gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yandex Toolbardan nasıl kurtulabilirim?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam herkese. Yandex toolbardan kurtulmak istiyorum.Silmemin herhangi bir yolu varmı acaba? Yardım edin lütfen .

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Öncelikle başlat menüsüne tıklayın.
    Ardından denetim masasını açın.

Program ekle kadır bölümüne gelin.

Buradan Yandex Bar for Internet Explorer seçerek kaldırın.

Bunun yanında eğer eklentileirnize yerleştiyse;

Araçlar--->eklentiler yolunu izleyin.

Yandexe ait tüm eklentileri silin ve tarayıcınızı yeniden başlatın.

Yandex Toolbardan nasıl kurtulabilirim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Televizyonun zararlarından nasıl kurtulabiliriz?

Televizyonun zararlarından nasıl kurtulabiliriz?

televizyon, tv, zarar, nasil, kurtulus konularini okumaktasiniz Merhaba Melekler, Televizyonun zararlarından nasıl kurtulabiliriz? Gelin bu onerileri okuyalim... 1. Ailelere düşen, öncelikle çocuğu televizyon karşısında yalnız ve savunmasız bir biçimde bırakmamaktır. İzlediği programları mümkün olduğunca birlikte seyredin. Zaman zaman onunla konuşarak zararlı gördüğünüz konularda yorum...
  2. Chrome tarayıcıdan yandex toolbar nasıl kaldırırım?

Chrome tarayıcıdan yandex toolbar nasıl kaldırırım?

Selam. Chrome tarayıcı kullanıyorum ve yandex toolbarı kaldırmak istiyorum.Bunu nasıl yapabilirim bir yardım eden olurmu bana?
  3. Search.certified-toolbar Nasıl Kaldırabilirim?

Search.certified-toolbar Nasıl Kaldırabilirim?

Search.certified-toolbar Search.certified-toolbar kaldırma Sevgili melekler, ücretsiz olarak netten indirdiğimiz bazı programlarla birlikte inerek, arama motorumuza toolbar ekleyen ve başlangıç sayfamızı değiştiren Search.certified-toolbar kaldırma hakkında bilgiler vereceğiz sizlere... Önce denetim masası---->program ekle kaldır'a girin. Program ekle kaldır'a girdikten sonra...
  4. Küf Lekelerinden Nasıl Kurtulabilirim?

Küf Lekelerinden Nasıl Kurtulabilirim?

küf lekeleri küf lekesi nasıl çıkar duvardaki küf lekesi Sevgili melekler, özellikle nemin çok olduğu evlerde duvarlarda görülen küf lekeleri hem sağlıksız bir ortam oluşmasına hem de kötü bir görüntüye sebep olurlar. Oysa küflerden kurtulmak çok kolay! Tek ihtiyacınız olan gliserin! Toz bırakmayan bir beze bir miktar gliserin dökün ve küflü bölgeyi ovarak temizleyin. Lekelerin kolayca...
  5. Yandex toolbar nasıl kaldırılır ?

Yandex toolbar nasıl kaldırılır ?

Yandex toolbar mıdır nedir bir türlü kaldıramıyorum. Nasıl silineceğini biriniz bana anlatabilir mi lütfen istemiyorum arkadaşım yandex toolbarın browserimde olmasını bir türlü kaldıramadım lütfen yardımcı olun bana hadi bekliyom .

Sayfayı Paylaş