Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

handanca ben yeni üyeyim...ilk defa fala baktırcam..10 gün önce sevgilimden ayrıldım geçece bi ayrılıkmı bana geri dönecekmi.cok acı çekiyorum..ben ayrıldım ama dönmesini istiyorumgeri dönecekmi bana..inşallah geçiçi bi ayrılıktır

slm...handan 1 hafta önce sana fal baktırmıştım.ayrıldıgım sevgil,im bana geri dönecekmi diye send ebana evet dönecek demiştin.bugün onun samimi arkadaşından duydum ki evlencekmiş..acaba bakarmısın gerçekten evlencekmi evlenmeyecekmi diye...almanyada dayısının kızı var avukat onunla dogrumu öyle bişe varmı evlencekmi diye bakarmısın..lütfennnn..onıun adı fevzi burcuda boga..bide kendisi uzman çavuş görevinden istifa edip almanyaya gitmeyi düşünüyomuş oolcakmı bırakacmı işini gücünü

Son düzenleme:

Merhaba Handanca bende tarot baktirmak istiyorum
Ben aslan burcuyum ve Is,saglik,evlilik,Aile icin bakabilirseniz memnun olurum
Tesekkürler.

Handan abla bana da bakar mısın burcum aslan

özellikle parasal açıdan ve dileğim için??

Handan ablacım merhaba..
Bana da bakar mısın?
doğum günüm 01.01.1989.. genel olarak ögrenmek istiyorum izininle:küstüm:

bana da bana da lütfennnnnnnn
burç yengeç sayılar 2 9 25
çok acillllllllllll

hiç anlam veremeden kendini bir tartışmanın içinde bulabilirsin.
sağlık kartı hemen çıktı canım. kendine bu aralar dikkat et. hassas bir dönemdesin.
Elindekilerle yetinmeden ziyade hep fazlasına sahip olmak seni daha mutlu ediyor. BU yüzden mutsuzsun.
denge ve huzuru önce içinde aramanı öneriyor kartlar. bunu etrafına vermediğin sürece alamazsın.
düşündüğün biri varsa kafanda kart şuan bir dengesizlik yaşadığınıda gösteriyor.

handanca ben yeni üyeyim...ilk defa fala baktırcam..10 gün önce sevgilimden ayrıldım geçece bi ayrılıkmı bana geri dönecekmi.cok acı çekiyorum..ben ayrıldım ama dönmesini istiyorumgeri dönecekmi bana..inşallah geçiçi bi ayrılıktır

dönüp dönmeyeceğini ben anlayamadım kartlardan. yaşayacağın bir sevinç kartı çıktı hemen kartlarda. ama en son kartta kendine uygun birini beklemeni önerdi kartlar.
seçim sana kalmış canım.
doğru zamanda doğru yerde yapman lazım konuşmalarını. söylediklerini sonra pişman oluyorsun böyle.
düşman sevindirmeyi bırak.

slm...handan 1 hafta önce sana fal baktırmıştım.ayrıldıgım sevgil,im bana geri dönecekmi diye send ebana evet dönecek demiştin.bugün onun samimi arkadaşından duydum ki evlencekmiş..acaba bakarmısın gerçekten evlencekmi evlenmeyecekmi diye...almanyada dayısının kızı var avukat onunla dogrumu öyle bişe varmı evlencekmi diye bakarmısın..lütfennnn..onıun adı fevzi burcuda boga..bide kendisi uzman çavuş görevinden istifa edip almanyaya gitmeyi düşünüyomuş oolcakmı bırakacmı işini gücünü

kartlarda sana bu lafları getiren kişinin özellikle söylediği görülüyor.
korkuların şüphelerin sakın seni üzmesin. böyle laflar duyduğunda fazla detaya girip sorma. merak ettiğin anlaşılırsa seni üzecek başka laflarda söyler bu arkadaş.
4 vakit çıktı. sevincin kapıda.
Güzel haberlerde gelecek canım. sen üzülme.

Merhaba Handanca bende tarot baktirmak istiyorum
Ben aslan burcuyum ve Is,saglik,evlilik,Aile icin bakabilirseniz memnun olurum
Tesekkürler.

Durgun bir dönemdesin. eğer bu durumdan bir an önce sıyrılmassan güzel fırsatları kaçırabilirsin.
Kafana taktığın bir problem için çok kararsızlık yaşıyorsun. Bence iyi olan neyse o olsun diye dua et. hayırlısı olsun yani.
Hasret kaldığın bir mutluluk var sanki. Niye bu kadar uzakta sanıyorsun.
hislerin çok kuvvetli. zamana ihtiyacın var yanlızca.
sağlığınada dikkat et canım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri