gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yardımlaşma İle İlgili Güzel Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yardımlaşma İle İlgili Güzel Sözler istiyorum sizden ve şimdiden paylaşımınız için tşk ediyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yardımlaşma İle İlgili Güzel Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mevlananın yardımlaşma ile ilgili sözleri

Mevlananın yardımlaşma ile ilgili sözleri

Mevlananın yardımlaşma hakkında sözleri H.z Mevlananın yardımlaşma ve kusurları örtme üzerine şiddet üzerine tevazu üzerine alçak gönüllük üzerine düşündrücü güzel sözleri. Cömertlik ve yardım etmede akarsu gibi ol. Şefkat ve merhamette güneş gibi ol Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol Hiddet ve asbiyette ölü gibi ol Tevazu ve alçakgönüllülükte toprak gibi ol Hoşgörürlülükte deniz...
  2. yardımlaşma  ile ilgili sunum

yardımlaşma ile ilgili sunum

yardım ve dayanışma ile ilgili sunum slayt
  3. Aşk İle İlgili Güzel Sözler

Aşk İle İlgili Güzel Sözler

Aşk İle İlgili Güzel Sözler de ekleyin lütfen kızlar çok ihtiyacım var Aşk İle İlgili Güzel Sözlere
  4. Yardımlaşma İle İlgili Deyimler

Yardımlaşma İle İlgili Deyimler

Yardımlaşma İle İlgili Deyimler arıyorum ben, şayet mümkünse aranızda Yardımlaşma İle İlgili bir deyim ya da deyimler bilen varsa yazarsa harika olur arkadaşlar.
  5. Yardımlaşmayla İlgili Özlü Güzel Sözler

Yardımlaşmayla İlgili Özlü Güzel Sözler

Yardımlaşmayla İlgili Güzel Sözler Yardımlaşma İle İlgili Sözler Gün içinde, bir misafirimiz bizden, yardımlaşmak ile ilgili güzel sözler yazmamızı rica etmiş. Biz de elbette ki bu ricayı yerine getiriyor ve insanlık adına yapılacak en iyi iyilik ve sevaba girmek için bizlere yardımlaşmanın önemini hatırlatacak, yardımlaşmayla ilgili özlü sözler paylaşıyoruz Melek'ler:) *Sevmek fiilinden...

Sayfayı Paylaş