladır aşık olduğum biri var ve çok gelgitli bir ilişkimiz var. bir ara sözlendik evlenmeyi bile düşündük ama sonra tekrar ayrıldık. onun bana olan duyguları ve tekrar barışıp barışmayacağımız için bakabilir misin (artık hiç bir şeyden emin değilim :()? benim burcum yay yaşım 23, onun burcu terazi yaşı 26. çok teşekkür ederim..

4 vakit var yeniden birleşme için.. Sen yinede moral bozukluğundan kurtularak bekle onu.. Hanende yaşanacak bir sevinç var. Bu insanı tanıyorlarmı bilmiyorum ama bunla ilgilide olabilir.
Lütfen önce kendinle barışık ol.. Bu kadar strese sokma kendini. İlişkin içinde henüz herhangi birşey için karar verme. sen kafanda askıya al.
Her şekilde istediğin olacak. Yanlız değişmen lazım.
Sana sevgiside var. Daha dikkatli olursun artık.

ağzına sağlık handanca, çok doğru yazmışsın - ruhum daralıyor sanki bu ara, ben daraldıkça da herşey üstüme geliyor. söylediklerini dikkate alacağım, teşekkürler

Selam Handanca Hanım, ben tarot falı baktırmak istiyorum sorum ilişkimin nasıl şekil alacağı ile ilgili, beni neler bekliyor. ben teraziyim o da benim burcumdan. güzel bir birlikteliğim var ama merak ediyorum gelecek var mı bize? bu yıl sürpriz bir evlenme teklifi alma olasılığım var mı? teşekür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri