Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

Merhaba Handan,
Benim burcum akrep.Balık burcundan bir erkek arkadaşım vardı,yaklaşık 1,5 beraber olduk,hatta evlenmeyi bile düşünüyorduk.Yalnız birden bire herşey bozuldu ve yaklaşık7 aydır ayrıyız.Ama güya arkadaşça görüşüyoruz.Ben onu hala seviyrum;ama onun yeni bir ilişkisi var.Bu arada benim arkadaşlığımdan da hiçbir zaman vazgeçmeyeceğini söylüyor.Kafam çok karışık:( ben onu tekrar istiyorum.Bizim durumumuz ne olacak?:((

Merhaba Handan,
Benim burcum akrep.Balık burcundan bir erkek arkadaşım vardı,yaklaşık 1,5 beraber olduk,hatta evlenmeyi bile düşünüyorduk.Yalnız birden bire herşey bozuldu ve yaklaşık7 aydır ayrıyız.Ama güya arkadaşça görüşüyoruz.Ben onu hala seviyrum;ama onun yeni bir ilişkisi var.Bu arada benim arkadaşlığımdan da hiçbir zaman vazgeçmeyeceğini söylüyor.Kafam çok karışık:( ben onu tekrar istiyorum.Bizim durumumuz ne olacak?:((

Açıkçası kartlar tekrar bir araya istediğin konumda geleceğinizi göstermedi. Kart yeni bir insan için yeşil ışık yakmanı tavsiye ediyor. Haksızlığa uğramışsın aslında. bence bu kadar hoşgörülü olmana gerek yok. çünki bu işini zorlaştırır.
Mutlu olmak için ona ihtiyacın yok. bunu sende biliyorsun.
Çevrende iki yzlülükte diz boyu olmuş. herkesi samimi bulma. bu insan karşıda kendini çaresiz gösterme. kendine yni bir şans ver ve ondan uzaklaş diyor son kart canım. gerisi sana kalmış.

Merhaba Handanca,
Hiç tarot falı baktırmadım bu ilk olacak sayende :)
Burcum Başak, Sevdiceğiminki Yay :)
2002 yılından beri süregelen bi ilişki bu... Ne olacağını merak ediyorum...
İşimle alakalı sorunlarda var, genel bi yorum yaparsan sevinirim...
Şimdiden teşekkürler...

handanca hiç ilişkim yok ben yay burcuyum evlilik ne zaman olacak ne olur bakarsan sevinirim şimdiden teşekkürler

handanca hiç ilişkim yok ben yay burcuyum evlilik ne zaman olacak ne olur bakarsan sevinirim şimdiden teşekkürler

handanca banada bakarmısın lütfen yay burcuyum hiç ilişkim yok evlilik ne zaman şimdiden teşekkürler

selam handanca ben aranıza yenı katıldım aslan burcuyum maddı yonden cok zor donemler gecırıyorum rahatlıga erecekmıyım neolur bı banada bak bacım

slm handanca ..

kova burcuyum .. annem ve babamla baya bi aram karisti napicami bilmiyorum .. sevgilim terazi
cok karisik günler geciriyorum nolur bana bi baksan .. düzelicekmi hepsi?

simdiden tsk ederim

Merhaba Handanca,
Hiç tarot falı baktırmadım bu ilk olacak sayende :)
Burcum Başak, Sevdiceğiminki Yay :)
2002 yılından beri süregelen bi ilişki bu... Ne olacağını merak ediyorum...
İşimle alakalı sorunlarda var, genel bi yorum yaparsan sevinirim...
Şimdiden teşekkürler...

şansın açık olduğu bir dönemdesin. Parasal anlamdada rahatlayacağın nefes alacağını gösteriyor kartlar.
Kararsızlık ve yanlış düşünceler seni bunaltıyor canım. lütfen olduğun gibi görün. insanlar seni çok farklı düşünüyorlar ve çok önyargılılıar. İşteki sorunların sanıyorum şahıslarla ilgili. Onlara inatçı ve sinirli yüzünü değil birazda iyimser yüzünü göster. Çok fazlada fikir yürütme herşey hakkında.
İlişkinde bu sene için evlilik görmedim ama akıllı davranarak sorunlarını çözümlemessen kendini üzücü ortamlarda bulabilirsin.

handanca banada bakarmısın lütfen yay burcuyum hiç ilişkim yok evlilik ne zaman şimdiden teşekkürler

Biraz kalbinden gelen sese kulak ver. hep mantık yoluyla kendi önünü kapatıyorsun. unutmaki 4/4 lük insan hiç yok.
2009 da kafanı karıştıracak 2 insan için kararsızlık yaşayacaksın. Umarım hayırlı olanı hangisi ise sen kararını ona göre verirsin.
Herşeyin mükemmel olmasınıda beklem oldumu. İşte biraz kendinde taviz verirsen önün açık canım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri