Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Selam Handanca Hanım, ben tarot falı baktırmak istiyorum sorum ilişkimin nasıl şekil alacağı ile ilgili, beni neler bekliyor. ben teraziyim o da benim burcumdan. güzel bir birlikteliğim var ama merak ediyorum gelecek var mı bize? bu yıl sürpriz bir evlenme teklifi alma olasılığım var mı? teşekür ederim

Canım bir yolculuk çıkıyor. Özellikle bu yolculuktan sonra ilişkinde dahada bir canlanma söz konusu.
Bazen içinden geleni yapmıyorsun. Bence bu kadar içe dönük olup kendini engelleme..
2010 sana güzel süprizler verecek. İnşallah evlilik dileğinde bu sene olur.
Birde çok güvensen bile herşeyi paylaşma. Kartlar bu dönem fazla ilişkinle ilgili yorum yapmamanı tavsiye ediyor.
Sen bu dönem sevgin ve sevdiğin için hareketli ve güçlü ol.
Bu geleceğin için güzel zeminler oluşmasını sağlayacak.

merhaba handanca . ben yengeç burcuyum eşim ikizler burcu.39 yasındayım .genel olarak bu yıl bana ne getiriyor.Ev & aile & işim yok olsa iyi olur hayatımda yenilikler olacakmı..teşekkürler smdiden

merhabalar handanca çok sağol daha önce sormuştm eski sevgilimle tekrar başlıck mı diye dönüş görüyorum demiştn bu ne zman olack ayrılık nedeni ne bunu bile tam bilmiyorum ne zamn mutlu olabilcm??

Merhaba handancam nasılsın?
ya bıktım artık ben bu gönül işlerinden biriyle tanıştım gibi bişey ama bi türlü çocukla konuşamadık ve dakika 1 gol 1 çocukla zıtlaştık daha ortada hiçbişey yokken....
belirsiz bi ilişki için daha doğrusu bu çocukla ilgili kartlar ne diyor bakabilirmisin :)

Merhaba Handanca Hanım, ilişkimiz belirlilik kazanacak mı? bi de genel anlamda (özellikle iş) beni neler bekliyor? mayısdan sonra ciddi birşeyler planlıyor gibiyiz (evlilik) o neler düşünüyor. burçlar terazi ikisi. parasal anlamda rahatlama söz konusu mu, iki yerden yazla ilgili haber bekliyorum olumlu mu? evlilik var mı?
teşekür, kolay gelsin çok. (bi de farklı bir konu ama siteye ben de bişeyler eklemek istiyorum nasıl bilgi alabilirim link atarmısınız neler yapmam gerektiği hakkında?)

merhaba handanca . ben yengeç burcuyum eşim ikizler burcu.39 yasındayım .genel olarak bu yıl bana ne getiriyor.Ev & aile & işim yok olsa iyi olur hayatımda yenilikler olacakmı..teşekkürler smdiden

Son yazdığın yorumlar dışında hepsi katılıyorum teşekürler vs vs deyip geçmişsin. Bu şartı biz sitede paylaşım olsun birbirimizi dah aiyi tanıyalım diye yapıyoruz. Şimdilik açılım yapıyorum. Tekrar talebin olursa mesajlarında yorumlarında daha paylaşımcı yorumlar bekliyorum..

Canım senin hanene bu dönem herşey birden olacak diyemiyorum. Görüyorumki gayretle, didinmeyle kazanılıyor herşey..
Hedeflerin veya hayallerin gayet normal ama zamanı var. Uzun vadede olacak şeyler bunlar.
Bazen istemeden karşındakini kırıyorsun. Zorluklara sende katlanıyorsun ama bu kadarda söylenmene gerek yok. Kendince haklı olabilirsin. Fedekar olman sana çok şey kazandırır.
Bir konudada kararsız kaldığını görüyorum. Kafanı çok karıştırma derim.. Çokta düşünme.. Net ol. Gelecek güzel. İyi bir moralle bekle olacakları..

merhabalar handanca çok sağol daha önce sormuştm eski sevgilimle tekrar başlıck mı diye dönüş görüyorum demiştn bu ne zman olack ayrılık nedeni ne bunu bile tam bilmiyorum ne zamn mutlu olabilcm??

6 ocaktan beri ilk mesajın bu. Üzgünüm mesaj sayını 50 üzeri yap. Siteye paylaşımınız az oluyorsa açılım yapılmıyor.. Site kurallarını okuyunuz. Yorumlarınızda kısa kısa olmasın. paylaşım önemlidir burda..

Merhaba handancam nasılsın?
ya bıktım artık ben bu gönül işlerinden biriyle tanıştım gibi bişey ama bi türlü çocukla konuşamadık ve dakika 1 gol 1 çocukla zıtlaştık daha ortada hiçbişey yokken....
belirsiz bi ilişki için daha doğrusu bu çocukla ilgili kartlar ne diyor bakabilirmisin :)

Siteye katılımın bu ara az olmuş. Unutma benim konularımda bu durum değerlendiriliyor.
Şimdilik bakıyorum.. Tekrar gelişinde dikkat etmem lazım canım..

Burada ne olursa olsun biraz kendinde hata bulmanı öneriyorum.. Konuşmaların çok önemli. Kafa karıştıracak cümleler etme. Sonra insanlar ister istemez cephe alıyor..
Gayretin şart canım. Herkesin değişmesi zordur. Beğeniyorsan kendini sevdirmeye çalış. Zıtlaşarak inan bir yere varılmaz ve başlamadan biter..
Zaten kendi çok temkinli ağzı yanmış biri. o yüzden sen dikkatli olmalısın.
Geçmişte yaşanan sorunları herkes yaşatacak diyede bir kaide yok. Herkese aynı gözlede bakma. Kendini dürüstçe ifade edersen olabilri neden olmasın güzel bir ilişki.

Merhaba Handanca Hanım, ilişkimiz belirlilik kazanacak mı? bi de genel anlamda (özellikle iş) beni neler bekliyor? mayısdan sonra ciddi birşeyler planlıyor gibiyiz (evlilik) o neler düşünüyor. burçlar terazi ikisi. parasal anlamda rahatlama söz konusu mu, iki yerden yazla ilgili haber bekliyorum olumlu mu? evlilik var mı?
teşekür, kolay gelsin çok. (bi de farklı bir konu ama siteye ben de bişeyler eklemek istiyorum nasıl bilgi alabilirim link atarmısınız neler yapmam gerektiği hakkında?)

Mesaj sayınızı doldururken teşekkür etmek yerine yorum yazmanızı tercih ederiz.
Bu site kuralıdır dikkatli olunuz.

Beklediğiniz haberle ilgili biri 3 vakte kadar gelecek.
2010 un 2. yarısından sonra dahada rahatlayacağınızı söylemeliyim.
Karşınızdaki kişiye karşı sürekli uyum içerisinde olun. Özellikle evlilik düşüncenize daha hızlı ilerlemeniz açısından dahada hız alırsınız.
Sevgiye ilgiye sizin kadar onunda ihtiyacı var. Evlilik dileğiniz şuan için zamana bağlı. Çıkan sorunlarda olacak. Burada size düşen akıllılıkla tartışma çıkarmadan sorunlara eğilmeniz.
Karşınızdaki kişi çokta kolay biri değil. Emek göstermeniz şart.

Mesaj sayınızı doldururken teşekkür etmek yerine yorum yazmanızı tercih ederiz.
Bu site kuralıdır dikkatli olunuz.

Beklediğiniz haberle ilgili biri 3 vakte kadar gelecek.
2010 un 2. yarısından sonra dahada rahatlayacağınızı söylemeliyim.
Karşınızdaki kişiye karşı sürekli uyum içerisinde olun. Özellikle evlilik düşüncenize daha hızlı ilerlemeniz açısından dahada hız alırsınız.
Sevgiye ilgiye sizin kadar onunda ihtiyacı var. Evlilik dileğiniz şuan için zamana bağlı. Çıkan sorunlarda olacak. Burada size düşen akıllılıkla tartışma çıkarmadan sorunlara eğilmeniz.
Karşınızdaki kişi çokta kolay biri değil. Emek göstermeniz şart.
peki beni seviyor mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri