Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

merhaba ben aslan burcuyum eşim kova bizi nasıl bir yıl beklediğine bakabilirmisin birde sağlığımla ilgili teşekkürler

Bazı davranışlarını eşin anlamıyor sanırım. çokmu agresifsin canım bu aralar.
Herşeyi sorun yaparak içine atarsan bunun sonucunda tabiki bir yerden patlama olur. sağlığınada işte bu anlamda çok dikkat et. Biraz kafana dert etme herşeyi.
İlişkindede sanıyorum bir esneklik görüyorsun. sanki herşey eskisi gibi değil.
merak etme. herşey yoluna girecek. kopukluk varsa düzelecek inşallah.
Güzel günler çok yakında. hatta bu mutlulukları bazı ailedeki kişilerlede paylaşman olacak. parasal harcamalardada dikkatli olmanız lazım.

kuzum banada bakarmısın ne yapmalıyım ilişkim konusunda ikizler ben kova o sonumuz ne olacak ondaki bu dengesizliği nasıl çömzeceğim ben ya

Şekerim biraz davranışlarından inat ve şüpheyi uzaklaştır. Herşeyide problem yapma diyor kartlar.
Aslında başka biri daha çıkacakmış karşına. Bunun en büyük özelliği adil olmasıymış. Yaşı büyükmü olacak yoksa?
Parasal anlamdada dikkatli ol canım.
Yapmak istediğini sanki yaparsan pişman olacağını düşündüğün duygular varmış. bence bu kadar kısıtlam akendini. duygularının rahatlığı san ahuzur dolu yolu açacak:)

merhaba handanca abla;
bu sıralar dar boğaza girmiş durumdayım,maddi çöküntüden ne zaman kurtulucam,bana açılım yapar mısın ? teşekkür ederim...

Daha önce bu konu ile ilgili açılım yapılmış. Onlardan yol bul canım. aynı şeyler için açılım yapmıyorum. faydası olmuyor çünki.

Şekerim biraz davranışlarından inat ve şüpheyi uzaklaştır. Herşeyide problem yapma diyor kartlar.
Aslında başka biri daha çıkacakmış karşına. Bunun en büyük özelliği adil olmasıymış. Yaşı büyükmü olacak yoksa?
Parasal anlamdada dikkatli ol canım.
Yapmak istediğini sanki yaparsan pişman olacağını düşündüğün duygular varmış. bence bu kadar kısıtlam akendini. duygularının rahatlığı san ahuzur dolu yolu açacak:)
çok sağol canım ama onunla noluyor veya nolacak

merhaba.benim adım özge. 23.09.1987 doğumluyum sevdiğim insan 03.06.1983 doğumlu. sevdiğim insan eski sevgilim.geçen sene ayrıldık ama hala görüşüyoruz ve bu sıralar çok yoğun görüşmeye başladık.bana karşı gerçekten ne hissettiğini anlayamıyorum.yeniden sevgili olup olmayacağımızı merak ediyorum.kısacası ilişkimizin durumu ne, ne olacak ve bana karşı duyguları düşünceleri neler? şimdiden teşekkür ederim

seni beğeniyor , değer veriyor ama bunun düşündüğün anlamda olması kartlarda olumlu çıkmadı. Belkide senin kararsızlığın kartlara yansıyor.
Onun karşısına başka biri çıkacak diyor kart.
Seni bu durumda üzebilir. Fazla kendini kaptırma canım.

Merhaba Handan Abla en son kart falima bundan 16-17 gün önce baktirmistim

Yeniden bakman mümkünmü acaba?

Is,saglik,evlilik,Aile

Icin Bakarmisin lütfen

ben koc burcuyum sayilarim 14-36-68

bana da bana da lütfennnnnnnn
burç yengeç sayılar 2 9 25
çok acillllllllllll

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri