Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

handanca
benim ismim fikriye esimin ismi yilmaz ben 35 esim 38 yasinda,ikimizse yay burcuyuz.
bir oglum bir kizim var.
oglum 14 yasinda oglak burci, kizim 4 yasinda basak burcu.
esime bakarmisin ( capkinlik sürüyormu, vede sürdürecekmi ilerde yine)
birde genel olarak aileme bakarmisin ve para dumumuz nolucak, birde benim saglik durumuma bakarsan cok sevinirim.

size 578 nolu mesajla cevap yazıldı. Lütfen mesajlardan takip edin. Gariye dönük bu sayfadan başlayarak arama yapınız...

Son düzenleme:

tşkler handanca dedigini yapıcam igneleme yapmıyıcam saol

Merhaba handan abla öncelikle yine tarot bakmaya başladığınaş sağlığının iyileştiğine çok sevindim geçmiş olsun..

bana da bakabilir misin 25 temmuz 1992 gerçekleşmesini gerçekten çok istediğim bir dileğim var ve zamanım çok az kaldı.. bunun yanında arkadaşlık ilişkilerim nasıl... şimdiden teşekkür ederim cevabını bekliyorum...

benim adım şeyda 26 yasındayım boga burcuyum yükselenimi bilmiyorum 7 mayıs 1983 cumartesi gece 1 de dogdum esimin burcu boga 19 5 1982 yükseleni kova suanda aramızda problemler var bosanmak istiyor bense barısmak .barısacakmıyız yazıyı okudum ama bana yardım ederseniz sevinirim ne yapacagımı bilmiyorum

slm handanca bana yaptıgın yorum için çok teşekkür edrim..önerilerini dikkata alacagım yalnız kafama takılan konu 2 vakte kadar yani biriyle tanışacagımı söylemisin bu tanışacagım insan kısa bir süre önce ayrıldıgım erkek arkadaşım olabilirmi yoksa daha hiç tanımadıgım birimi olacak..ayrıca ayrıldıgım erkek arkadaşım ban geri dönüş yapacakmı hala aklım onda çünkü..onun burcu boga....

slm handan yaptıgın yorum için çok teşekkür ederim..dogru söylüyosun çok deger verdim ben ona ...merak ettigim şey zahmet olmassa fazlada yormak istemiyorum ama seni merak etmektendende kendimi alamıyorum.döncek geri demişşşin ya hangi zaman dilimi içerisinde döner aşşagı yukarı söylesen 1 ay 2 ay 3 ay nekadar beklemeliyim...

slm handanca bana yaptıgın yorum için çok teşekkür edrim..önerilerini dikkata alacagım yalnız kafama takılan konu 2 vakte kadar yani biriyle tanışacagımı söylemisin bu tanışacagım insan kısa bir süre önce ayrıldıgım erkek arkadaşım olabilirmi yoksa daha hiç tanımadıgım birimi olacak..ayrıca ayrıldıgım erkek arkadaşım ban geri dönüş yapacakmı hala aklım onda çünkü..onun burcu boga....

15 gün geçmeden açılım yapılmıyor

slm handan yaptıgın yorum için çok teşekkür ederim..dogru söylüyosun çok deger verdim ben ona ...merak ettigim şey zahmet olmassa fazlada yormak istemiyorum ama seni merak etmektendende kendimi alamıyorum.döncek geri demişşşin ya hangi zaman dilimi içerisinde döner aşşagı yukarı söylesen 1 ay 2 ay 3 ay nekadar beklemeliyim...

15 gün geçmeden açılım yapılmıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri