Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

yok sizee diil sitemimmm sadece çıkan sonucu söledim...üzüldüğüm için çünkü hep yeşil ışıkk vardı...olaylara üzülmemem elde diillki

canım bu yeniden doğuş yaşayacak. onu heyecanlandıracak şeyler olacak. daha doğrusu kendini keşfedecek. geçen zamanı onu üzmüş. geriye dönüp baktığında pişmanlıklar v ekeşkeler var. ama geç değil olsun. ayağa kalkıp kendini tekrar ispatlayacak. aklında biri varsa ona karşı anlayışlı olması şart.
ama çevresindede sayılan ve takdir alan biri. bide gelenekçi bi özelliği var. siyahsa siyah ısrar etmeyin çözemessiniz onu:)

bu ara eli kolu bağlı gibi. kimsenin farkında değil. elin egelecek olan bi anahtar onu çok mutlu edecek sağlıkla kal canım. eklem yerlerine dikkat etmeli:melek:

Çok teşekkür ederim handan ablacım:)

O da çok teşekkür ettiğini söyledi sanırım bir kişinin daha duasını aldın. Nasıl sevindirdin anlatamam sana :)

handan abla nolur bana da bakarmısın.. bizim komşunun oğluna çok fena tutuldum. ama tanışmıyoruz bile
onun burcunu bilmiyorum ama ben balık burcuyum yükselenim akrep
12 58 67
aşk ve iş yaşamıma bakarsan çooookkkk sevinirim.. şimdiden çok teşekkürler)

içinde bi boşluk olduğunu kimseye hissettirme. kendine güvenli dur. ve kararlı ol.
bu kişinin biraz problemleri var. çözülmeyecek şeyler değil. Ama insanları sevindirmeyi onları mutlu etmeyi seven ve bilen birisi.
Duygusal hayata küsmüş bu . işin zor şuan. ama canım sen kendini hemen neden kaptırıyorsun. sonrada üzülüyorsun.
olursa senin gayretinle olur. daha konuşmadığını ziçin tam analiz edemiyorum.
daha önce yaptığın hatalara dikkat et. aynı şeyleri yapıp kendinden uzaklaştırma insanları canım. sağlıkla kal:melek:

:hmm:Ya handan abla aklıma bi şey takıldı. Bana gönül işiyle ilgili ilk meselen demiştin. Davranışlarımın kafasını karıştırdığını, değiştirmem gerektiğini söylemişsin. Peki değiştirmezsem ne olur? Çünkü benim hiç değiştirme gibi bi niyetim yok. İçimdeki sadisti uyandırıyo sanki :) Ve bunu bilinçli yapıyo benden bi şeyler saklıyo beni kazanmak için.:hmm:

Kim olduğunu anladım ve burcu balık. Benden ne istiyor az çok biliyorum da son zamanlarda emin olamıyorum sanırım benim davranışlarım son zamanlarda ona karşı değiştiği için etkiledi. Bi bakarsan sevincem ben sıkmaya başladı çünkü artık bu olay?

Son düzenleme:

Handancım Selam Canım Eda Ben...
4-7-68 Canım Ekimde 2 Sene Olacak Evleneli Evlilik Hayat Bebişşşş Eşim Kova Ben Aslan Burcuyum Canım Merakla Bekliorum Seni..
şimdiden öpüldün Fıstııımmmm:)))

handan hanım..bana dedikleriniz için teşekkür ederim...çok üzgünüm ama değişmicek galiba hiçbişi...:(kuzenim de meraklandı..burcu akrep...bi çocuktan hoşlanıooo..ama olurmu bilmio...rakam 85 17 56 teşekkür ederim

slm handaca cım ben de aranıza yeni katıldım :) ve gördüğünüz üzere fala pek bi meraklıyım benim falımada baklabilir misin canım?? 30 42 57 sayılarım olsun benmö burcum balık erkek arkadaşımın burcu terazi bizim ilişkimiz sağlığımız işimiz hakkınbda bakabilirsen canım çok sevinirim hıoşçakal:yo:....

bu arada merak ettiğim şey annemin sağlık durumu nasıl olacak teşekkürler kızım sevgi ve saygıyla kal 13 24 35

dışardan gelen etkilere çok dikkat et. fazla etkileniyorsun. geçmişte yaşadığın bi ayrılık seni bayağı sarsmış.
Şİmdiki arkadaşınla hiç ayrılık yaşadınmı bilmiyorum. ama eğer bi ayrılık olmuşsa buna sayalım. çünki seni üzebilir.

İişkin yeni ise bu ilişki seni kendine getircek. kendini daha iyi tanıyacaksın. M harfinden biri var bu kimse bu kişiyede dikkat et.

canım ben evlilik görmedim bu sene. Aslında iyi biri ama sen bazen onla önde olma yarışına giriyorsun. bu kadar ısrarlı olma. şımart onu. gör bak olduğu gibi olacak sana.:melek:

WAY BE.:) HARFİ HARFİNE HEPSİDE UYDU BU KADAR BEKLEMEZDİM :) BEN BUNDANN BİR DAHA İSTİYOM AMA DAHA SONRA NOLARRR:d040:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri