Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

daha 14 mesajım varmış cevaplamazsn herhelde :((

icon1.gif
Cevap: tarot için bekleyenlere

merhaba handanca,
adim fikriye esimin adi yilmaz,
ben 35 esim 38 yasinda, ikimizde yay burcuyuz.
oglum 14 oglak burcu, kizim 4 basak burcu.
esim(esim hala capkinlik yapiyormu) ve cocuklarima genel olarak baktirmak istiyorum vede benim saglik durumuma bakarsan,
cok sevinirim,
simdiden tesekürler
user_online.gif

Hayatım uykularını bile bu rahatsızlığın sadece eşinmi sence. Neden bu kadar herşeyi kafaya takarak yaşıyorsunki. Bak bu sorunlar neden oluyor niye yapıyor diye düşünmeyi bırak bence. Ben ne yapmalıyım diye sor kendine. Bir kere kendini çok bırakmışsın. Eşini ihmal eden, kendini bırakan sensin. Hadi toparlan ve kendine çeki düzen ver. Hatta bazen başımı alıp gideyim diye düşünmüşsün. hiç gerek yok bunlara. Kafandaki saplantılardan kurtul. Hanene gelecek güzel bir para sevinciniz var. İnan biraz kendin için gayret edersen çok güzel günler kapıda. Kart açılımı yanlızca üyeye yapılıyor canım.

slm handan öncelikle hoşgeldin tekerardan..benim hayatımda şuan kimse yok 10gün öndce sevglim ayrıldık bile demeden ayrıldı sanırım ne olacak tekrar bir araya gelmemiz mümkünmü ..benim burcum başak onunki boga...ne yapacagımı bilemiyorum nezaman mutlu bi yuvam olcak artık evlenmek istiyorum ben anne olmak istiyorum..fevziyle tekardan bi araya geleip mutlu bi yuvamız olurmu..evlenebilirmiyiz onunla ben onunla evlenmek istiyorum..niye hiç bişe demeden bitirdi anlamadım bi sorunumuzda yoktu tekrar dönecekmi bana dönsün ya çok seviyorum ben onu

BU arkadaşının hoşuna gitmeyen şeyler var sende. Seninde kendine güvenin yok. Planlar yapıyorsun olmuyor. bozuluyor. Bu dönemde çok sabırsız gösteriyor kartlar seni. Hedeflerinde gecikme olacak. Bunu daha zamanı var hayırlısı bu belki diye düşün. Bu arada arkadaşında çok dört dörtlük biri değilki. onunda hataları var. sakın onu kazanmak için mesaj yada telefon trafiğine tutma. Biraz uzak dur. Oda sen istediğinde onu gözden çıkarabileceğini anlasın. Bu dediklerimi yanlış anlama. Ama o kendine çok güveniyor. Her geldiğinde kapını açacağını biliyor. Onu bi kendine getirmeni öneriyorum. Sana dönüş yapıp gelecek merak etme. Onun aklını başına getir derim ben. Bu arada bu ilişkin için şuan bu insanla açıkçası evlilik kartı çıkmadı.

handanca çok teşekkür edrim yorumun beni çok sevindirdi haklısın yorumunda çünkü ben ona çok deger verdim senin dedigin gibi beklemeliyim beklicemde...çok güzel yorumlar yapıyosun bize vakit ayırdıgın için çok teşekkür edrim...dönecek demen beni çok sevindirdi..

merhaba handanca, öncelikle geçmiş olsun canım
adım nuray 30.10.1983 doğumluyum.akrep burcuyum.yükselenim aslan.
eşimin adı mustafa 25.02.1980 doğumlu. balık burcu
tanışalı 4 sene oldu. ama 22 aylık evliyiz.
şimdilik çocuğumuz yok.bir buçuk senedir istiyoruz. umarım enkısa zamanda olur.
çalışmakta istiyorum çocuğumda olsun istiyorum.bu anlamda beni ne bekliyor.ve evliliğimiz için genel olarak bakar mısın handanca?
şimdiden teşekkürler.

handancım geri dönüşün hepimizi çok mutlu etti kuzum sadece şu para hala elime geçemedi bir haraketlenme sağlamak için napmalıyım şekercim bir de başka neler söyleyebilirsin bana kuzum mucksssssssssssssssssss

merhaba handanca, öncelikle geçmiş olsun canım
adım nuray 30.10.1983 doğumluyum.akrep burcuyum.yükselenim aslan.
eşimin adı mustafa 25.02.1980 doğumlu. balık burcu
tanışalı 4 sene oldu. ama 22 aylık evliyiz.
şimdilik çocuğumuz yok.bir buçuk senedir istiyoruz. umarım enkısa zamanda olur.
çalışmakta istiyorum çocuğumda olsun istiyorum.bu anlamda beni ne bekliyor.ve evliliğimiz için genel olarak bakar mısın handanca?
şimdiden teşekkürler.

canısı 4 vakte kadar hanende süper bir mutluluk yaşanacak. Bu herne ise hedeflerine ulaşmanı sağlıyacak. Bu arada hislerin çok kuvvetli bilmem farkındamısın:) 3 dileğindede gerçekleşme görünüyor. Umarım bunların biri bebek olsun. Lütfen acele etme oldumu canım . sadece zamanı değil.
Biraz daha beklemeni söylüyor kartlar. Sonra yapmak istediğin herşey zamanla hallolacak.

handancım geri dönüşün hepimizi çok mutlu etti kuzum sadece şu para hala elime geçemedi bir haraketlenme sağlamak için napmalıyım şekercim bir de başka neler söyleyebilirsin bana kuzum mucksssssssssssssssssss

canım paran gelecek. Ama hala gecikmede. Burda ne yapılacaksa pasif kalınıyor. Ya avukat dişli biri değil yada gözden kaçan şeyler var.
Aşka konusunda ihmalkarlıklar yaşıyorsun. Kaybettim diye düşündüğün bir olay yeniden seni heyecanlandırabilir. Kendine olan güvenini kaybetmek üzeresin . sakın bunu yapma. Güçlü olduğun zaman çevren var farketmiyormusun yoksa. sakın düşman sevindirme canım oldumu.
İlk fırsatta para sonra aşktada yüzünün güleceğini söyleyebilirim sana canım. öptüm.

çok teşekkür ederim handanca. harikasın canımcımm inşallah enyakın zamanda olur dilediklerim
hislerim çok kuvvetli inan farkındayım ama genelde eşime karşı çok kıskançlık yapıyorum bazı durumlarda.bu da bize zarar veriyo açıkçası. hislerime kapılarak hep hata yapıyorum diyorum . kıskançlıklarımın sonunda üzülüyorum.ama elimde değil. bu kıskançlığımın önüne nasıl geçebilirim bilmiyorum.
acaba gereksiz kıskançlıkmı yapıyorum bilmiyorum.eşimi çok seviyorum.buzamana kadar benim güvenimi hiç sarsmadı ama erkek işte diyorum yinede.
bukonuda bakabilirmisin canım rica etsem.seni yormadan .
çok teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri