gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yangın Çıktığını Görünce Yapmamız Gerekenler Nelerdir?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar Yangın Çıktığını Görünce Yapmamız Gerekenler Nelerdir?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yangın Çıktığını Görünce Yapmamız Gerekenler Nelerdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anneler İşte yapmanız gerekenler..

Anneler İşte yapmanız gerekenler..

Ailelerin Yaptığı 10 Büyük Hata "Ailelerin çocuk yetiştirirken yaptıkları 10 büyük hatayı öğrenin. Bir annenin işi asla bitmez. Gece gündüz küçük büyük birçok sorunla ilgilenir. Siz belki 'Süperanne' olabilirsiniz ancak hiç kimse fazlasını kaldıramaz. Programınızda kişisel ihtiyaçlarınıza da yer vererek kendinizi ihmal etmeyebilirsiniz. Bunu 'anne gezileri'...
  2. Saçları Kuvvetlendirmek yapmanız gerekenler

Saçları Kuvvetlendirmek yapmanız gerekenler

saç kuvvetlendirici saç kuvvetlendirme saçı kuvvetlendirmek saçları kuvvetlendirmek için kuvvetlendirici bitkiler Hamame otunun kök ve yapraklan, demlenmiş çay suyun*da yarım saat süreyle kaynatılır. Sıkılarak elde edilen sıvıya, şam*puan kıvamına gelinceye kadar yumurta sarısı ilâve edilerek pa*muk yağı ile çırpılır. Hazırlanan şampuanla saçlar günaşırı yıkanır. Dalından toplanan karadullar,...
  3. Rüyamda Yangın Gördüm...

Rüyamda Yangın Gördüm...

Bu gece rüyamda lisede okuduğum okulumun yandığını gördüm.Çok üzüldüm.Binanın camlarından alevler çıkıyordu bide bina kararmaya başlamıştı.Netten baktım ama yangın görmek zenginlik demekmiş sizin yorumlarınız nasıl yardımcı olurmusunuz meleklerim:hey:
  4. yangın çıktığında ne yapmalıyız

yangın çıktığında ne yapmalıyız

Yangının Çıktığını Görünce Yapmamız Gerekenler Nedir Nelerdir yangın çıktığında ne yapmalıyız Allah korusun diyor ve yangın çıktığında yapılması gerekenlerin önemini sizlere hatırlatıyor ve belkide hayat kurtaracak olan bu önemleri kesinlikle bilmenizi istiyoruz Melek'ler. Buyrun; yangın çıktığında yapılması gerekenler; Yangın çıkar çıkmaz komşularımıza haber verip onların yangına...
  5. rüyada okulda yangın çıktığını görmek

rüyada okulda yangın çıktığını görmek

Arkadaşlarım selamlar ben dün bir rüya gördüm rüyam şöyle idi okuduğum okulda bir yangın çıktığını gördüm inanılmaz korktum. Sonra aynı rüya içinde okula tır çarptığını gördüm. rüyada okulda yangın çıktığını görmek bi de okulda tır çarptığını görmek acil yawww

Sayfayı Paylaş