Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

:hmm:Ya handan abla aklıma bi şey takıldı. Bana gönül işiyle ilgili ilk meselen demiştin. Davranışlarımın kafasını karıştırdığını, değiştirmem gerektiğini söylemişsin. Peki değiştirmezsem ne olur? Çünkü benim hiç değiştirme gibi bi niyetim yok. İçimdeki sadisti uyandırıyo sanki :) Ve bunu bilinçli yapıyo benden bi şeyler saklıyo beni kazanmak için.:hmm:

Kim olduğunu anladım ve burcu balık. Benden ne istiyor az çok biliyorum da son zamanlarda emin olamıyorum sanırım benim davranışlarım son zamanlarda ona karşı değiştiği için etkiledi. Bi bakarsan sevincem ben sıkmaya başladı çünkü artık bu olay?

biraz zaman geçsin sonra rakam belirterek tekrar yazarsın canım:)

Handancım Selam Canım Eda Ben...
4-7-68 Canım Ekimde 2 Sene Olacak Evleneli Evlilik Hayat Bebişşşş Eşim Kova Ben Aslan Burcuyum Canım Merakla Bekliorum Seni..
şimdiden öpüldün Fıstııımmmm:)))

canım bir ev değişikliği çevre değişikliği olma durumu çıkarsa hemen değerlendir. bu sana çok iyi gelecek.
çok duygulu bi insansın. yardım etmeyi çok seviyorsun. ama arada seni üzenler oluncada hüsrana uğruyorsun.maddi anlamda harcamalarınıza çok dikkat edin.
eşinin bugün yarın getireceği güzel habere çok sevineceksin. eşin tarafından bir bayanlada konuşmalarında dikkatli ol canım.
eskiden yaşadığın mutsuz olayların üzerinde durma. ve onu devam ettirme. daha huzurlu olacağına inanıyorum. sağlıkla kal:melek:

handan hanım..bana dedikleriniz için teşekkür ederim...çok üzgünüm ama değişmicek galiba hiçbişi...:(kuzenim de meraklandı..burcu akrep...bi çocuktan hoşlanıooo..ama olurmu bilmio...rakam 85 17 56 teşekkür ederim

canım kart 78 e kadar aklınızda olsun 1-78 arası rakam söylersiniz bundan sonra. ben şimdilik ilk kartı kendim belirledim.

kuzenin birine öyle kinlenmişki. çok kırmış onu.
eşitliğe ve adalete inanıyor ama ikna kabiliyeti yok. Cesaretli bi kişiliği var. buda ona sevindirecek günler yaşatacak. erkekte bencillik yapısı hakim. belki biraraya gelmek için kuzende gayret göstermeli ama ona ne kadar tahammül eder bilmiyorum. kuzeninin karakterinin iyi yönleri var. ve kendini farkettiren biri. eğer mücadele ederim. taviz veririm diyorsa bu ilişki yürür. Ama bunun başlaması için kendini farkettirmeli. bu zöelliğini kullanmalı.:melek:

slm handaca cım ben de aranıza yeni katıldım :) ve gördüğünüz üzere fala pek bi meraklıyım benim falımada baklabilir misin canım?? 30 42 57 sayılarım olsun benmö burcum balık erkek arkadaşımın burcu terazi bizim ilişkimiz sağlığımız işimiz hakkınbda bakabilirsen canım çok sevinirim hıoşçakal:yo:....

akkılı uyanık ve yeri geldiğinde esprili bi kişiliği var arkadaşının. yakınında düşmanları var. bunların zamanla ne olduğunu anlayıp kendinden uzaklaştıracak.
canım senin için ter olan bi durumsa iyi olacak ve bu seni çok sevindirecek.
bu ilişkide belirlenen tek şey denge:) kendinle barışık ve hayata olan uyumunu göster. inan farklı olacaksın. arkadaşın seni güzel bulup ve beğeniyor. bazen kendini istenmeyen gibi düşünme. ama fazlada duygusal tablololar çizim kendinden uzaklaştırma. akıllı cin gibi karakterler arkadaşının daha çok ilgisini çeker. kendini geliştir canım. konuşmalarınada çok dikkat et. o estetik ve güzellikten hoşlanan biri:):melek:

bu arada merak ettiğim şey annemin sağlık durumu nasıl olacak teşekkürler kızım sevgi ve saygıyla kal 13 24 35

Öncelikle çok geçmiş olsun. Annenizin durumu geçici.
fakat uzakta özlem duyduğu insanlar var. dile getirirmi bilmem ama bu konuda derin düşüncelerde.
Zayıflamış ilişkiler var birde bu hanede. sizin gayretinizle bu konularda tamir olabilir.
ve onu sevindirebilir. sağlıkla kalın geçmiş olsun tekrar.:melek:

canım bir ev değişikliği çevre değişikliği olma durumu çıkarsa hemen değerlendir. bu sana çok iyi gelecek.
çok duygulu bi insansın. yardım etmeyi çok seviyorsun. ama arada seni üzenler oluncada hüsrana uğruyorsun.maddi anlamda harcamalarınıza çok dikkat edin.
eşinin bugün yarın getireceği güzel habere çok sevineceksin. eşin tarafından bir bayanlada konuşmalarında dikkatli ol canım.
eskiden yaşadığın mutsuz olayların üzerinde durma. ve onu devam ettirme. daha huzurlu olacağına inanıyorum. sağlıkla kal:melek:
CANIMMM BENİMMM AĞZINA SAĞLIK BEBİŞ HABERİ YOK SANIRIM HENÜZ ASLINDA ONU ÇOK MERAK ETMİŞTİMM...
NEYSEM HERŞEYİN HAYIRLISI İNŞALLAH....ÖPÜLDÜNN FISTIIMMM:melek:

ya arkadaşım ben bu işi ne zaman bulacagım bıktım artık adım tugba 31.01ç1986 dogumluyum sayılar 16 ,51 42 teşekürler

ya arkadaşım ben bu işi ne zaman bulacagım bıktım artık adım tugba 31.01ç1986 dogumluyum sayılar 16 ,51 42 teşekürler

ah canım benim keşke elimde olsada sana işte versem:)
bak herşeyden önce hayırlısı iste. giripte para alamadan çıkarılanlar var.
herşeyin hayırlısı yani. ama san abi iş kapısı açılıyor. merak etme. yanlızca az sabırlı ol. üstelik maaş olarakta seni tatmin edecek.
Lütfen düşündüğün işle ilgili kendini geliştir. çünki yetersiz gelirsen iş için yine eve dönebilirsin. öpüyorum.

Canim tekrar ben tarot falina baktirmak istiyorum...Söyleki esim rahatsiz saglik durumu ilerde nasil olacak, is bulma imkani olacakmi bir iki yere basvurdu onlarda veya baska bir yerden haber gelecekmi ,kizlarimin okul durumu nasil olacak...Rakkamlarim 12 40 16

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri