gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Vişneli Helva Tarifi Resimli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Vişneli Helva Tarifi Resimli yapılışını yazmanızı istiyorum çok beğendim bu helvayı bende öğrenmek istiyorum

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

3. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
Vişneli Helva Tarifi Resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Osmanlı Mutfağından Helva Tarifleri

Osmanlı Mutfağından Helva Tarifleri

osmanlı mutfağı tarifleri helva tarifleri süt helvası nişastalı helva nişasta helvası tarifi Helvay-i Sabuni Malzemesi: 100 g (1 su bardağı) buğday nişastası 250 g tereyağı (erimiş) 500 g bal 500 g badem 2 bardak su Hazırlanışı: Bademleri sıcak suya koyun. Biraz bekletip kabuklarını soyun. Birkaç bademi süslemek için ayırın, kalanı iri parçalar haline getirerek ezin. Nişastayı bir kap suda...
  2. Helva tarifim

Helva tarifim

helva tarifleri degisik helvalar un helvasi tarfi irmik helvasi tarifi. Sevgili melekler cok sevdigim irmik helvam :D. Özel günlerde yada misafirim gelecegi zaman pratik bi sekilde yaptigim irmik helvasi tarifim sizlerlede paylasmak istedim. Malzemeler: 2 su bardagi Irmik 3 su bardagi Süt 2 su bardagi seker 2 yumurta sarisi vanilya sekeri yarim paket tereyagi istege göre fistik tarcin...
  3. yalanci helva tarifim

yalanci helva tarifim

yalanci peynir helvasi yalanci irmik helvasi. Sevgili melekler üsenince yaptigim helva tadinda irmik tatlim :D (bu degil ama bu kaseye koyuyorum ayni sekilde sadece üzerinde hindistan cevizi degil normal ceviz döküyorum :D) Malzemeler: 5 su bardagi Süt 1 su bardagi Irmik 2 su bardagi seker yarim su bardagi ceviz 1 tatli kasigi tereyagi 1 paket vanilya 1 tatli kasigi tarcin Yapilisi:...
  4. Resimli Vişneli Helva yapılışı

Resimli Vişneli Helva yapılışı

Resimli Vişneli Helva Tarifi Vişneli Helva Tarifi , Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere ve bizden vişneli helva tarifini isteyen misafirimize, resimli vişneli helva yapılışı hakkında bilgiler aktarıyoruz. Ayrıca şimdiden afiyet olsun diyoruz :) Vişneli Helva Malzemeler 250 gr tereyağı 3 su bardağı un 3 su bardağı şeker Yarım kg vişne 1 su bardağı süt 1 su bardağı su...
  5. Vişneli Emirgan Tatlısı Tarifi Resimli

Vişneli Emirgan Tatlısı Tarifi Resimli

Vişneli Emirgan Tatlısı Tarifi Resimli yapılışını yazmanız acaba mümkün mü bilen varsa yazsın çok iyi olur :)

Sayfayı Paylaş