Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

merhaba handanca hanım
hayatımda ters giden şeyleri yola koymam gerek ama nasıl :( benim için genel bir açılım yapabilir misiniz, sevgilerimle,çok sağolun....

Kartlara sıkca danışmak iyi bişey değil. önemli bişy çıksaydı ilk kartlarda belli olurdu. şuan kart açmamın sana bi faydası olmaktan ziyade kafanı karıştıracak. bi müddet beklemeni tavsiye ediyorum canım. en az 20 gün sonra tekrar açabilirz.

işin piri sensin meleğim senin doğru bulduğun zamanda bakalım...
:melek::melek::melek::melek:

Arada sırada aklına geleyim ama unutma beni....güle güle

Son düzenleme:

bu ne şüphesi canım, nedir aklındaki?? bak boşa kafanda kurup sonra üzülüyorsun. şüphe olacak bişey yok merak etme. gerksiz sinirleri var olmadık reaksiyonlar gösteriyor tamam ama bu biri olduğu anlamına gelmemeni.
Öyle herşeyi içinde saklayan biride değilsin. ağzına gelene kafandaki düşünceyi bile kendin inanıp ilişkini zedeliyorsun. unutmaki güvenmesen bile güveniyor gibi yapman bile sana çok şey kazandırır.
4 vakit içinde çok güzel şeyler duycaksın bundan.. Uyumlu ol güzel konuş. beklediğin mutluluğu verecek sana canım..

teşekkür ederim handanca bu kadar kısa sürede cevapladığın için. ama ben bu cevabını görene kadar ilişkimi çoktan zedeledim ... şimdi telafi etmeye çalışıyorum...sana verdiğim küçücük bilgi ile bu kadar doğru ve gerçek yorumlaman inanılmaz... teşekkürler

canım duymak istemediklerini yazdım belki. ama şuan beklediğin kişi dönemeye kararlı. Bunu Allah bilir tabi. Umarım senin istediğin şekilde döner.
Ne oldu ne bitti ben bilemem ama şuan hazmedememiş bazı durumları. Sevgi yada pişmanlık kalsa zaten dönmezmi canım..
Şu kafandaki negatif düşünceleri sil süpür. rahatlaaa.. ve 10 gün sonra bana yeniden yaz.. bakalım fikrinde değişiklik varmı?
mrb handanca on gün sonrasında yeniden yazmamı söylemiştin.burcum başak onunki koç geri dönüş olacakmı daha doğrusu fikrinde bi değişiklik varmı rica etsem bakarmısın?

Selamlar :) baktırmak istedim bende . Ben Aslan . O dengesizinde Oğlak. bayadır konuşmuyoruz , acaba neler düşünüyor ne yapmayı planlıyor . ne zaman konuşmayı düşünücek. hayatında birden fazla kişiler olduğunu düşünüyorum yanılıyormuyum acaba ???? *** Ve en çok şunu merak ediyorum beni gerçekten sevdimi yoksa gönlünümü eğlendirdi, benimle neden ayrıldığını merak ediyorum :küstüm:

Son düzenleme:

selam handanca abla nasılsınız?
benim burcum boğa
onunki ise aslan
çok seviyorum ama mutlu olamıyorum onunla çok ilgisiz bana karşı ya da bencil mi desem bilemiyorum çünkü sadece kendi ilgi görmek istediği zamanlarda bana ilgi gösteriyo son zamanlarda özellikle çok ilgisiz acaba başka birisi mi var onun aklında dün ayrılmayı teklif ettim önce kabul etti sonra da birbirimize zaman verelim dedii bende kabul ettim kafam çok karışık nolur ilişkimiz hakkındaki yorumlarınızı dört gözle bekliyorum

arkadaşlar en kısa sürede döneceğim size biraz yoğunlaştı işlerim . Bugün pazartesi. sanırım akşama doğru daha rahat olurum. görüşmek üzere

merhaba ablacım ben bi süre önce yine yazmıştım ama yoktun geri dönmene sevindim.banada bakarsan çok çok mutlu olurum benim burcum yengeç onunki terazi genel olarak bakarmısın şimdiden teşekkür ederim.su

Merhaba handanca daha öncede hep bi fikr verdin bu defada ihtiacım var .ßen ßoğa sevdiğim akrep ßurcu

Ara ara seßepsiz gidior gelior seviyorum diyor.Yine ortadan kayßoldu en son mesajla istenmediğim yerde kalmam dedim ses çıkmadı.ßu gercekten ßeni seviyormu.yada ßu ilişkide mutlu son varmı?Yada ne düşünüyor ve ne hissediyor artık hakkımda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri