Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eşin bişey için senimi üzdü canım. Eğer böyle bişey varsa gönlünü alacak.
2010 parasal anlamda size güzel şeyler sunuyor. Özellikle gelecek bir paranın seni baya sevindireceği belli.
Bazen gerçekten çok agresif oluyorsun. Kızdığında ise çok kırıcısın. Sonradan düşünüp kendini üzeceğine, olaylar büyümeden kendini tut biraz. sabırlı ol canım.
Şüphe ve korkularından kurtulda nefes al biraz.
2010 Bu tavsiyeleri dinlediğin takdirde sana çok güzel şansı yakalam fırsatı verebilir.
Yeterki sen kafana koy. Eminim isteğince çok şey yapıyorsun.
sagol canım benım, emegıne agzına saglık.

merhaba handanca banada tarot bakar mısın? benim burcum yengeç eşimin ki ise terazi. banada vakit ayırdıgın için çokk teşkr ederim:)

merhaba handanca banada tarot bakar mısın? benim burcum yengeç eşimin ki ise terazi. banada vakit ayırdıgın için çokk teşkr ederim:)

Olmak istediğin gibi olamıyorsun sanki. Fazla yük ve sorun almana gerek yok. Yoksa sonuç başarısız olur. Fazla zorlama kendini.
Bazı şeylerdende umudunu kesmişsin. İşte bak 2010 bu noktada tam karşında. O düşündüğün güzel şeyler için sana bir dolu fırsat gelebilir.
Ayrıca gelecek çok güzel bir para var. 2010 Mal ve mülk sahibi olmanda yine şans getiriyor.
Bu ara tartışmalardan uzak ol. Uzak tut kendini.
Lütfen eski olumsuzlukları birbirinize getirip durmayın. Artık önünüze bakın. Gelecek güzel. Eklem ve sindirim sistemlerine dikkat et canım.

aßLa banada baKar Mısın,burcuM boqa.. geneL oLaraK bakar Mısın? bir de giden gitti ama özLediM oNu çoK özLedim,OnunLa ilgili bişey oLacaK mı,değişecek mi? şimdiden teşekkürLer.. (qereKLi oLursa Onun burcu aKrep)

Merhaba Handanca (= Tarot falıma bakarmısın lütfen ? Adım Gizem.20 Eylül 1993 doğumluyum.Burcum başak :) İlişki açılımına bakarmısın lütfen :/ .Bir sevgilim yok.Birinden hoşlanıyorum.Oda benden hoşlanıyor gibi.Ama bir adım atmadı.Onunla birlikte olacakmıyım ? Şimdiden çok teşekkürler :)

Son düzenleme:
Merhaba Handanca (= Tarot falıma bakarmısın lütfen ? Adım Gizem.20 Eylül 1993 doğumluyum.Burcum başak :) İlişki açılımına bakarmısın lütfen :/ .Bir sevgilim yok.Birinden hoşlanıyorum.Oda benden hoşlanıyor gibi.Ama bir adım atmadı.Onunla birlikte olacakmıyım ? Şimdiden çok teşekkürler :)

aßLa banada baKar Mısın,burcuM boqa.. geneL oLaraK bakar Mısın? bir de giden gitti ama özLediM oNu çoK özLedim,OnunLa ilgili bişey oLacaK mı,değişecek mi? şimdiden teşekkürLer.. (qereKLi oLursa Onun burcu aKrep)

Sitede aktivien hiç yok gibi. Şimdilik açılım yapıyorum ama diğer gelişinde buna dikka etmek zorunda kalacağım.

Bence yaşanacak şeyler yaşanmış artık. Bunu böyle kabul et ve hayatına yeniden çeki düzen ver. O sorunları olan ve güveninide kaybemiş biri. Tercih yine senin tabiki.
Sana tavsiyem olacak herşeyi göze alıp onu aramandır.
Bütün gücünü topla ve ara. Sonra olacak şey şimdi olsun bitsin. Duygularından emin olursan tekrar kendinize şans verin.
Ama normal şartlarda gelmesi düşündüğünden uzun sürer. Ve geldiğinde onu beklediğin gibi bulamassan büyük bir hüsran yaşarsın.

Canım bakışını duruşunu değiştir. Konuşmalarını daha yumuşak yap. Kendini çok uzak gösteriyorsun. Haliyle oda yaklaşamıyor. Davranışlarını değiştirerek ona yardımcı olmanı tavsiye ediyorum.
2010 İlişki anlamında çok güzel günler vaad ediyor. BUnunlamı olur orasını şimdi bilemiyorum.
BU insana yaklaşman için çok yakın bir zamanda eline fırsa geçecek. değerlendir bunu. Yoksa hep bu şekilde devam edeceğini belirtmeliyim. Ama lüfen iyimser olmayı unutma..

Canım bakışını duruşunu değiştir. Konuşmalarını daha yumuşak yap. Kendini çok uzak gösteriyorsun. Haliyle oda yaklaşamıyor. Davranışlarını değiştirerek ona yardımcı olmanı tavsiye ediyorum.
2010 İlişki anlamında çok güzel günler vaad ediyor. BUnunlamı olur orasını şimdi bilemiyorum.
BU insana yaklaşman için çok yakın bir zamanda eline fırsa geçecek. değerlendir bunu. Yoksa hep bu şekilde devam edeceğini belirtmeliyim. Ama lüfen iyimser olmayı unutma..

Bana yaşadıklarımdan dolayı bu durum çok imkansız geliyor.Ama umarım senin dediğin gibi olur ve elime bir fırsat geçer :S .Sanada çok teşekkür ediyorum.Emeğine sağlık ablacım .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri