Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

slm handanca aslan la oğlakk bakarmısın ikişki nasıl görünüyor sevgi bittimi ? görüşme olucak mı kim tarafından ve ne zaman olucak .*

slm handanca ben bugün sevgilimden ayrıldım bana geri döncekmi acaba..beni seviyomu ..o boga burcu ben başak...onun yaptıgı hatalardan dolayı ben ayrıldım iyimi yaptım kötümü lütfen çok kötüyüm bana geri dönecekmi...

merhaba handanca banada bakarmısın lütfen burcum boğa yükselenim ikizler 10.05.1985 doğumluyum şu anda bi ilişkim yok ayrılalı iki ay oluyor,bu yazın sonuna doğru beni neler bekliyor,aşk hayatım nasıl olucak,eğitim hayatım nasıl olucak? şimdiden çok teşekkür ederim ;)

handancım teşekkür ederim ama 18 temmuz düğün tarihi belirlendi.. Biraz sıkıntılar oldu evlilik kartı açılmaması şaşırttı beni hayırlısı

çok dikkatli oku bak. Kartın çıkmaması evlenmeyeceğin anlamına gelmez demişim..
ama bu arada çok güzel mutluluklar olacağını içindede inşallah bu niyetin olacağını yazmışım. Kararmsar olma canım hemen.

Meraba handancım yeni üye oldum harika bir site emeğinize sağlık..bende tarot baktırmak istiyorum 6.08.1979 dogumluyum , aslan burcuyum ,evliyim beşinci yıla girdik eşim 6 mayıs doğumlu boğa burcundan..birde üç yaşında kızımız var evlilik hayatıma ve bize nelerin beklediğini 2009 yılında bakarmısın...detaylı bakarsan çok memnun olurum sıkıntılıyım..mutsuzum...

Mutsuzluğun seni asabi yapıyor sanırım. Oyüzden konuşmalrında dikkatli olcanım. istemediğin bir tartışmanın içinde kalabilirsin.
Aslında biliyormusun kartlar sorunları birazda senin yaptığını gösteriyor.
alınganlık, önyargı, çok konuşma, kıskançlık , şüphe, herşey moralini bozacak dozda.
Canım değişimi öneriyor kartlar. yoksa mutsuz günler kapıda. Elinden gelen ne varsa yap iyilik anlamında. Anlayış bekleniyorsa anlayış. İnan karşı taraf sen anlamayacak bi insan değil. biraz onu dürtmek gerekiyor sanırım.
biraz kendine zaman ayır.

merhaba handanca ben kendim için baktırmak istiyorum
koç burcuyum yurtdışı işim var acaba olacakmı bu yıl içinde
şimdiden teşekkür ederim

Canım senin için iyi olacağını düşünüyorsan git. kartlara bu kadar bağlı kalma. ama kartların fikrini öğrenmek istersen. gidişin olsa bile sıkıntılar karşısında bunalıp tekrar önüş yapacağını söylüyor. tercih senin.
İş anlamında bunalımların var. bazı insanlar iki yüzlü. tanıdıkça şaşırmanda normal.
Kimseden fayda bekleme. Bu dönem kararlarını iyice düşün ve kendin ver.

slm handanca aslan la oğlakk bakarmısın ikişki nasıl görünüyor sevgi bittimi ? görüşme olucak mı kim tarafından ve ne zaman olucak .*

Ah ah kartlar öyle herşeyi nerden bilsin canım benim.:)
öncelikle maddi sıkıntı kartı çıktı. harcamalarında dikkatli ol.
Görüşmen görünüyor ama dönecek anlamına gelmiyor canım. SEnin istediğin anlamda bir dönüş görünmüyor.
İlişki anlamında yaşanacak seni çok sevindirecek bir mutluluk görünüyor. Umarım beklediğin insanın sevincidir bu. Ama dediğim gibi istediğin anlamda dönüş görmedim.
Geçmişten kurtul. Geleceğini düşün ve sosyal olaylarını arttır. Yeni insanlarla tanış. kendine fırsat ver derim ben.

günaydın handancam nasılsın canım buralardasın bi selam vermek istedim

slm handanca ben bugün sevgilimden ayrıldım bana geri döncekmi acaba..beni seviyomu ..o boga burcu ben başak...onun yaptıgı hatalardan dolayı ben ayrıldım iyimi yaptım kötümü lütfen çok kötüyüm bana geri dönecekmi...

sakın gözünle görmeden duyduklarınla hareket etme.
Önyargılı olma canım. sabrını göster. am agerçekten kişiliğine uymayan hatalar ise tekrar düşün der kartlar.
Yaptığından pişmanda olma artık. kendiniz ümekten başka bi işe yaramaz bu.
canım biraz kafanı dinle. bu dönem geçici. üzülme. O seni kaybettiği için üzülsün. kartlar biraz geri çekilmeni öneriyor. sessiz kal bir müddet.

merhaba handanca banada bakarmısın lütfen burcum boğa yükselenim ikizler 10.05.1985 doğumluyum şu anda bi ilişkim yok ayrılalı iki ay oluyor,bu yazın sonuna doğru beni neler bekliyor,aşk hayatım nasıl olucak,eğitim hayatım nasıl olucak? şimdiden çok teşekkür ederim ;)

Genel olarak baktığımda kartlar sıkıntılı günler yaşadığını gösteriyor. Lütfen biraz kendine bak ve zaman ayır. beyninde hep bişeylerle geziyorsun. gereksiz ve önemsiz şeyler kafandan sil at. Geçmişle yaşama bu kadar. Karşına çıkacak biri var. zamanı var bunun ama.
Zaman ayırman gereken şeylerede zaman ayır ve elinden gelen emeği ver. yoksa gelecekte pişman olman olası. bu eğitiminle ilgili olabilir.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri