gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

uğur ışılak-canın olayım

Konu, 'U-V Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

bende sevda yarası derdin dermanı sende bende bahtın karası
    aşkın fermanı sende

neyim var ise aldın
    meçhul bir derde saldın
    varım yoğum sen oldun
    artık can yok bedende

var ise bu can
    yoluna kurban
    hazırım her an

gel de sana geleyim yar
    ol de senin olayım yar
    sende beni bulayım yar
    canın olayım

uğur ışılak-canın olayım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uğur ışılak-hal oldu

uğur ışılak-hal oldu

Seda yok ufuklarda Beklenen şafaklarda Ruhum şimşek çakıyor Kimsesiz baharlarda Sitem yüklü sözlerim Geçen günü özlerim Yağmurlu bulut gibi Doldu yine gözlerim Gönlümüze hâloldu Derdimiz ahvâl oldu Gül bahçesinde ötmez Bülbülümüz lâl oldu
  2. uğur ışılak-haydi anadolu

uğur ışılak-haydi anadolu

Çatık kara gözün Namustur her sözün Senin alnın yüzün Ak, ak, ak Kalk doğrul tez elden Ayrılma güzelden Yardımcın ezelden Hak, hak, hak Dönersen kendine Gün senindir yine Dönüp tarihine Bak, bak, bak Sil gönül pasını Sev dostun hasını Dostluk çırasını Yak, yak, yak Gel gayrı, gül gayrı Olmasın ayrı gayrı Haydi Anadolu Yol kardeşlik yolu şahlansın ne varsa Edirne'den Kars'a Haydi Anadolu...
  3. uğur ışılak-dönen alçak olsun

uğur ışılak-dönen alçak olsun

Sabahın gecesi, Aşkın son hecesi, Hayatın bilmecesi; Yolculuk var bugün Zaman çok dar bugün Hesapla her nefesi Ecel korkusunun kıralım kanadını Sonsuzluk aşkının çıkaralım tadını Ve şimdi koyalım ve şimdi duyalım Bu sevdanın adını, Sevdamızın adı berrak sonu toprak dönen alçak olsun...
  4. uğur ışılak-bir damla olsam

uğur ışılak-bir damla olsam

Varligin bilmece gönlümün tadi yok perisan haldeyim derdimin adi yok sende hic ilacim her hükmün bas taci dermansin hastayim kokuna muhtacim yar yar yar (Nakarat) Bir damla olsam gözüne dolsam süzülsem yanaginda izini bulsam topragin olsam ezilsem ayaginda x2 Mevsimler amansiz baharin olmadi hasretten geriye hicbir sey kalmadi ben artik gülemem sonumu bilemem gelmesin azrail ben sensiz...
  5. uğur ışılak-başımın belası

uğur ışılak-başımın belası

ömrüm ömrüm başımın belası Sensizi unutmak boşlukla avutmak silinmez yazımsım mümkün mü unutmak bu yolda vurgunum sanma ki yorgunum tek sana küsmedim tek bana dargınım çırandım yakmadım gözündüm bakmadın can çıktı bedenden bir tek sen çıkmadın başımın belası ey gönül yarası unuttum unutmayı ömrümün cezası

Sayfayı Paylaş