Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

Canım baktıgın tarotla ilgili birşey daha sorsam olur mu?
Buraktan ayrılık ne zaman olacak...Eşiyle boşanma gorunmuyor dediğin için sordum bu soruyu..Yurt dısına onun yanına gidebilecekmiyim.İş e girecekmiyim...
Kurallar geregı yasaksa cevaplamaya bilirsin.Çok tşk ederim..KOlay gelsin canım..

Canım baktıgın tarotla ilgili birşey daha sorsam olur mu?
Buraktan ayrılık ne zaman olacak...Eşiyle boşanma gorunmuyor dediğin için sordum bu soruyu..Yurt dısına onun yanına gidebilecekmiyim.İş e girecekmiyim...
Kurallar geregı yasaksa cevaplamaya bilirsin.Çok tşk ederim..KOlay gelsin canım..

Yeni açılım için en az 15 güng geçmeli. Anlayışın için teşekürler.

mehaba , ancak şimdi biraz daha iyi oldu aramızonunla, hani geri dönmez dediniz ya, döndü, onunla bir evlilik görünüyor mu? adım swetlana erkek arkadaşımın adı andrea ben 29 yaşındayım o 34. çok teşekkür ederim şimdiden, benim burcum terazi onunki de.

Son düzenleme:

mehaba , ancak şimdi biraz daha iyi oldu aramızonunla, hani geri dönmez dediniz ya, döndü, onunla bir evlilik görünüyor mu? adım swetlana erkek arkadaşımın adı andrea ben 29 yaşındayım o 34. çok teşekkür ederim şimdiden, benim burcum terazi onunki de.

15 gün geçmeden açılım yapılmıyor. Size yazdığım mesjı tekrar okudum hatırlamak için. Umarım senin istediğin anlamda geri dönüş yapmıştır. Gelip geri gidecekse buna kartlar dönecek demez dönüş olarak yorumlamaz yani.. Çok seviyorsan bu durumu kullan ve elinde tut onu. Diğer sorunların için kural gereği n 15 gün beklemek gerekiyor

günaydın Handanca canım daha önce hiç fal baktırmadım cok merak etmişimdir.. Bu sayfada vermiş oldugun emekler için teşekkürler... Benim adım gul eşimin ise alp.. ben ikizler o ise arslan burcu suan cok iyi giden bir evliliğimiz var.. bebek dusunuyoruz ama henüz yok... acaba düşünmeye devam etsekmi.??? kararsızım... eşim istiyor ama ben her ay negqative sonuçlanan testlerden sıkıldım... umarım isteğimi dogru yazmışımdır.. daha once dediğim gibi hiç baktırmamıştım.. teşekkürler, kolay gelsin..

selam canım 02.02.1987 kova burcuyum bekarım.işsizim.işe girebilicekmiyim.hayatımda biri var o da 01.06.1985 ikizler burcu. ilişkimizn sonu ne olacak teşekkürler..

slm handanca,
bana ve aileme genel olarak bakarsan cok sevinirim.

yorumlaini cok begeniyorum. saglicakla kal

handan abla gulcan ben bana bakar mısınız?benım d.t 9.1.1986 onunkıde 20.1.1986 ablacım bakıyosun ben bulamıyorum lınk verırsen sevınırım öpüyürum senı kocaman

slm handanca abla ben sadece kendime genel olarak baktırmak istiyorum burcum boğa 27 nisan 1989 yılı doğumluyum öğrenciyim her zaman giremiyorum ama girdiğim süre içinde de sizi takip etmeye çalışıyorum benim de falıma bakarsanız sevinirim
selam ve dua ile...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri