gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Titanic Müzik Notaları Keman

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Titanic Müzik Notaları Keman için olan notaları sizden paylaşmanızı rica etmek için yazıyorum şimdiden sağolun iyi günler.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Titanic Müzik Notaları Keman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Romantik Müziğin Enstrümanı: KEMAN

Romantik Müziğin Enstrümanı: KEMAN

keman şarkı notaları romantik keman müzikleri notalarıyla şarkılar kemanda şarkı notaları enstrüman Keman Keman dört telli yaylı bir çalgıdır. Keman 4 telli olmadan önce 7 telliydi [[zaman içinde değişerek şu anki 4 telli halini almıştır. Değiştirilmesinin sebepleri ise görünüşünün kaba ve tutuşununda zor olmasından kaynaklanır. Keman'ın telleri sırayla 7'den 6'ya, 6'dan da 5'e...
  2. Titanic Flüt Notaları

Titanic Flüt Notaları

Titanic Flüt Notaları arıyorum ben şayet varsa siz ya da biliyorsanız bana Titanic Flüt Notalarını yazın.
  3. Titanik Film Müziğinin Keman Notaları

Titanik Film Müziğinin Keman Notaları

Titanic Şarkı Notaları Titanic Film Müziği Notaları İşte hafızalarımıza yer eden ünlü Oscarlı film Titanik'in film müziğinin keman notaları melekler :)
  4. Titanik Müzik Notaları Flüt

Titanik Müzik Notaları Flüt

Titanik Müziği Flüt Notaları titanik müzik notaları flüt Bir misafirimizin sorusu üzerine bu konuyu açıyor ve Titanik film müziğinin flüt notalarını sizlerle paylaşıyoruz melekler :) do - do -do -do -si- do- do-si-do-re–mi-re-do-do-do-do-si-do-do-sol-do-re-sol-sol-fa-mi-re-mi-fa-mi-re-do-si-do-do-si-do-re-mi-re-do
  5. Yıldızların Altında Gitar Ve Keman Notaları

Yıldızların Altında Gitar Ve Keman Notaları

Yıldızlar altında bestesinin gitar ve keman notalarını paylaşabilirmisiniz

Sayfayı Paylaş