gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Vahide Gördüm-Altan Gördüm Boşanıyor mu duydunuz mu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar duydum ki Vahide Gördüm eşi Altan Gördüm den boşanıyormuş bu doğru mu ayol bu kadın hastaydı Ali taran gibimi yapıyor Altan Gördüm de :S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Vahide Gördüm-Altan Gördüm Boşanıyor mu duydunuz mu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göz Rengine Göre Karakter Analizi Daha Önce Duydunuz mu ?

Göz Rengine Göre Karakter Analizi Daha Önce Duydunuz mu ?

göz rengine göre karakter göz rendine göre karakter analizi Sevgili melekler, saç şekline göre karakter, saç tipine göre karakter konularını açmıştık da göz rengine göre karakter analizi konusunu açmamıştık. Bu da eksik olmasın diyoruz ve konumuzu açıyoruz. Lütfen okuduktan sonra size uyup uymadığını da yazın :tik: Göz ve saç rengine göre karakter tahlili yapan uzmanlar kara gözlülerin...
  2. Vahide Gördüm Altan Gördüm Çifti Boşanacak mı ?

Vahide Gördüm Altan Gördüm Çifti Boşanacak mı ?

Vahide Gördüm boşanıyor mu Vahide Gördüm ile Altan Gördüm boşanacaklar mı Geçen sene Adını Feriha Koydum dizisinde rol alırken meme kanserine yakalanan Vahide Gördüm cephesinden üzücü bir haber geldi melekler. Söylentilere göre çift boşanacaklarmış. Vahide Gördüm 'ün eşi Altan Gördüm de bu haberler bir açıklama yapmış. Vahide Gördüm boşanıyor mu, haberin detayları şöyle... Geçirdiği...
  3. kızlar duydunuz mu sibel can emniyete alınmış

kızlar duydunuz mu sibel can emniyete alınmış

kullanmış olduğu jeep kaçak çıkmış sıfır diye almış 2009 yılında fakat öyle değilmiş kaç bin kişinin araçlarına el konulmuş sibel can da dahil yazıkk gitti o kadar para boşa
  4. Vahide Gördüm ve Altan Gördüm Yeni Bir Projede Birliktele

Vahide Gördüm ve Altan Gördüm Yeni Bir Projede Birliktele

vahide gördüm haberleri vahide gördüm altan gördüm Sevgili melekler, geçtiğimiz aylarda yollarını ayıran iki ünlü oyuncu Vahide Gördüm ve Altan Gördüm yeni bir proje için tekrar bir araya geliyorlar. 22 yıllık evliliklerine sessiz sedasız noktayı koyan iki ünlü oyuncu bir dizi projesi için birlikte olacaklar.. Oyuncu Altan Gördüm, geçtiğimiz gün Asmalımescit’teki bir yemek davetine...
  5. Vahide Perçin(Gördüm) ve Altan Gördüm Aynı Projede!

Vahide Perçin(Gördüm) ve Altan Gördüm Aynı Projede!

vahide perçin, vahide gördüm perçin, altan gördüm Sevgili melekler, film ve tiyatro dünyasının ünlü çiftlerinden olan ancak bir süre önce yollarını ayıran iki başarılı isim Vahide Perçin ve Altan Gördüm, bir proje için bir araya geliyorlar. Arnavutköy’de yakın arkadaşı Ceyhun Yılmaz’la balık keyfi yapan Altan Gördüm, boşandığı eşi Vahide Gördüm’le gelecek sezonda bir projede buluşacağını...

Sayfayı Paylaş