gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Tüm öğretmenlere hayırlı olsun

Konu, 'Eğitim ve Kadın' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Yeni bir yıl başlıyor, yeni bir eğitim-öğretim yılı. Bunun hazırlıklarına ve çalışmalarına da yarından itibaren başlıyoruz. Yani şu meşhur seminerlerimiz :) Bütün öğretmenlere şimdiden hayırlı olsun diyor, yeni eğitim-öğretim yılında herkese başarılar diliyorum.

Sevgiler

Bilge

2. ÇİÇEĞİM

ÇİÇEĞİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Tüm öğretmenlere hayırlı olsun
    Yeni eğitim ve öğretim yılı herkese hayırlı olsun.

3. SeLiN

SeLiN Forum Okuru

Ce: Tüm öğretmenlere hayırlı olsun

ben de eski bir eğitimci ve eğitimci çocuğu olarak yeni eğitim ve öğretim yılını kutluyorum herkesin..

Tüm öğretmenlere hayırlı olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni oyunumuz hayırlı olsun

yeni oyunumuz hayırlı olsun

kural-ben bir parola uydurdum bu parolayı bilene rep vercemparolayı deiştirmiicem) ewt başlayın bakalım sizce parola ne
  2. hayırlı olsun (mavi gül)

hayırlı olsun (mavi gül)

arkadasım buda benden olsun köşen hayırlı olsun en sevdiğim cicekler mavi güldür benim biraz dogallıktan uzak ama olsun hos geliyo işte bu güller senin için olsun
  3. Tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü Kutlu olsun

Tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü Kutlu olsun

ÜNYANIN BÜTÜN ÇİÇEKLERİ "Bana çiçek getirin, dünyanın bütün çiçeklerini buraya getirin!" Köy öğretmeni Şefik Sınığ'ın son sözleri. Dünyanın bütün çiçeklerini diyorum Bütün çiçekleri getirin buraya, Öğrencilerimi getirin, getirin buraya, Kaya diplerinde açmış çiğdemlere benzer Bütün köy çocuklarını getirin buraya, Son bir ders vereceğim onlara, Son şarkımı...

Sayfayı Paylaş