Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
merhaba
1971 02 mart doğumluyum..
bebek istiyorum ve iş hayatım nasıl gidecek onu merak ediyorum..yardımcı olabilir misiniz teşekkürler..

Öncelikle bebek için açılım yapmıyoruz.
Bazı konularda güçsüz kalıyorsunuz sanki. yata yetersizlik var. Bence bu konuda kendinize fazla yüklenmeyin. Tüm gücünü vede enerjini bu sene için iyi kullan. Aslında sana herşey hazır. seni hazır görmüyorum. Bazı yerlerde kafanı takıp kalıyorsun. Etki altında fazla kalıyorsun. Çevrendeki seslere kulak ver. Kendeni çokta soyutlama..
Bir erkeğin size faydası olacak. 3 vakit içinde sorunların yavaş yavaş çözülmeye başlayacak. 2010 sana 3 güzel hediye getirecek. Bunları görmek ve doğru yerde değerlendirmek size kalmış.

Merhaba handanca,

bende tarot actirmak istiyorum..Aslan burcuyum. 12-agustos 1985 dogumluyum.. aynen Sehnaz arkadasim gibi bebek istiyorum ve hayatimda/ is hayatinda degisiklikler olacakmi merak ediyorum..

Bu arada esimin dogum tarihinide yazayim belkide lazim olur 31-05-1981. Ikizler burcu..

Simdiden tskler..

Sevgiler

Arkadaşım bebek düşünceleri için açılım yapmıyorum malesef. Ben çıkan tavsiyeleri yazayım değerlendirme size kalmış.

2010 ve 20111 size iyi görünüyor. Özellikle 2 anahtar çıkıyor. Bu kapalı bir konununda gün ışığına çıkması aydınlanmasıda olabilir.

Yanlız bu dönem parasal harcamalara dikkat etmesseniz ciddi sorunlarla uğraşabilirsiniz.
Bazen çok kırıcı olduğunuzu söylemem gerekiyor. Hiç haberiniz bile olmuyor belki.

isteksiz ve keyifsiz olmanızda geçici. Özgüveninizi sakın kaybetmeyin. Bir konu var sürekli olumsuzluk oluyor. Bunla ilgili 4.cü ayda olumlu bir gelişme yaşayacaksınız.

merhaba handanca bende tarot açtırmak ıstıyorum başak burcuyum 4 eylül 1986 dogumluyum 2010 yılı bana neler getırecek anne olabılecekmıyım yada bu yıl içinde hamılelık olabılırmı ve evlılık hayatım iş hayatım nasıl olacak bakabılırmısınız sımdıden çok tesekkürler

Bebek açılımı yapmıyorum canım.....

Öncelikle ya etrafında çok konuşanlar var, yada karışanlar. Kulaklarını kapatman güzelde. İyi kim kötü kim bunları bir ayır önce. Birine kızıp diğerlerini eleme.

5.inci ayda hanende güzel bir mutluluk haberi olacak. İş hayatınızda ise size bir şans doğacak. Bunu değerlendirmek size kalmış. Bence yeri ve zamanı fazla düşünmeyin yapılacak teklif yada öneriyi.

Genel anlamda 2010 iş anlamında iyi. Aşk anlamında güzel bir uyum var. Çekim gücün iyi. Elini kolunu bağlayıp olacakları bekleme. Ayağa kalk ve yüksek bir moralle işlerine koyul.

iyi akşamlar Handanca hanım bende genel olarak baktırmak istiyorum 23.06.1983 doğumluyum şimdiden cevabınız için teşekkürler.birde bebek istiyorum yakın zamanda gözüküyormu acaba hamilelik.

bebek için açılım yapmıyorum canım.
Öncelikle bazı hatalarını başkalarına ortak etme derim. Haksızlık yaptığın şeyler var. Bu konuda dikkat et kendine.
Kendine yapman gereken şeylerle ilgilide çok fazla yüklenme. Moralin hep iyi olsun. Değilsede kendini motive et. Kafanın rahat olması lazım. Bazen uyumsuzlukta oluyor.
Bunun nedeni tamamen sen değilsin ama önce sen gayret göstermelisin canım.
2010 genel anlamda iyi. Bazı isteklerinin hemen olmaması seni üzmesin. Herşeyin zamanı var.
Parasal açıdanda çok dikkat edin. Yüklü bir para ödemesi çıkabilir.
6. hissin bazen çok kuvvetli. Özellikle 2010 hazirandan sonra hanende daha iyi gelişmeler olacağını gösteriyor kartlar.

Öncelikle bebek için açılım yapmıyoruz.
Bazı konularda güçsüz kalıyorsunuz sanki. yata yetersizlik var. Bence bu konuda kendinize fazla yüklenmeyin. Tüm gücünü vede enerjini bu sene için iyi kullan. Aslında sana herşey hazır. seni hazır görmüyorum. Bazı yerlerde kafanı takıp kalıyorsun. Etki altında fazla kalıyorsun. Çevrendeki seslere kulak ver. Kendeni çokta soyutlama..
Bir erkeğin size faydası olacak. 3 vakit içinde sorunların yavaş yavaş çözülmeye başlayacak. 2010 sana 3 güzel hediye getirecek. Bunları görmek ve doğru yerde değerlendirmek size kalmış.
çok teşekkür ederim..iyi çalışmalar..

merhaba handanca banada tarot acarmısın 11 nisan 1986 dogumluyum bu yıl ne getırecek bana bıde ev alma olayımız var alabılecekmıyız sımdıden tsk ederım

selamlar

marabalar size cok teşekür ediyorum öncelikle kimse nin yapamadıgını siz yapmışnız benim eşimin . 10.01.1980 kızım tarih 26.12.1998 kızımın hayatı hakkında eşimin işi durumu ne işe alınıyor ve nerde alınıyo taşıncakmıyız ve saglık teşekürler

merhaba handanca banada tarot acarmısın 11 nisan 1986 dogumluyum bu yıl ne getırecek bana bıde ev alma olayımız var alabılecekmıyız sımdıden tsk ederım

Bazı olaylara karşı aşırı tepki veriyorsun. Bu kadar fevri olma bence. Yanlış anlaşılıyorsun çünki.
Ev almanız için biraz daha zaman var canım.
2010 senin için genel anlamda fırsatlar yılı diyebilirim. Ama gördüğüm kadarı ile doğru seçimde kararsızlığa düşüyorsun. Bence yakınındakilerden akıl firkir alman yerinde olur.
Böylelikle olacakları daha iyi değerlendirip lehine çevirirsin.
Eklem yerlerine sağlık anlamında dikkat et. ani harekelerden uzak dur.
Bazı olaylar karşısında güçlüsün ama çokta fedekar olup kendini yıpratma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri