Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

merhaba handanca
ben 22 aylık evliyim ve 1 seneden beri korumuyoruz bebek istiyorummm ama olmuyo bide maddi yönden sıkıntılarımız var benim için neler söyliyebilirsin canımmm
ben 01.03.1984 doğumluyum balık burcu adım fatma
eşim 15.02.1980 doğumlu kova burcu yavuz
şimden teşekkür ederim canımmm

handanca, mrb...

benim burcum ikizler...onunki oglak...cok zor anlaşıyoruz..şu tarot ne söyler benim hakkımda rica etsem benim icin de bakar mısın??:hıms:

Gerçektende çok problemli biriylesin. Seni seviyor. Fakat idare anlamında kesinlikle taviz vermeyeceği şeyler var. Yarış içinde olma canım. Alttan al bazı şeyleri. Lafa söze gelmeyecek biri değil. Güzel konuşmanla etkilemen mümkün. Yanlız senin kendine dikkat etmen gerekiyor. Konuşmalarını , giyimine herşeyine.. 30 yaşını geçmişse arkadaşın biraz daha durulabilir. Ama sen sende düzel. İnan kendine çeki düzen vermenin çok faydasını göreceksin. Vereceğin bir kararda zaferle kalkıyorsun yerinde. Umarım bu karar değişimindir.

slm handanca...benim hayatımda biri var aslında 3 yıldır bi şekilde haaytımda ne tam gidiyo nede tam hayatıma giriyo ben onu seviyorum aslında ama ona aşık olup terkedilmekten korkuyorum ona inanıp ona karşımı vermeliyim yoksa ondan uzakmı durmalıyım..onun adı kamil burcu yay..bekarım nezamna evlenecegimi merak ediyorum evlenebilecekmiyim bende artık evlenip mutlu yuvam olmasını istiyorum çok uzaktamı bu istegim bana..sence kamili sevmelimiyim onunla bi gelecegimiz olabilirmi yoksa aşkımız hüsranamı ugrar..kamille evlenebilirmiyim ...teşekkür edrim şimdiden handan bizlere vakit ayırdıgın için

kendine olan güvenini böyle konuşup kaybetme hemen. Neden olmasın niye kararmsarsın. Kendine güvenmeyi bilmen lazım. Fazlada bilmiş laflar etme der kartlar. Liderlik savaşında yok ama bazen yaptığın çıkışlar yanlış anlaşılması sağlar. Bence içindeki sese kulak var. Ben olmayacakmış gibi görmedim. Uzakta durma sen yakınlaşmaya çalış. oda zaten kararsız biri.
Kartlara göre 2 vakit içinde karşına çıkacak birinin kafanı karıştıracağı çıkıyor. seçim sana ait. Evlilik düşüncende çıktı kartlarda. Ama aceleci olma. Daha zamanı var. Hadi bakalım kendin için bişeyler yapmaya başla:)

Merhaba Handanca hanım ben yeni üyeyim.30 mesajdan sonra mı bana bakacaksınız?Bu kural mı var...İyi çalışmalar

baana da bakın lutfen ben 09.01.1986 sevgılım 20.01.1986

Canım ilişkinde hem içerden hemde dışardan olumsuz düşünceler var. Etrafı fazla karıştırma. Kendinde sağlıklı kararlar alamıyorsun. Şüphecisin. BU insanla gelecek kurmayı düşünüyorsan daha istikrarlı davranman lazım. Onun bazı sorunları çıkıyor. Bu arada merakın huzurunuzu bozabilir.
bazı hedeflediğin planların gecikmeside seni üzebilir.
Bazı insanlar arasındada gücünü ispatlayacaksın. Seni fazla hafife almışlar sanırım. Canım arkadaşınla olan ilişkinde evlilik kartı çıkmadı. Bir müddet bu şekilde sürecek sanırım.

merhaba handanca. geçmiş olsun. sabırsızlıkla gelmeni bekledim. bu ara herşey cok karışık belki söylediklerinle rahatlarım.. öncelikle ilişkim hakkında ben akrep o balık en çok gidişatımızı merak ediyorum. ikinci olarakta ailevi konularla ilgili istiyorum.. çok teşekkür ederim.. söyleyeceklerin çok önemli benim için..

hayatım benim net bişey söylemem için sizinde açık yazmanız gerekir. Bilmediğim görmediğim bir şey söylediklerin. Ama varsa bir sorun bunu açıkça yazarsan daha çok faydam olurdu.
Öncelikle adamın kafası çok karışık. Neden bilmiyorum bir ayrılık fikri çıkıyor.
Bildiğin yada bilmediğin bir durummu bu? Güçsüz bir dönemdesin.
Bazı yaşanan şeyleride önemse lütfen. bunlar sana ara ara sinyal vermiş olmalıydı. Kafan çok karışık.
Sana önerim: yaşanacak olayları kavga gürültü ile uzatma. Sabırlı ol. Akıllıca hareket et.

slm handanca .. tekrar gecmis olsun ..

benim burcum kova (01.02.1989) ben kendime genel olarak baktirmak istiyorum .. okul ask aile falan .. ama en önemlisi okul su an benim icin .. bi bakarsan sevinirim

simdiden cok cok tsk ederim ..

kendinize iyi bakin

merhaba handanca,
adim fikriye esimin adi yilmaz,
ben 35 esim 38 yasinda, ikimizde yay burcuyuz.
oglum 14 oglak burcu, kizim 4 basak burcu.
esim(esim hala capkinlik yapiyormu) ve cocuklarima genel olarak baktirmak istiyorum vede benim saglik durumuma bakarsan,
cok sevinirim,
simdiden tesekürler

Neden bu kadar eskiyle yaşıyorsunuz. Bence artık geçmişle yaşayıp durmayın. Kendinizi çok ihmal ettiğinizi söylemeliyim. Lütfen ayağa kalkın ve kendinize çeki düzen verin. Aslında bu davranış ve tutumlarınız onu dışarıya yönlendirmezmi. Rahatsız olacağınız bir durum yok. rahat olun siz. Bazı düşüncelerinizde planlarınızda aksama olmuş ama umudunuzu kesmeyin güzel günler kapıda. Ben fiziksel olarak yaşayacağınız bir değişimin size ve eşinize çok iyi geleceğini söylemeliyim. Ani mutluluklar yaşayacaksınız.

slm handanca .. tekrar gecmis olsun ..

benim burcum kova (01.02.1989) ben kendime genel olarak baktirmak istiyorum .. okul ask aile falan .. ama en önemlisi okul su an benim icin .. bi bakarsan sevinirim

simdiden cok cok tsk ederim ..

kendinize iyi bakin

Biliyormusun genellikle önyargılı davranıyorsun ve çok yanlış yapıyorsun. Lütfen böyle davranma. Çokta kolay olmayan bir sürece giriyorsun. Evet okul önemli ama çokta zamanında gereken özeni göstermediğin durumlar sıkıntılar çıkarabilir. Bazı şeylerinde farkındasın aslında.
Hanede tatsız durumlar olabilir. Bunları gerektiği ölçüde karışmanı öneriyorum. Ama sorunlar çözümlenir. Sabırlı olman lazım. 2 Dileğin çıktı bunlarda yıl sonuna doğru güzel haberlerle olacak inşallah.

handanca hanım aramıza dönmenize çok sevindim..tekrar hoşgeldiniz :) banada bakabilirmisiniz.. ben başak burcuyum oda terazi burcu şu an herşey yeni ve iyi anlaşıyoruz..ben çok herşeyi yanlış anlıyorum çok tavır alıyorum..ve bu ilişkide neler olur bizi ne gibi şeyler bekliyor..şimdiden teşekkürler kolay gelsin size...

Yaşamak istediği halde kendini hapse sokan bir yapın var. Niye bu kadar kendine baskı yapıyorsun. Çevreni düşünmeyi bırak. Kendin için birşeyler yap va yaşa. Bu arada kendine hiç acımıyorsun.
Bu hayatındaki kişi ile anlaşmaya bak. Biraz kendine şans ver. Yoksa yanlızlığa mahkum olursun. İlla bu olsun demiyorum ama kendine şans az veriyorsun. Sabit fikirli olma lütfen. Evlilikle ilgili birşeyler yazmak için erken daha. Dediğim gibi biraz kendine şans verirsen mutlu olacaksın inşallah.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri