gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Unlu Yumurta

Konu, 'Yumurta Yemekleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

unlu yumurta yumurta kabartması mısır unlu tarifi 1 adet yemek kaşığı 1 adet kase
    küçük boy tava
    GEREÇLER
    2/3 adet yumurta
    1 çay kaşığı tuz
    1 çay bardağı un
    1 yemek kaşığı paket yağ

Yapılışı:
    Kaseye bir çay bardağı unu ve

bir çay kaşığı tuzu dökün.Sonra yumurtaları kırarak kaseye ilave edin.Yemek kaşığı ile karıştırın.Tavanın altını yakarak bir yemek kaşığı paket yağı tavaya koyun ve erimesini bekleyin.Yağ eridikten sonra kaseyi tavaya boşaltın...

Unlu Yumurta konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tam buğday unlu ekmek

tam buğday unlu ekmek

tam buğday unlu ekmek tarifi tam buğday unlu ekmek makinasında kek yapımı ekmeği yapımı ekmeği tarifi Tam Buğday Unlu Ekmek Malzemeler 2 cup tam buğday unu 2 cup normal beyaz un 300 ml su 1,5 tsp instant maya 2 tsp tuz 2 tbsp zeytinyağı Yapılışı Ekmek makinesinin kabına sırasıyla suyu, tuzu ve yağı koyalım… Daha sonra bunların üzerini örtecek biçimde tam buğday...
  2. Yumurta

Yumurta

rüyada yumurta toplamak ruyada toplamak rüyada görmek kümesten topladığını görmek Rüyada yumurta zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Ayrıca evliliği de işaret eder. Rüyada yumurta zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Ayrıca evliliği de işaret eder. Yumurtayla dolu bir yuva, zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Yumurta yediğinizi gördüyseniz, aile içi gerginlikler oluşacağına işarettir....
  3. yumurta(=

yumurta(=

hemen hemen her sabah kahvaltımızda,soframıza konan bu yumurtalar bakın ne çilelerle geliyorlar o sofraya:haha: BAZEN ENDİŞE BAZEN ACI BAZEN SON YAKARIŞ BAZEN KADER YA HAYİNLİK(= SON VEDA=(
  4. Unlu Fılozoflardan Felsefe Yorumları

Unlu Fılozoflardan Felsefe Yorumları

"Felsefe yapmak ölmeyi öğrenmektir." Karl JASPERS "Felsefe, neleri bilmediğini bilmektir." SOKRATES "Doğruyu bulma yolunda, düşünsel (İdealist) bir çalışmadır." PLATON "İlkeler ya da ilk nedenler bilimidir felsefe." ARİSTOTELES "Mutlu bir yaşam sağlamak için, tutarlı eylemsel bir sistemdir." EPİKUROS "Felsefe tanrıyı bilmektir ve...
  5. Tavada Mısır Unlu İstavrit

Tavada Mısır Unlu İstavrit

tavada mısır unlu istavrit mısır unlu istavrit tarifi evlenmeden önce pek balık sevmezdim ama evlendikten sonrada balık merakı geldi galiba bana.bu aralar sık sık balık yapıyorum yanınada en güzel giden en yakışan salata tabikide yeşillikli salatalar. geçen günde mısır unlu istavrit yaptım tavada yanınada mis gibi bol nar ekşili roka salatası.valla rokada da bol mineral ve vitamin olduğundan...

Sayfayı Paylaş