gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Turkcellden Vodafonea Ödemeli Atabilirmiyim?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Turkcell kullanıyorum ve Vodafone kullanna arkadaşıma TL olmadığı için ödemeli atmak istiyorum.Böyle birşey yapabilirmiyim acaba?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Turkcell'den Vodafone Ödemeli Arama Nasıl Yapılır türkcellden başka şebekerlere ödemeli arama olmuyor arkadaşlar.
    Turcell'den turkcele ödemeli yapılabildiğini bir çoğunuz biliyorsunuzdur.Biz yinede kısaca anlatmaya çalışalım.Turcell'den Ödemeli arama yapmak için, *135* yazdıktan sonra, arayacağınız numarayı yazın. Yazdığınız numaranın sonuna # işareti ekleyin ve arama tuşuna basın hepsi bu kadar arkadaşlar kolay gelsin yandaki örnek den yararlanabilirsiniz.Örnek; *135*053XXXXXXXX#

Ayrıca Aşağıdaki uygulama sadece vodafone Hatlar için geçerlidir:

*149*yazıp054x1234567gibi arayacağınız kişinin nosunu yazıp sonuna # tuşuna basıp arayın.

Bu işlemi yapabilmeniz için 0 kontörünüzün olması gerekiyor
    amacı:karşıdaki taraftaki kişinin nosuna bu kişi senden bir çağrı bekliyor diye bir mesaj yolluyor yani kontörünüz olmadığı halde istediğiniz kişiye sizi aramasını istiyorsunuz hepsi bu kadar.

Turkcellden Vodafonea Ödemeli Atabilirmiyim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Taksitli, Kampanyalı, Ön Ödemeli Satışlar

Taksitli, Kampanyalı, Ön Ödemeli Satışlar

Taksitli, Kampanyalı, Ön Ödemeli Satışlarda Dikkat Edilmesi Gerekenler Mal ve hizmetleri teslim almadan peşin ödemelerde bulunduğunuz zaman bazı açılardan risk alıyorsunuz demektir Ödediğiniz paranın miktarı arttıkça, mal ve hizmeti elde etme süreniz uzadıkça riskiniz de artar. Çünkü firmanın iflas etmesi halinde muhtemelen ödediğiniz miktarı veya istediğiniz malları almaktan vazgeçmeniz...
  2. Avea ödemeli nasıl atılır

Avea ödemeli nasıl atılır

Avea ödemeli nasıl atılır arkadaşlar aveadan ödemeli arama nasıl yapılır bu konuda bana yardım edin yaaaa
  3. Turkcell hattan Aveya ödemeli çağrı yapabilirmiyim

Turkcell hattan Aveya ödemeli çağrı yapabilirmiyim

Arkadaşlar.Bende Turkcell var kankam avea aldı ve ona ödemeli atmam lazım yapabilirmiyim bunu ve nasıl yapabilirim?
  4. Turkcellden ödemeli atmak istiyorum nasıl yaparım

Turkcellden ödemeli atmak istiyorum nasıl yaparım

Selamlar arkadaşlar, ben Turkcell hattı kullanıyorum ve arkadaşa ödemeli atmak istiyorum.Bu işlem için ne yapmam gerekiyor?
  5. iphone 4sE kendim format atabilirmiyim?

iphone 4sE kendim format atabilirmiyim?

Iphone 4sE cep telefonum var ve format atmak istiyorum.Bunu kendim halledebilirmiyim servise gitmeden ve nasıl? Teşekkürler..

Sayfayı Paylaş