Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

merhaba handanca ben boga burcuyum onun burcu aslan ilerde evlilik varmı acaba bide hayatımdaki genel durum nasıl olcak şimdiden tsk ederim

ben başak burcuyum artık evlenmek istiyorum amma olmuyo bitürlü evlilik bana nezaman ...evlenim mutlu bi yuva kurmak istiyorum olcakmı nezaman.birde şuan boga burcu bir erkekle beraberim ama o ban biraz soguk davranıyo geri bana eski günlerdeki sıcak davranmaya başlatacakmı yoksa ayrılacakmıyız...ne yapacagımı şaşırdım ona nasıl davranmalıyımki eski günlerimize dönelim onun bu tavırlarına sabır edip beklemelimiyim yoksa kendi haline bırakıp ondan vazmı geçmeliyim...onun için mücadele etmeye degermii...onun burcu boga

merhaba handanca ben boga burcuyum onun burcu aslan ilerde evlilik varmı acaba bide hayatımdaki genel durum nasıl olcak şimdiden tsk ederim

kartlar artık fazla düşünmemeni silkelenip kendine gelmeni öneriyor. İnsanlara fazla güveniyorsun. Boş vaatlerle iş yapmaya kalkma lütfen.
İlişkin içinse biraz senin uğraş vermen lazım. Ben evlilik olarak kartlarda bişey görmedim. ama istediğin nokta buysa beklemekle bişey olmayacağını anlaman lazım canım.
Bunun dışında yapmak istediğin başka şeylerde var. Bunlar içinse eline geçecek fırsatları fazla sağa sola danışmadan karar vermen lazım.
Şanslı bir döneme girmek üzeresin. Kaybettiğin bazı fırsatlar içinde iyi bir dönem olabilir.

ben başak burcuyum artık evlenmek istiyorum amma olmuyo bitürlü evlilik bana nezaman ...evlenim mutlu bi yuva kurmak istiyorum olcakmı nezaman.birde şuan boga burcu bir erkekle beraberim ama o ban biraz soguk davranıyo geri bana eski günlerdeki sıcak davranmaya başlatacakmı yoksa ayrılacakmıyız...ne yapacagımı şaşırdım ona nasıl davranmalıyımki eski günlerimize dönelim onun bu tavırlarına sabır edip beklemelimiyim yoksa kendi haline bırakıp ondan vazmı geçmeliyim...onun için mücadele etmeye degermii...onun burcu boga

Canım ümidini sakın kaybetme. Onu kazanmak senin elinde. İsteyince nede güzelkonuşursun onunla. istemeyince incitirsin sözlerinle:)
Sen bu dönem iyi ol hep, Güzel davran, öncelikle varsa kafanda bir düşünce onu hemen paylaşma. sessiz düşün.
Ona kızacaksan bile hemen kızma. sakinken paylaş kozlarını.
Gecikmelide olsa yaşayacağınız mutlu günler var. Ben dayan diyorum.
Bu arada kendinede zaman ayır biraz canım. Sen rahat olunca daha güzel ve anlayışlı oluyorsun. Oda aynı öyle.
Senin kafan rahat olsunki iyi ol. oda nankör biri değil. Tamam arada seni üzdü ama, durma bunların üstünde fazla.

Merhaba,
ben terazi burcuyum sevdiğim kişi de terazi burcu. bizim için gelecek var mı onu öğrenmek istiyorum. teşekkürler

Merhaba handanca dogru insanla ne zaman karsılasıcam, gercek ask ne zaman benim karsıma cıkıcak bu konuda da yorum yaparsan sevinirim. Bu arada burcum yengec, 2 temmuz.

simdiden tesekkurler..

Handan abla 15 gün dolmadi 10 gün oldu ama senden rica etsem tekrar bi kartlara baka bilirmisin?
Suan bir karar asamasindayim ve kafam cok karisik.
Ilk baktiginda tekrar erkek arkadasimla birlesme var dedin suan o durum var gibi ama tamam mi devam mi desem bilmiyorum.
Acaba kartlar ne diyor ona güvene bilirmiyim, o da gercekten istiyor mu bu birlikteligi ve hayirli olacak mi bu birliktelik??

Bakarsan cok sevinirim.

Simdiden cok tsk ederim

Unuttum onun burcu Oglak 11 Ocak 1984 dogumlu benim 15 Eylül 1986

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri