gebe
  1. kardelen07

kardelen07 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

yardım lütfen melekler

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında kardelen07 tarafından paylaşıldı.

slm arkadaşlar, ben dantelli pike modeli arıyorum bana yardımcı olusanız sevinirim.:23:

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yardım lütfen
    umarım beğenirsiniz umarım yardımcı olabilmişimdir arkadaşım

3. kardelen07

kardelen07 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yardım lütfen

yardımın için çok teşekkür edrim.tam bir haftadır düşünmekten yorulmuştum.ben sipariş pikeler yapıyorum değişik bir model arıyordum sayaende güzel bir fikir edindim.göndediğin modellerin hepsi güzel bazılarından bende yaptım.bordo renkten olan güllü modele bayıldım.onu yapmayı deneyeceğim.bakalım nasıl olacak inşaallah bitdiğimde resmini siteye koyarım tekrar teşekkürler.

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Konu başlığı güncellenmiştir.

yardım lütfen melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamiş melekler yardım! Lütfen bakın!

Hamiş melekler yardım! Lütfen bakın!

decavit kullananlar hamilelikte decavit kullanımı gebelikte kullanılırmı Kızlar bana hamilelikte doktorun folik asit yanında verdiği vitamin hapınızın adı lazım yazarmısınız??? Bu vitaminleri kullanarak hamiş kalmayı başaran kişilerle tanıştım bende deneyeceğim :bebiss: belki Rabbim vesile eder:bebeğim: Şimdiden teşekkürler :)
  2. lütfen yardım melekler lütfen

lütfen yardım melekler lütfen

lütfen yardım merhaba, ben 2007 yılında nodül ameliyatı oldum ve tiroid bezinin tamamı alındı.o günden itibaren levatiron kullanıyorum.yumurta çatlatma iğnesi ile hamile kalabiliyorum ve geçen yıl 17 haftalıkken ikiz gebelik düşüğüm oldu. şimdi 8 haftalık hamileyim ve yine ikiz gebeliğim var.aşırı derecede bulantım,kalp çarpıntılarım ve cilt kuruluğum var.tiroid hormon tahlil sonuçlarım...
  3. yardım edermisiniz lütfen kızlar melekler

yardım edermisiniz lütfen kızlar melekler

arkadaşlar ben kapalı bir genç kızım 19 yaşındayım.Bir oglum var ben saçımı sarıya boyatmak istiyorum pilatin sarısına arasına bal köpügü koyucam yanlız ben beyaz tenlıyım acaba bana yakısırmı çok kadınsı dururmu yardımcı olurmusunuz lütfen
  4. Lütfen yardım melekler :(

Lütfen yardım melekler :(

Merhaba arkadaşlar, Ben foruma yeni üye oldum, bir çok kişi gibi yardıma ihtiyacım lütfen yardım edin. yaklaşık iki senedir, tanıdığım biri var. adını koyamadığımız bir ilişki var, çünkü bir gelip iki kaçıyordu ve hep beni soğuk olmakla suçluyordu. Ben de onun bir gelip iki gitmelerinden dolayı gerçek duygularımı belli edemiyordum. Ama ne zaman birine ihtiyaç duysak önce birbirimizi arıyoruz....
  5. Lütfen Melekler bana yardım edin

Lütfen Melekler bana yardım edin

Melekler bundan sonra her hafta bir meleğimizle röpörtaj yapıp bunu sitemizde yayınlayacağız sizden ricam bana bu konuda yardımcı olmanız ilk hafta kiminle röpörtaj yapayım.yardımlarınızı bekliyorum.Saygılar

Sayfayı Paylaş