Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

Merhaba,
ben terazi burcuyum sevdiğim kişi de terazi burcu. bizim için gelecek var mı onu öğrenmek istiyorum. teşekkürler

ikinizde terazi burcusunuz ama ilişkinizin temel sorunuda dengesizlik..
OLuşan bazı durumlarda seni iyice yıpratmış. Yanlız bu ilişkiyi onaylamayanlarda var. Yani dışardanda görünüyor herşey.
Canım geleceğinizi elbette Allah bilir. Ama ben gelecek vaat edecek biri olarak göremedim.
Ne yaptığı belli değil bunun. Kendine çeki düzen vermesi lazım.
Sorumluluk almaya hiç niyeti yok.
İlerde daha büyük üzüntüler yaşamaman için iyive düşünmeni ve başkaları için değil kendin için kararlar almanı öneriyor kart.

Merhaba handanca dogru insanla ne zaman karsılasıcam, gercek ask ne zaman benim karsıma cıkıcak bu konuda da yorum yaparsan sevinirim. Bu arada burcum yengec, 2 temmuz.

simdiden tesekkurler..

canım 23/06/2009 da açılım yapılmuş sana. 2. açılım için site kuralları gereği 15 gün geçmesi gerekiyor.

teşekkürler fal için ama şu anda kimse karşı değil ilişkimize ve çok da mutluyuz, açılım sanki bana yazılmaış gibi ama yine de teşekkürler

handan abla ben gulcan bana bakalı 15 gunu gectı abla o cocoukla konustum tayını cıkmıs gıdecekmıs sevdıgımı soyledım gıtmeden bulusalım dedım bısey demedı acaba bulusabılecekmıyız 09.01.1986 20.01 1986

slm handanca, ben 21.07.1971 doğumluyum burcumu hala tam olarak çözemesemde yengeç olarak kabul ediyorum, çünkü bazı yorumlarda 21 bazı yorumlarda 23 dönüm günü olarak gösteriliyor.
Tayin istemim var bu olacakmı ve birde bebek çok istiyoruz merak etiklerim şimdilik bunlar, ciddi anlamda tarot hiç baktırmadım bakalım neler çıkacak merak ediyorum

merhaba handanca, ilk defa tarot baktırmıs olacagım cok merak ediyorum nezaman evlenecegim ama suanda hayatımda kimse yok..ayrıca kariyerimle suanki isimde kaliciligimla ilgilide yorum yapabilirmisin..dogum tarihim 23.08.1980...4, 17,39 da numaralarım..

simdiden cok tesekkur ediyorumm..

handan abla ben gulcan bana bakalı 15 gunu gectı abla o cocoukla konustum tayını cıkmıs gıdecekmıs sevdıgımı soyledım gıtmeden bulusalım dedım bısey demedı acaba bulusabılecekmıyız 09.01.1986 20.01 1986

canım kartlara bakılırsa dış etkenler yüzünden istediğin kararı alamayabilirsiniz. Zamanında ne yapacağına karar veremediğin içinde bazı şeyler içinde geç kalmış oluyorsun. Ama hata sadece sende değil. Artık çaban boşa gidebilir.
Görüşmenin olup olamayacağını kart bilemez. Şayet böyle bir imkan oluşursa herşeyi açık konuş. Çünki kartlara göre kafanda soru işaretleri çok.
Duygularını açıkça söyle. Kararlarını ona göre ver. Kartta yeni başlangıç kartı çıktı. Kalbindeki neyse o olsun başlangıcın canım.
Ben şuan için onun biryerede gittiğini görmedim.

slm handanca, ben 21.07.1971 doğumluyum burcumu hala tam olarak çözemesemde yengeç olarak kabul ediyorum, çünkü bazı yorumlarda 21 bazı yorumlarda 23 dönüm günü olarak gösteriliyor.
Tayin istemim var bu olacakmı ve birde bebek çok istiyoruz merak etiklerim şimdilik bunlar, ciddi anlamda tarot hiç baktırmadım bakalım neler çıkacak merak ediyorum

Hemen bir tayin göremedim. Fakat eskiye nazaran şuan daha akılllıca kararlar alıyorsun. Öyleki bu kararlarında yüzünü güldüreceği gösteriliyor.
Yetersiz kaldığın durumlarda ise kendinden büyüklerden yardım almanı öneriyor kart.
Yaşaduğın olumsuz olaylar seni yormuş artık. Nefes almak istiyorsun.
Etrafında yaparım ederim diyen birisi var. bununda vaatlerine fazla inanma.
Bebek olayına gelince bu anlamda kart bilgi vermez. Buna rağmen senin sağlık anlamında yaşayacağın sevinci buna yormak istedim. Kendini yenilemen lazım. Hep iyi moral ver kendine.

merhaba handanca, ilk defa tarot baktırmıs olacagım cok merak ediyorum nezaman evlenecegim ama suanda hayatımda kimse yok..ayrıca kariyerimle suanki isimde kaliciligimla ilgilide yorum yapabilirmisin..dogum tarihim 23.08.1980...4, 17,39 da numaralarım..

simdiden cok tesekkur ediyorumm..

Parasal anlamda güzel günler kapında canım. Bu arada gördüğün fakat fazla düşünmediğin biri dikkatini çekebilir. Buna şans vermeni tavsiye ediyorum.
Zor beğenen biri olarak fazlada inceleme derim. Mükemmeli arama.
Kalbindeki kilit geçmişte yaşadığın bir acıdan olabilirmi.
Artık kendine gel ve şans ver hayatın için.
Bu kadar işkolik olma. Hayat senin hayatın.
İşinle ilgili alacağın kararlarda yüzünü güldürecek. Şu an değil ama ağustos ayından sonra belki iş değişikliği düşünmende mümkün.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri