gebe
  1. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

uğursuz kadın neclaaaaaaa

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında cadi_91 tarafından paylaşıldı.

yaşlı adam ölüm döşeğinde ecelinin gelmesini beklemekte ve yanında sadece karısı vardır. adam karısına döner: hatırlıyo musun necla? iflas ettiğimde yanımda sdece sen vardın....... nasıl hatırlamam niyazi zor günlerdi.......... hatırlıyo musun bir keresinde bana araba çarpmıştı yine yanımda sen vardın...... evet evet ucuz atlatmıştın...... hatırlıyo musun beyin kanaması geçirdiğimde de sen vardın yanımda........... geçti canım hepsi geçti.......... farkettim de sen ne uğursuz kadınmışsın be necla..........:fırtına::dil::pasi::yumurta:

Son düzenleme: 26 Mayıs 2010
uğursuz kadın neclaaaaaaa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uğursuz Elmas

Uğursuz Elmas

Birçok elmas, uğursuzluklarıyla anılmıştır. Bunlar kimin eline geçene, onu felâkete sürüklediklerine inanılır. Bunlardan biri Mavi Elmas'tır. Sahiplerinden birinin adından ötürü, Hope Elması diye tanınır. 119,5 kıratlık bu eşi az bulunur elması, 1642'de Jean Tavernier adında bir Fransız gezgini Avrupa'ya getirmiştir. Elması Hindistan'da bir Buda heykelinin gözünden koparmıştı. Bir Hintli...
  2. 13 sayısı uğursuz mudur?

13 sayısı uğursuz mudur?

rüyada 13 sayısı rüyada 13 sayısını görmek evet herkes sanıyorki 13 sayısı uğursuz..Sokaktan geçenlere sorsan%75 uğursuz der ama tabi 13 saıyısının uğursuz olmadığını iddia edip onu kendilerinin uğurlu sayısı yapanlarda var.ben bir iddia ortaya koyuyuorum. 13 SAYISI UĞURSUZ DEĞİL... aslıda hristiyanlara göre uğursuznedeninide duyunca anlıyacaksınız şimdi şuradan yola çıkalım:peygamberimizin...
  3. 13 sayısı niçin uğursuzdur?

13 sayısı niçin uğursuzdur?

13 sayısının uğursuz olduğuna ilişkin inanç dünyada o kadar yaygındır ki, yaşamı birçok yönde ciddi olarak etkilemektedir. Bazı ülkelerde evlerin kapılarına 13 numarası verilmez, uçaklarda 13. koltuk sırası yoktur, apartmanlarda, otellerde 13. kat ya 1 2 A' dır ya da 1 4 'tür. 13 numaralı oda yoktur. Olsa bile insanlar o odada kalmak istemezler. Hatta ayın 1 3 'ünde işe gelmeme, uçak...
  4. kadın....

kadın....

melişlerim canlarım ben bayıldım buna ve sizlerle paylaşmak istedim....umarım begenirsiniz bir bayan bir kadın olmaktan cok gurur duydum.... Küçük bir erkek çocuk, annesine sordu: "Niçin ağlıyorsun?" "Çünkü ben kadınım." Diye cevapladı annesi. "Anlamadım!" dedi çocuk. Annesi, çocuğu kucaklayıp "Hiç bir zaman anlayamayacaksın!" dedi. Babasına...
  5. Kadınların uğursuz görüldüğü garip hurafeler

Kadınların uğursuz görüldüğü garip hurafeler

Tarih incelendiğinde görülüyor ki kadın, haklar bakımından asırlar boyu ihmal edilmiş, horlanmış, en ağır zulüm, baskı ve işkencelere maruz tutulmuştur. 19. yüzyılın ortalarına kadar, gerek Avrupa, gerekse Asya'da kadın, hukukundan yoksun bırakılmıştır. Mesela: Yahudi kızları babalarının evlerinde hizmetçi kabul edilmiş, ÎRAN'da MEZDEK, ana ve kız kardeşle evlenmeyi meşru gören yeni bir din...

Sayfayı Paylaş