Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

merhaba handanca
ben 22 aylık evliyim ve 1 seneden beri korumuyoruz bebek istiyorummm ama olmuyo bide maddi yönden sıkıntılarımız var benim için neler söyliyebilirsin canımmm
ben 01.03.1984 doğumluyum balık burcu adım fatma
eşim 15.02.1980 doğumlu kova burcu yavuz
şimden teşekkür ederim canımmm

Canım biraz daha zamana ihtiyacın var bebek için. Acel etme BU bebek konularına tarotu katmayın hiç.
2 vakte kadar çok istediğin bir konuda muradına ereceksin inşallah. Ama bu bebek konusumu bilemem. Nazara çok geliyorsun.
Eşin biraz duygu yönünden tam istediğin gibi değil. Ama onuda sen eğiteceksin işte:) Bu aralar sende kendini ihmal etmişsin. Paranda çıktı. Yıl sonuna doğru paradada rahatlaman olacak inşallah.

çok teşekkür ederim handanca. harikasın canımcımm inşallah enyakın zamanda olur dilediklerim
hislerim çok kuvvetli inan farkındayım ama genelde eşime karşı çok kıskançlık yapıyorum bazı durumlarda.bu da bize zarar veriyo açıkçası. hislerime kapılarak hep hata yapıyorum diyorum . kıskançlıklarımın sonunda üzülüyorum.ama elimde değil. bu kıskançlığımın önüne nasıl geçebilirim bilmiyorum.
acaba gereksiz kıskançlıkmı yapıyorum bilmiyorum.eşimi çok seviyorum.buzamana kadar benim güvenimi hiç sarsmadı ama erkek işte diyorum yinede.
bukonuda bakabilirmisin canım rica etsem.seni yormadan .
çok teşekkürler

çok teşekkür ederim canımmmm çok sağollll umarımm herşey yoluna girer çok sağolllll

Biliyormusun genellikle önyargılı davranıyorsun ve çok yanlış yapıyorsun. Lütfen böyle davranma. Çokta kolay olmayan bir sürece giriyorsun. Evet okul önemli ama çokta zamanında gereken özeni göstermediğin durumlar sıkıntılar çıkarabilir. Bazı şeylerinde farkındasın aslında.
Hanede tatsız durumlar olabilir. Bunları gerektiği ölçüde karışmanı öneriyorum. Ama sorunlar çözümlenir. Sabırlı olman lazım. 2 Dileğin çıktı bunlarda yıl sonuna doğru güzel haberlerle olacak inşallah.

cok cok tsk ederim .. insallah hersey düzelir

Yaşamak istediği halde kendini hapse sokan bir yapın var. Niye bu kadar kendine baskı yapıyorsun. Çevreni düşünmeyi bırak. Kendin için birşeyler yap va yaşa. Bu arada kendine hiç acımıyorsun.
Bu hayatındaki kişi ile anlaşmaya bak. Biraz kendine şans ver. Yoksa yanlızlığa mahkum olursun. İlla bu olsun demiyorum ama kendine şans az veriyorsun. Sabit fikirli olma lütfen. Evlilikle ilgili birşeyler yazmak için erken daha. Dediğim gibi biraz kendine şans verirsen mutlu olacaksın inşallah.

çok teşekkür ederim handan abla :) teşekkürler

merhaba handanca seninle tanışamadık :S tarot falı baktığını bilmiyordum!!! banada yardımcı olurmusun... ben aslan burcuyum haziranda evlendim çocuğum ne zaman olur acaba :D yakın zamanda gözüküyor mu? kolay gelsin...

handanca bana sıra gelmedimi acep yaaa :S meraktan ölüyom her saat başı konturol ediyorum cevap var mı yok mu diye :D kolay gelsin canım (seninde işin zor walla)

hayatım benim net bişey söylemem için sizinde açık yazmanız gerekir. Bilmediğim görmediğim bir şey söylediklerin. Ama varsa bir sorun bunu açıkça yazarsan daha çok faydam olurdu.
Öncelikle adamın kafası çok karışık. Neden bilmiyorum bir ayrılık fikri çıkıyor.
Bildiğin yada bilmediğin bir durummu bu? Güçsüz bir dönemdesin.
Bazı yaşanan şeyleride önemse lütfen. bunlar sana ara ara sinyal vermiş olmalıydı. Kafan çok karışık.
Sana önerim: yaşanacak olayları kavga gürültü ile uzatma. Sabırlı ol. Akıllıca hareket et.

çok teşekürr ederim söylediklerin doğru ayrılık konusunda.. biz onun ailesi yüzünden bi sorun yasadık ve ayrılıp 2 gün sonra barıştık ayrı kalamadık yani ama ailesi sürekli beni gözlemlemede aslında ben bunula ilgili bişeyler öğrenmek istiyorum. yine ayrılık olurmu yada düşünceleri değişirmi gibi.. belkide çok zor seyler öğrenmek istiyorum ama bi şekilde rahatlamam gerek.. daha önceki ve bu mesajıma yapacağın yorum için ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM...

merhaba handanca ben kendim için baktırmak istiyorum sevgilim yok
burcum terazi 2009 yılında bana evlilik gözüküyormu acaba veya yakın zamanda biriyle tanışacakmıyım ( platonik olarak sevdiğim biri var beraber değiliz ben seviyorum kova burcu onunla ilgili evlilik olabilirmi acaba)onunla ilgilide bakıp bişeyler dersen sevinirim.onu unutup önümeme bakayım.

selam handanca bende yeni üyelerdenim banada bakabilirmisin ben 5.7. yengec burcuyum sevgilimde 5.3 balık burcu bizde evlilik görünüyonu yani ilişkim kalıcı olurmu bide balıkla yengec anlaşırmı bakarsan sevinirim şimdiden tşkler

selam handanca bende yeni üyelerdenim bakarsan sevinirim ben 5.7 yengec sevgilimde 5.3 balık burcunda bize mutlu bi beraberlik evlilik görünüyomu bide yengec ve balık anlaşabilirmi şimdiden tşkler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri