gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

telefon

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

telefon markası samsung galaxy beam olanlar projeksiyon kullanıyor mu

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Sevgili Misafir; Hiç şüphesiz Samsung Galaxy Beam’i diğerlerinden ayıran en önemli nokta sahip olduğu projektör. 15 lümenlik parlaklığa sahip olan projektör nHD yani 640 x 360 çözünürlükte görüntüyü herhangi bir yüzeye yansıtabiliyor. Cihazın sağ kenarında en üstte yer alan projektör tuşuna basarak projektörü açabilirsiniz. Bu noktada projektör tuşunun cihazın güç butonuyla karıştırılabileceğini söyleyelim. Bildiğiniz gibi Samsung’un çoğu cihazında güç butonu sağ kenarda üste doğru konumlanmıştır, Galaxy Beam’de de güç butonunu sağ kenarda görüyoruz, ancak diğer cihazlarda güç butonunun yer aldığı konumun bu sefer projektör tuşuna ayrıldığını, güç butonunun ise daha aşağı alındığını görüyoruz. Bu nedenle başlangıçta cihazın kapatıp açmak veya ekranını aktifleştirmek için güç yerine projektör butonuna bastığımız çok oldu. Biraz alışmak gerekiyor. Bunun yanı sıra cihazın ana ekranında yer alan Projektör uygulamasını kullanarak da projeksiyon birimini başlatabilirsiniz.

telefon konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. telefon sehpaları

telefon sehpaları

telefon sehpaları hepimizin evinde bulunan bi şey ama herkesin ki farklı bunlarda birkaç farklı model
  2. telefon önerisi

telefon önerisi

telefonum artık daynamıyor bana bozuldu zaten eskimişti de yeni bir telefon almak istiyorum arkadaşalr dokunmatiği olan facebook ve twittera girebilne internet çekim gücü yüksek olan bu tarz telefon kullanıpta önerisi olan arkadaşalr varsa ayrdımcı olurlarsa sevinirim..
  3. telefon.

telefon.

nokia e7 hakkında bilgisi olan daha doğrusu kullanan var mı varsa bana ayrdımcı olaiblirler mi telefon hakkında ?
  4. telefon numarası

telefon numarası

işte sürekli konuştuğum biri var sürekli konuşuyoruz ama bir türlü telefon numaramı istemedi. ben onunla her dakika konuşmak istiyorum ne yapmam lazım lafı nasıl telefona getirip onu şüphelendirmeden bunu yapmalıyım.

Sayfayı Paylaş