gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

uykusuzum bir türlü uykum gelmiyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba ben gece çok geç yatıyorum sabahta saat 12:00da okula gidiyorum saat 10:15 gibi de kalkıyorum bana sadece 2 saat kalıo gece uykumu nasıl getirebilirim. uyku-saat-kadin-01_hmedium.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 6 Aralık 2016 10:35
  2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

uykusuzum bir türlü uykum gelmiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir kadının türlü türlü değişimi

bir kadının türlü türlü değişimi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bir Türlü Vazgeçemediğimiz Huylarımız..

Bir Türlü Vazgeçemediğimiz Huylarımız..

bir türlü vazgeçemediğimiz huylarımız, nelerdir, hangileridir, nedenleri, sebepleri, ile ilgili resimleri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Bazı huylarımız vardır, bir türlü önüne geçemeyiz.Tik gibi yerleşmişlerdir üzerimize..Yapılan bir araştırmaya göre bakın ne garip huylardan vazgeçemiyor muşuz.. ►%82,35 Çekirdek yemek ►%51,47 Bir şekilde dile dolanan tamamı bilinmeyen...
  3. Msn arkadaşlık davetleri bana bir türlü gelmiyor

Msn arkadaşlık davetleri bana bir türlü gelmiyor

Msn Live son srümü kurulu bilgisayarımda arkadaşlık isteği gönderen kişilerin bu istekleri bir türlü ulaşmıyor bana. Gönderdik diyorlar bekliyorum bekliyorum sonuç yok. Msn yi kapatıyorum açıyorum hala gelmiyor bende ekliyorum sonra ondan sonra oluyor. Hadi tanıdıklar ekledik diyenlerden adresi alıp ekliyorum ama peki ya yenilerde napacam. Bi yolu varsa lütfen bana yardım edin .
  4. uykum gelmiyor uyuyamıyorum ne yapmalıyım kızlar ?

uykum gelmiyor uyuyamıyorum ne yapmalıyım kızlar ?

Ya kızlar bir aydır uykum gelmiyor ne yapmalıyım diye düşünüyorum ilaç vs kullanmadım. Sizin başınıza hiç böyle bir durum geldi mi ? Uyumak için neler yapıyorsunuz. İlaçla uyumak yada ilaca bağlı kalmak istemiyorum. Günde 3-4 saat toplamda uyumuyorum bile zannedersem lütfen bana tavsiyelerde bulunun arkadaşlarım. Haber bekliyorum sizden...
  5. MSN 'de Davet Bir Türlü Gelmiyorsa Çözümü Burada !

MSN 'de Davet Bir Türlü Gelmiyorsa Çözümü Burada !

Msn De Eklenilen Kişilere Davet Gitmiyor Msn'de Davet Gelmiyor Yardım Sevgili melekler, msninizi verdiğiniz arkadaşlarınız bazen sizi ekleyip davet gönderirler ancak bu daveti bir türlü alamaz sinir olursunuz. Ama durun, bunun da bir çözümü var. Msn'de Davet Gelmiyor Yardım diyen meleklerimiz ve tüm misafirlerimiz için Msn De Eklenilen Kişilere Davet Gitmiyor konusunda işte bilgiler. Bir...

Sayfayı Paylaş